השוואה עולמית של מחירי משחקי וידאו למחשב ולקוסולות. גנבים או לא? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה עולמית של מחירי משחקי וידאו למחשב ולקוסולות. גנבים או לא?

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ציינת איזה משחק בדקת אני בדקתי assassin creed בshop.game.net ,sendit.com שהן מאנגליה ובgamestop בארה"ב ובאותה חנות בארץ . וראיתי שהמחירים די דומים למה שצינתה בארה"ב אבל באירופה המשחק עולה בין 35-40 לירות שטרלינג שזה על היום בערך 233-266 שקל ולמחשב המחיר שלו בshop.game.net הוא 25 לירות שזה 167 שקל. בארה"ב המשחק עולה כ220 שקל (אחרי מע"מ של 8.5% שאפשר להתחמק ממנו) לקונסולות ולמחשב 183 שקל כולל מע"מ.

בארץ מאותה חנות לPC זה 200 שקל , 360 הכי זול שמצאתי לPAL זה 340 שקל ו PS3 עולה 315 שקל.

המחירים באנגליה לרוב מכילים את המע"מ כבר בפנים אז אין עוד תוספת חוץ ממשלוח ואולי מכס אם תרצה לשלוח לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה למה לא להזמין משחקי קונסולה מחו"ל ...

היום במחירים שהם פי 2 (ויותר) זולים מבארץ, בעוד שער הדולר נשאר נמוך, ועלות משלוח זניחה וזה מגיע תוך שבוע שבועיים גג בלי מיסים...

אני לא חושב שיש פה מה להתלבט.

המחירים בארץ יישארו מופקעים וזהו, המשחקים גם יישארו בחנויות ויעלו אבק, זה ממש לא מזיז לאף אחד.

היום יש אתרים שאחרי כל רכישה אתה מקבל גם קופוני הנחה של 5-10 דולר לפעם הבאה.

חבל על הטירחה ועל העצבים...

אני את כל המשחקים והציוד של הPS3 שלי הזמנתי מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון להגיד שתמיד זה יהיה ככה

שרותי ההורדות בתשלום התחילו להתפתח בדור הזה

ואולי דור הבא או מקסימום 2 דורות יהיה אפשר לקנות משחקים "גדולים" ישירות משרות הורדות

בלי מכס\מס\רווח יבואן\רווח חנות

העלות הנוספת היחידה תהייה העלות בהחלפת מטבע מהשקל לסטרלינג או משהו דומה

כבר היום אני קונה קצת משחקים "קטנים" לWII מהשרות הורדות

המחיר הסופי יוצא משתלם אם בוחרים טוב את המשחקים

שרוב המשחקים לא עוברים את ה50 שקל שזה כמו משחק מוזל למחשב בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון קרירין , יש כבר משחקים שעולים 240 ש"ח לPS3 (לדוגמא DEVIL MAY CRY)

ליביו

בהתחשב שהם לא משלמשים לך 240 שקל בשביל "לקנות" את המשחק אז זה עדיין יקר מידי

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין פעם אחרונה שבדקתי אין לך אף משחק מקורי ל חוץ ממשחק אחד שקנית ב Wiiware, זה כבר לא קטע של מחיר או משהו זה פשוט קמצנות ו"מגיע לי" לשמו.

אתה כל כך מהלל את Zack & Wiki אולי תגרום לחברה להפסיק להצטער על זה שהם פיתחו אותו ותקנה אותו? ככה אולי יהיו עוד משחקים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי פעם כמה עולה משלוח לארץ אם קונים באתרים כמו EBAY ו והמשלוח עלה משהו כמו 30-40 דולר.

האים אני צודק? אילו אתרים לקנית משחקים מחול שווים את מחיר המשלוח לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין פעם אחרונה שבדקתי אין לך אף משחק מקורי ל חוץ ממשחק אחד שקנית ב Wiiware, זה כבר לא קטע של מחיר או משהו זה פשוט קמצנות ו"מגיע לי" לשמו.

אתה כל כך מהלל את Zack & Wiki אולי תגרום לחברה להפסיק להצטער על זה שהם פיתחו אותו ותקנה אותו? ככה אולי יהיו עוד משחקים כאלה.

יש לי 3 משחקים מקורים

1- ספורט(נכון שהגיע בחבילה אבל עדיין מקורי)

2-SMB3 שקניתי מהחנות הווירטואלית רק לבדוק איך היא עובדת

3-דוקטור מאריו שזה המשחק הראשון לWII שקניתי כדי באמת לשחק בו

אבל אני מחכה לעוד משחקי Wiiware טובים ואני בטח יקנה לפחות 10 כאלו באורך חיים של הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אפשרות שלא ציינת

לקנות מSTEAM למחשב ושהקונסולות יסבלו קצת עד שיהיה להם משהו דומה לזה.

עד כמה שאני יודע כמאט כל משחק מגיע לSTEAM ושם לפעמים יש מחירים יותר נמוכים ממה שציינת (בארה"ב).

ככה שלמי שיש ויזה בינלאומית שיהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע כמאט כל משחק מגיע לSTEAM

הייתי מת שזה יהיה ככה אבל זה לא נכון

הרבה משחקים לא מגעים לשרות

אבל אני יגיד לך ככה אם GTA4 יצא למחשב ויימכר דרך STEAM

במחיר טוב אני יקנה אותו

בדרך כלל אני לא מתחבר למשחקים שיש היום במחשב

ככה שרוב הזמן השרות גם ככה לא מתאים לי

אבל GTA4 בסביבות 200 שקל משתלם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מת שזה יהיה ככה אבל זה לא נכון

הרבה משחקים לא מגעים לשרות

אבל אני יגיד לך ככה אם GTA4 יצא למחשב ויימכר דרך STEAM

במחיר טוב אני יקנה אותו

בדרך כלל אני לא מתחבר למשחקים שיש היום במחשב

ככה שרוב הזמן השרות גם ככה לא מתאים לי

אבל GTA4 בסביבות 200 שקל משתלם לי

האמת שכל משחק כיום אפשר לקנות בצורה דיגטאלית, לEA יש את השרות שלהם לכל המשחקים שלהם, יש את D2D ועוד אתרים רבים, יש את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 3 משחקים מקורים

1- ספורט(נכון שהגיע בחבילה אבל עדיין מקורי)

2-SMB3 שקניתי מהחנות הווירטואלית רק לבדוק איך היא עובדת

3-דוקטור מאריו שזה המשחק הראשון לWII שקניתי כדי באמת לשחק בו

אבל אני מחכה לעוד משחקי Wiiware טובים ואני בטח יקנה לפחות 10 כאלו באורך חיים של הWII

אתה מבין שאתה רק מוכיח את הנקודה שלי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor , לפי דעתי צריך לעזוב את קרירין לנפשו . כולם יודעים שהוא אוהב את נינטנדו ולא קונה משחקים . לרוב כל הדיונים שמתחילים להתווכח עם קרירין על הרגלי קניית המשחקים שלו מאבדים כיוון וננעלים והם מושכים אנשים לשטויות.

אתה צריך לקבל את העובדה שהוא קנה כמה משחקים של wiiware כחדשות טובות. סוף סוף נינטנדו מצליחה להרוויח עליו משהו. אני יכול להעיד על עצמי שאני קמצן לא קטן אבל אני כן קונה משחקים אבל לא בארץ. לwii יש לי כרגע 7 משחקים (לא כולל wii play ו wii sports שיש לי כמו לכולם) אבל מכרתי איזה 4 או 5 . אני לא קונה הרבה משחקים בחנות של נינטנדו אבל מwiware קניתי רק את lost wind ויש לי מהVC את SF2 turbo , bubble bobble,streets of rage 2 . אני חושב שיש לי עוד כ4900 נקודות אבל אני אבדוק מה כדאי לקנות לפני שאני שורף אותם על משהו.

בזמן האחרון הרבה אנשים מוכרים את הwii שלהם ואולי זאת הזדמנות לקנות בזול את paper mario ואת metroid prime אולי גם את mario strikers charged . אני רק מתעצל לפנות אליהם כי בזמן האחרון אני לא משחק הרבה בwii אבל מגיע אליו מדי פעם. אני חושב שעכשיו סוף סוף אני אנסה לסיים את זלדה TP . לא הסתקלטי בספוילרים אז אין לי הרבה מושג כמה אני קרוב לסוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...