מפרט ל O/C ומשחקים ב-5,500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ל O/C ומשחקים ב-5,500 ש"ח

The Shark

Recommended Posts

המפרט ל O/C ומשחקים.

1 AMD ATHLON XP 2500 850 ש"ח

1 NF7 Nforce 2 605 ש"ח

1 Mushkin 512MB PC3200 Blue 686 ש"ח

1 WD 80GB 7200RPM 8 MB special versionשלוש שנים אחריות 615 ש"ח

1 ATI AGP8X Radeon 9500 Pro 128MB with TV-out and DVI OEM 1,158 ש"ח

1 Aopen 1648 255 ש"ח

1 LITE-ON 48X24X48 RETAIL 307 ש"ח

1 Mitsuni floppy 1.44 54 ש"ח

1 3R SYSTEM AIR Cyber Blue

- חלון למארז : ללא חלון 433 ש"ח

1 400 WATT 131 ש"ח

1 Explorer OPTICAL OEM rev 3 150 ש"ח

1 Microsoft® MultiMedia Keyboard 95 ש"ח

1 GENIUS SP-G06 HI FI MULTIMEDIA 120W * 44 ש"ח

סה",כ: 5,383 ש"ח

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א) את ה O/C אני עושה מאוחר יותר, אז אני חושב שאשאר עם הבארטון 2500...

ב) הזכרונות של מושקין יותר טובים ל O/C, לא?

ג) ok.

ד) מה חסר ספק? יש ספק... אתה מתכוון שהוא לא טוב או מה?

ה) אני לוקח פשוטים ביותר כי גם ככה אני מחבר את המערכת סטריאו שלי. אני לא הולך להשקיע ברמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok תודה!

ויש לי 2 שאלות נוספות:

א) הבארטון 2500 יאפשר לי O/C בעתיד? בכללי, המערכת כולה תאפשר לי O/C בעתיד?

ב) מה לגבי מאוורר למעבד? להשאר עם הרגיל או שאתה יכול להמליץ לי על אחד ספציפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר, מודול של TwinMOS בעל אחד מהצ'יפים הידועים יביא ביצועים טובים יותר במחיר הרבה יותר טוב לשימוש של OCing. (כשאני אומר ידועים, בכוונתי הBH-5, הBH-6, הCH-5, הCH-6 ו-הצ'יפ הידוע לשמצה של TwinMOS, הTMD7608F8E500.) כמו כן, בחר בAXP2100+ בסטפינג של AIUHB משום שלא ניתן לדעת אם ה2500+ יהיה אוברקלוקר טוב. מדוע? משום שלא קיים סטפינג ספציפי אשר ידוע ומאופיין כסימן ליתרון OCing. חוץ מזה, בעניין הOC, וודא כי הלוח יהיה בגרסאתו השניה ותקח מארז מקורר בצורה טוב יותר. עם התקציב שלך, הCS-10181 בתוספת של 7מאווררים ג'נריים שלא יעלו כ"כ הרבה, הוא הבחירה.

חוץ מזה, אמליץ לרכוש את ה300AR-T של Heroichi. זהו ספק כח שישמש אותך בצורה טובה מאוד בOC וגם לא קיים ספק לגבי היציבות שלו עם המערכת שלך. כלומר, הוא יחזיק את כל הרכיבים בצורה טובה יותר. זהו אינו ספק ג'נרי שקיים ספק לגבי ההספק הכללי שלו. הוא מספק 300Watt. דבר זה ידוע וברור מאוד. בנוסף לכך, אציע להשקיע פחות על עכבר אופטי ועוד בגרסאת OEM. להשקיע יותר מ100שקלים הינו בזבוז. כלומר, מבחינתי זה או שהולכים עד הסוף על הMX500 או שלוקחים עכבר אופטי פשוט יותר מבית Genius או . בכוונתי לגרסאת OEM זולה של עכבר זול, ולא לעכבר ב150ש"ח. כנ"ל לגבי המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר, מודול של TwinMOS בעל אחד מהצ'יפים הידועים יביא ביצועים טובים יותר במחיר הרבה יותר טוב לשימוש של OCing. (כשאני אומר ידועים, בכוונתי הBH-5, הBH-6, הCH-5, הCH-6 ו-הצ'יפ הידוע לשמצה של TwinMOS, הTMD7608F8E500.) כמו כן, בחר בAXP2100+ בסטפינג של AIUHB משום שלא ניתן לדעת אם ה2500+ יהיה אוברקלוקר טוב. מדוע? משום שלא קיים סטפינג ספציפי אשר ידוע ומאופיין כסימן ליתרון OCing. חוץ מזה, בעניין הOC, וודא כי הלוח יהיה בגרסאתו השניה ותקח מארז מקורר בצורה טוב יותר. עם התקציב שלך, הCS-10181 בתוספת של 7מאווררים ג'נריים שלא יעלו כ"כ הרבה, הוא הבחירה.

חוץ מזה, אמליץ לרכוש את ה300AR-T של Heroichi. זהו ספק כח שישמש אותך בצורה טובה מאוד בOC וגם לא קיים ספק לגבי היציבות שלו עם המערכת שלך. כלומר, הוא יחזיק את כל הרכיבים בצורה טובה יותר. זהו אינו ספק ג'נרי שקיים ספק לגבי ההספק הכללי שלו. הוא מספק 300Watt. דבר זה ידוע וברור מאוד. בנוסף לכך, אציע להשקיע פחות על עכבר אופטי ועוד בגרסאת OEM. להשקיע יותר מ100שקלים הינו בזבוז. כלומר, מבחינתי זה או שהולכים עד הסוף על הMX500 או שלוקחים עכבר אופטי פשוט יותר מבית Genius או . בכוונתי לגרסאת OEM זולה של עכבר זול, ולא לעכבר ב150ש"ח. כנ"ל לגבי המקלדת.

אני חושב שאתה טועה ולא מסכים איתך בגישה שלך לנושא של המקלדת והעכבר.

עם כל הכבוד זה ראשית שאלה של נוחות ושנית העכבר והמקלדת שהוא ציין הם מעולים מצויינים מאוד נוחים ולא כלכך יקרים ולדעתי שוים את הכסף לקנות מקלדת ועכבר פשוטים וזולים זה מטופש וסתם לזרוק את הכסף כי גם לא יהיה לו נוח וגם חרא של ציוד. עכשיו עם כל הכבוד לא צריך להשקיע בעכבר כזה שציינת כל כך הרבה כסף הוא לא שווה את זה בכלל (אלא אם כן אין לך על מה להוציא סכום כזה של כסף או שאתה ממש אבל ממש להוט עליו ורוצה אותו). כך שאני בהחלט חושב שהבחירה שלו טובה הם מקלדת ועכבר נוחים גם איכותיים וגם לא כלכך יקרים לחשוב שהעכבר הזה שאתה ציינת יעלה לו כמה מאות שקלים, חוץ מיזה אני אישית חושב שהמקלדות והעכברים של הרבה יותר טובים ונוחים מאלו של לוג'יטק.

אגב עם אתה מוכן לשלם יותר אז אתה יכול לקבל את אותה מקלדת ועכבר לא באריזת OEM אלה באריזת RETEIL ולקבל עליהן אחריות ל 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייקי,

AXP 2100+ עובד במהירות של 1700Mhz ובימנו זה לא מהירות הכי סטנדרטית...

אתה חושב שכזה מעבד יספיק לי לתק' ארוכה כאשר O/C יגיע רק מאוחר יותר?

לגבי העכבר כנראה אשמע לעצתך, אבל המקלדת די זולה אתה לא חושב?

ומה לגבי מאוורר? זה מומלץ : VANTEC AeroFlow VA4-C7040 (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ISmile4U. טובות יותר? כאן נבחרים. נוחות יותר? א- לכל חברה המון מוצרים. יתכן שאחד נח והאחר לא, ולכן אינך יכול להתייחס בצורה מכלילה שכזו לגבי הנוחות של כל המוצרים של חברה מסוימת. אין לחברות הללו שיטת יצור מסוימת שגורמת לנוחות של העכבר להיות שונה. זה אמנם כך במקלדות ארגונומיות, אך זה לא נוגע לעכברים ומקלדות אחרות. ב- זוהי דעתך האישית. דעתך האישית והלא מוסכמת על הרוב. לצערי, אני לא יכול להמליץ על רכיבים שאני מעדיף מבחינתי האישית, אלא מה שהרוב מעדיף. אני יכול להציג את דעתי בנושא או דווקא כן להמליץ, אך זה אינו אומר שהדבר נכון לעשיה.

The Shark. מהירות השעון היא אינה הכל. הפרשי הביצועים הם לא כ"כ גדולים כך שהAXP2500+ ישרוד הרבה יותר זמן מהAXP2100+. הם ישרדו בערך את אותה תקופת זמן, אם לא את אותה תקופת זמן במדויק. לאחר הOC ה2100+ עם הסטפינג AIUHB נהיה למעבד הרבה יותר טוב. רק אז נראה שהוא משתלם יותר. משום כך אין טעם בו כשלא מתוכנן OC. אבל אכן, הוא OC טוב ומומלץ מאוד. המאוורר שישב עליו בעת הOC נדרש להיות דיי חזק אם בכוונתך לבצע OC גדול יחסית. הSK-7 של והSmartFan2 של יעשו עבודה טובה ביחד במחיר טוב מאוד. גם הCNPS7000Cu של Zalman מומלץ מאוד.

אממ.. בוא נאמר שישנן מקלדות זולות ומשתלמות יותר. מה עוד? אבקש שתתייחס לשינויים שהצעת שתבצע בתגובה הקודמת שלי לגבי הרכיבים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות, המארז והספק כוח - אשמע לעצתך.

ולא הבנתי מה זה ה AIUHB ... ::) ... אתה יכול להסביר לי מה זה ואיך אני מברר שאני קונה את המעבד עם הסטפינג הזה?

ועוד משהו:

נגיד ואני קונה מעבד AXP 2100 וכעבור חודש מרביץ בו O/C והוא נשרף. בחנות ידעו שביצעתי עליו O/C או שיחליפו לי אותו במסגרת האחריות? כנ"ל לגבי הזכרונות, הלוח אם וכל דבר שעלול להנזק כתוצאה מ O/C (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז בערך לפי התגובות שלכם הכנתי מפרט עם קצת שינויים...

1 AMD ATHLON XP 2100

- גוף קירור + מאוורר למעבד : VANTEC AeroFlow VA4-C7040 AMD 512 ש"ח

+ 159 ש"ח

1 NF7-SL ver 2.0 Nforce 2 698 ש"ח

1 TwinMos 512MB 400MHZ PC 3200 499 ש"ח

1 WD 80GB 7200RPM 8 MB special versionשלוש שנים אחריות 615 ש"ח

1 ATI AGP8X Radeon 9500 Pro 128MB with TV-out and DVI OEM 1,158 ש"ח

1 LITE ON 48X24X48 OEM 296 ש"ח

1 BENQ -ROM 16x48 RETAIL 257 ש"ח

1 Mitsuni floppy 1.44 54 ש"ח

1 Compucase Midi Tower CI 6919 Black 406 ש"ח

סה"כ: 4,653 ש"ח

המפרט הזה טוב יותר לדעתכם?

(לגבי המארז נראה לי בסופו של דבר שאני אקח את זה... הוא טוב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הקירור אינו מספק בשביל מאקסימלי והמארז מקורר בצורה מזעזעת.

אגב, בנוסף לדברי יאיר, אוסיף ואסכם שיחליפו לך את המעבד רק אם תשחק אותה בראש קטן ותגיד שאין לך מושג מה קרה. אם תגיד שביצעת OC, הם לא יחליפו לך את המעבד וקרוב לוודאי שגם לא חלקים אחרים שיפגמו לך כתוצאה מהOC. וחוץ מזה, הם הרכיב העיקרי וכמעט והיחידי שנדפק בעת ביצוע הOC. לא קיימים המון סיכויים, אם בכלל, שרכיב אחר יפגע לך כתוצאה מהדבר.

אל תקח את הNF7-SL, אלא את הNF7. גם הוא מגיע בגרסא שניה, כך שהייתי מציע שלפני הרכישה של המערכת תוודא שהוא בגרסאתו השניה. התוספת של הSL הן מקודד אאודיו מובנה, לא דבר שאתה צריך, בעיקרון ו-S-ATA. מבחינתי, תתחדש, אבל אל תשכח לווודא את אחד הצ'יפים של הזכרונות שציינתי קודם, את הגרסא השניה של לוח האם ואת הסטפינג של המעבד. AIUHB. הפרטים הללו חשובים מאוד ויכולים להכריע בצורה מאוד דראסטית את הOC שלך. הOC, במקרים מסוימים, יכול להדפק לגמרי משום הקשקושים הללו.

ומלבד זאת, תתחדש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

ולגבי המארז שהצעת... של איזה חברה הוא? אני לא מכיר אותו... יש לך במקרה תמונה/מידע/מחיר שלו?

וברור שאני לא יבוא לחנות ואגיד שעשיתי O/C ואיכשהו קרה משהו למעבד... חחחח... :)

ולגבי המאוורר שלקחתי למעבד, שמעתי שהוא מצוין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...