אפשר לחבר ספק מארצות הברית בארץ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לחבר ספק מארצות הברית בארץ?

gargar

Recommended Posts

אני לא ממש מבין בחשמל אבל אני יודע על מתחים שונים וכו' אחי שגר בבוסטון רכש לי מספר חלקי מחשב מnewegg בזול. ואני רוצה גם ספק במידה ואפשר לחבר אותו בארץ.

אגב, מישהו רוצה/יכול להמליץ לי על ספק המתאים למחשב עם כרטיס מסך radeon 4870 או במקרה הרע geforce gtx 260? יש באתר הזה בערך 100000000000 ספקים שונים ואני קצת הולך לאיבוד.

http://www.newegg.com/Store/SubCategory.aspx?SubCategory=58&name=Power-Supplies

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ספק שמכבד את עצמו יהיה כפתור לשינוי מתח מ-110/115 ל-230/240 כך שפשוט צריך לראות אם הוא הוא עובד במתח של 230/240 לפי הנתונים שרשומים באתר ולפי מה שראיתי לכולם רשום באיזה מתחים הם עובדיםץ

רק שאתה מקבל אותו אל תשכח לשנות את הזרם ל-230/240 אחרת הוא ישרף לך וחבל

בכל מקרה תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ספק שמכבד את עצמו יהיה כפתור לשינוי מתח מ-110/115 ל-230/240 כך שפשוט צריך לראות אם הוא הוא עובד במתח של 230/240 לפי הנתונים שרשומים באתר ולפי מה שראיתי לכולם רשום באיזה מתחים הם עובדים

בכל ספק שבאמת מכבד את עצמו, לא יהיה שום כפתור כזה. הוא פשוט יודע לקבל מתח בכל הטווח בין 100 ל-240 וולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג במה אני מעוניין. אני לא מרכיב מחשב מתוחכם במיוחד. כרטיס מסך אחד, אחד, לא משהו היסטרי. הכל עם מעבד אטלון 5600 ולוח מסדרת 780G אני מניח שספק 500W יסחוב את זה, לא? או שצריך יותר? אם למישהו יש המלצות אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, ההמרה היא מ 220 ל 110. לכן גם היעילות ב 110 וולט נמוכה יותר.

מתח "ברירת המחדל" של ספקים הוא ה 220-240 וולט (תלוי במדינה) שאנחנו רגילים אליו.

בכל מקרה, למערכת שלך יספיק כל ספק טוב של 450 וואט ומעלה (אין טעם לקחת 400, זה 3-5 דולר פחות בין זה לזה....)

חברות כלליות מומלצות-

Corsair/Enermax/OCZ/Seasonic/Be quiet ושאר ירקות.

תעיף מבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק-כוח בד"כ כדאי לקנות בארץ, משום שהטובים והחזקים יותר שביניהם בד"כ הנם כבדי-משקל - ושוקלים בערך 3ק"ג (כולל אריזה, ופק"ל נלווה), כך שהחיסכון הכספי צפוי להתקזז במחיר המשלוח (ולעיתים ייבוא-אישי אף עשוי להיות יקר יותר מאשר רכישה מייבוא-מסחרי בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Pika007

על איזה מעגל המרה אתה מדבר?

בספקי הכח אין כל המרה של מתח הכניסה.

אלא שבאלה שמצויידים עם בורר 110/220 הבורר ממתג בצורה שונה את רכיבי ההגנה וקבל על מנת של ינזקו כאשר מחובר אליהם מתח 220 וולט.

בספקי הכח הזולים, על מנת להוריד עלויות החיבור נעשה פנימי ועל ה"חור" בפנל שמים מדבקה המציינת את מתח הזינה.

על מנת למנוע חיבור למתח זינה שעלול לגרום לנזק, היצרן מכוון את מתח הכניסה ל- 220 וולט.

חיבור ל- 220 וולט כאשר הבורר נמצא מכוון ל- 110 וולט יגרום לשריפת דרגת הגנה בספק הכח.

ספק כח עם מעגל כניסה רחב 100-240 וולט לא בהכרח מציין על יצרן טוב יותר, אלא על רצון להימנע מריבוי וורסיות, כאשר בכל מקרה הלקוח הסופי משלם על כך בין אם הוא זקוק לכך ובין אם לא.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...