האם ידוע לכם על המעבדים שמוכרים לעובדי אינטל שלא עברו בדיקה סופית? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ידוע לכם על המעבדים שמוכרים לעובדי אינטל שלא עברו בדיקה סופית?

Os.Master

Recommended Posts

ואוו!

כמה מעוות זה נהיה....

אני יכול להגיד לך שכך זה עובד:

אפשרות א - מוכרת לעובדים שלה מוצרים שלה במחיר מוזל (כמו שאר החברות בעולם שאת המוצר שהיא מייצרת היא מוכרת בהנחה לעובדים שלה) זה כולל גם מעבדים ואין שום דבר שונה בין המעבד שהעובד מקבל לבין המעבד שאתה תקבל

אפשרות ב - בסיום פרוייקט יש הרבה מעבדים שהשתמשו בהם לצורך בדיקות תקינות, המעבדים שיושאלו לעובדים הם המעבדים הללו שעברו את הבדיקות והם זהים למעבדים שנמכרים בצורה רגילה (רק שהם כמו מEBAY - "יד שניה")

אפשרות ב היא כמעט 100% נכונה.

המעבדים שהעובדים מקבלים בתכנית השאלה הם לא engineering samlpe אלה מעבדים מאותו סטפ שנמכר ללקוחות, וזהים ךחלוטון מבחינה לוגית. ההבדל היחיד הו שזה מעבדים שהתשתמשו בהם לבדיקות - והרבה פעמים הבדיקות האלה הרבה יותר אגרסיביות ממה שמשתמש יעביר את המעבדים (כולל למשל הרבה העברות מסוקט אחד לשני, שעלול לפגוע במעבד מבחינה פיזית )

אז בגלל זה נותנת אותם אם אחריות מאוד מוגבלת, אם אני לא טועה רק 3 חודשים, וזה בטח המקור לשמועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים שהעובדים מקבלים בתכנית השאלה הם לא engineering samlpe אלה מעבדים מאותו סטפ שנמכר ללקוחות, וזהים ךחלוטון מבחינה לוגית. ההבדל היחיד הו שזה מעבדים שהתשתמשו בהם לבדיקות - והרבה פעמים הבדיקות האלה הרבה יותר אגרסיביות ממה שמשתמש יעביר את המעבדים (כולל למשל הרבה העברות מסוקט אחד לשני, שעלול לפגוע במעבד מבחינה פיזית )

אז בגלל זה נותנת אותם אם אחריות מאוד מוגבלת, אם אני לא טועה רק 3 חודשים, וזה בטח המקור לשמועות

הם כן Engineering Sample, והם כן מאותו step שנמכר ללקוחות. שני הדברים לא סותרים. Engineering Sample הוא צ'יפ שהשתמשו בו לבדיקות, כפי שאמרת, ולכן לא יכולה למכור אותו. מתוקף כך היא משאילה אותם לעובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים שנמכרים זה אותו מעבד כמו בחנות רק נמכר ישירות מאינטל ובהנחה מסויימת

לגבי מעבדי השאלה בדרך כלל זה לא ES אלא מעבד רגיל אבל מגיע בצורת OPEN BOX ז"א מעבד בלבד ללא HS או כל דבר אחר

לגבי ES לא מייצרים הרבה כאלה אלא רק כמה מאות ולפי דעתי הם אלה שנשלחים לכל האתרים לסקירות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטלון דבר , בגלל זה נפתח הדיון ,

אם אתה יודע ממקור ראשון במה מדובר נשמח לשמוע

כבר כתבתי את מה שרלוונטי - מבחינה לוגית (או אם אתה מעדיף תקינות בזמן הקבלה של המעבד) המעבדים האלה בסדר גמור ויעבדו כמו כל מעבד שתקנה בחנות. אבל מכיוון שהמעבדים האלה עברו הרבה יותר ממעבד חדש (ןבמקרים מסוימים אולי גם יותר ממעבד יד שניה ממוצע) אז לא יכולה למכור אותם. היא נותנת אותם לעובדים בחינם, ואומרים שמעבד שיתקלקל תוך 3 חודשים (או חצי שנה אני לא זוכר) יוחלף.

הסיכוי שתהיה בעיה הוא קטן (למשל הקונרו שלי מלפני שנה וחצי עדיין עובד מצוין וגם של אנשים אחרים שאני מכיר), אבל הוא קיים, אחרת הייתה מוכרת אותם. כשמקבלים מעבד בחינם זאת לא משהו שצריך להטריד. אם אתה משלם עליו זה בעיה אחרת (ואסור לעובדי למכור את המעבדים שהם קיבלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 אפשריות כמו שאמרו כבר:

א.לרכוש מעבד במחיר מוזל (כמעט חצי מחיר) 1 מכל סוג בלבד (כדי שאנשים לא ימכרו אותם) אסור לעובד למכור אותו בתקופה של 3 שנים אם אני זוכר נכון.

המעבדים לבחירה הם כל המעבדים האחרונים לדסקטופ או לפטופ כולל גרסאות אקסטרים. אין מעבדים ישנים.

ב.לקבל מעבד חינם ,מעבד שעבר כל מני בדיקות ולא יכול להמכר.המעבד שמחולק חינם ,לא ניתן למכור אותו למישהו אחר , הוא נשאר רכוש של ואם תרצה אותו בחזרה , צריך להחזיר.אין יותר מדי סוגים לבחירה.

נ.ב.

כן אני עובד שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...