האם ידוע לכם על המעבדים שמוכרים לעובדי אינטל שלא עברו בדיקה סופית? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ידוע לכם על המעבדים שמוכרים לעובדי אינטל שלא עברו בדיקה סופית?

Os.Master

Recommended Posts

מוכרת ?

מה ששמעת כנראה לא נכון או שינה את האינפורמציה כשעבר מפה לאוזן.

קורה שאינטל מחלקת לעובדים מסויימים שלה מהארכיטקטורות החדשות. זה גם מתנה וגם מהלך שיווקי נכון. אני לא חושב שזה קורה לפני שהמעבד סיים לגמריי את תקופת הפיתוח שלו (שכוללת בדיקות כמובן). אני גם יכול לדמיין איך מידע זה התעוות כשעבר מפה לאוזן עד שהגיע לאוזן שלך (ובייחוד בישראל קל לדמיין את זה - מעוותים משהו טוב למשהו שלילי. ישראלים תמיד מחפשים איפה דופקים אותם ואיפה אפשר להתלונן, גם אם הם זוכים בלוטו :lol: ).

טוב, זה לפחות מה שאני יודע, אני בספק שמה שאמרת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרת ?

מה ששמעת כנראה לא נכון או שינה את האינפורמציה כשעבר מפה לאוזן.

קורה שאינטל מחלקת לעובדים מסויימים שלה מהארכיטקטורות החדשות. זה גם מתנה וגם מהלך שיווקי נכון. אני לא חושב שזה קורה לפני שהמעבד סיים לגמריי את תקופת הפיתוח שלו (שכוללת בדיקות כמובן). אני גם יכול לדמיין איך מידע זה התעוות כשעבר מפה לאוזן עד שהגיע לאוזן שלך (ובייחוד בישראל קל לדמיין את זה - מעוותים משהו טוב למשהו שלילי. ישראלים תמיד מחפשים איפה דופקים אותם ואיפה אפשר להתלונן, גם אם הם זוכים בלוטו :lol: ).

טוב, זה לפחות מה שאני יודע, אני בספק שמה שאמרת נכון.

אני לא דיברתי על מעבדים חדשים שיוצאים אני דיברתי עם כל מעבד שמוכרים לעובדי לא עבר בדיקה סופית

מישהו יכול לאמת את זה?

שמעתי את זה ממספר אנשים שעובדים ועבדו איתי יום יום בנושא חומרת מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאיפה השמועות?

אני לא יודע מה מתרחש באינטל אבל חשוב רגע בהגיון. לאינטל יש פס יצור שבצד אחד נכנסים חמרי גלם ובצדו השני מעבדים. מעבד זה אומר מוצר עובד שעבר בדיקות, לא ישווקו מוצר שלא עבר בדיקות.

אז אומרים יום אחד, בוא ניקח כמה חמים מהתנור לפני שעברו בדיקות תקינות ומחלק אותם לעובדים. מה ההגיון בזה? חוסכים בדיקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על מעבדים חדשים שיוצאים אני דיברתי עם כל מעבד שמוכרים לעובדי לא עבר בדיקה סופית

מישהו יכול לאמת את זה?

שמעתי את זה ממספר אנשים שעובדים ועבדו איתי יום יום בנושא חומרת מחשבים

תגיד לי, אתה דפוק?

מי מוכר מה לעובדי אינטל?

אינטל לא יכולה למכור אף מעבד שלא עבר את סדרת הבדיקות הסופיות. אסור למכור את זה.

אני ממש חושב שאם עובד נכנס לחנות מחשבים ומבקש מעבד אז אומרים "אה, זה עובד . בוא נמכור לו מעבד שלא עבר בדיקות ועושה מסכים כחולים." :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שבאמת אין לכם מושג איך זה הולך

קודם כל עובד שרוצה להזמין מעבד עובר דרך המשרדים של בארצות הברית לעובדי יש כרטיס אשראי משלהם לקניות מתוך עצמה

בהם הם בודקים שזה אכן הכרטיס שלו ושולחים לו את המעבד מחו"ל הרי Q6600 לא מיוצר בארץ

כנראה שהמעבד יוצא מפס יצור ולא עובר את הבדיקה האחרונה כדי לחסוך זמן / כסף או כל דבר אחד אין לי מושג מה הסיבה

אכן עובד אינטל אישר לי את זה אז תפסיקו כל אחד מה אתה דפוק מה אתה זה

אם אתם לא מבינים או לא יודעים לפחות אל תגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלך אין מושג מה קורה.

למה, עובד לא יכול לקנות מעבד בעצמו, לא דרך אינטל?

ולגבי המעבדים שעובדי יכולים לקנות בהנחה - הם יוצאים מאותו המפעל ומאותו פס ייצור כמו כל מעבד אחר שאתה יכול לקנות בחנות. פשוט בתור מחווה לעובדים מאפשרת להם לקנות את המעבדים בזול יותר.

כל השאר זה קשקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא דיבר על ה engineering sample יענו ניסיונים .

בדיוק לזה התכוונתי נגיד שאינטל הוציאה את המעבד Q6600 סתם לדוגמא כרגע הם הוציאו 100 אלף נסיונים את המעבדים האלו הם מוכרים אחר כך לעובדים וזה בדוק!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ידוע יש אפילו כמה מדריכים ברשת איך לזהות ולהימנעה ממעבדים כאלה .

אבל לדעתי לא צריך כי להימנעה ממעבדים כאלה רוב המעבדים האלה נותנים אותם ביצועים כמו ה הרגילים ואפילו לפעמים בצועים יותר טובים פשוט לפעמים יש בהם errors וכו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו!

כמה מעוות זה נהיה....

אני יכול להגיד לך שכך זה עובד:

אפשרות א - מוכרת לעובדים שלה מוצרים שלה במחיר מוזל (כמו שאר החברות בעולם שאת המוצר שהיא מייצרת היא מוכרת בהנחה לעובדים שלה) זה כולל גם ואין שום דבר שונה בין המעבד שהעובד מקבל לבין המעבד שאתה תקבל

אפשרות ב - בסיום פרוייקט יש הרבה שהשתמשו בהם לצורך בדיקות תקינות, המעבדים שיושאלו לעובדים הם המעבדים הללו שעברו את הבדיקות והם זהים למעבדים שנמכרים בצורה רגילה (רק שהם כמו מEBAY - "יד שניה")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו!

כמה מעוות זה נהיה....

אני יכול להגיד לך שכך זה עובד:

אפשרות א - מוכרת לעובדים שלה מוצרים שלה במחיר מוזל (כמו שאר החברות בעולם שאת המוצר שהיא מייצרת היא מוכרת בהנחה לעובדים שלה) זה כולל גם ואין שום דבר שונה בין המעבד שהעובד מקבל לבין המעבד שאתה תקבל

אפשרות ב - בסיום פרוייקט יש הרבה שהשתמשו בהם לצורך בדיקות תקינות, המעבדים שיושאלו לעובדים הם המעבדים הללו שעברו את הבדיקות והם זהים למעבדים שנמכרים בצורה רגילה (רק שהם כמו מEBAY - "יד שניה")

סבבה הבנתי

אבל האם באמת זה יכול לגרום לבלו סקרין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול המעבדים שיוצאים מאינטל בין אם הם מהשאלה לעובדים או מכירה לעובדים או מכירה "רגילה" זהים מבחינה לוגית

=> לא (אלא אם כן יש באג במעבדים שלא התגלה והוא יהיה קיים בכ-ו-ל המעבדים שיצאו*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול המעבדים שיוצאים מאינטל בין אם הם מהשאלה לעובדים או מכירה לעובדים או מכירה "רגילה" זהים מבחינה לוגית

=> לא (אלא אם כן יש באג במעבדים שלא התגלה והוא יהיה קיים בכ-ו-ל המעבדים שיצאו*

אוקיי תודה רבה ידידי!!!! ;)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...