זקוק לעזרה בהתאמת כרטיס מסך למסך 28" - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בהתאמת כרטיס מסך למסך 28"

benbaler

Recommended Posts

שלום אני מתכוון לקנות בקרוב מסך מחשב 28" FULL HD

ויש לי כרטיס מסך X1950PRO 256 אני רוצה לדעת אם הכרטיס מסך יוכל להחזיק לי משחקים בסגנון COD4,CONFLIC,CRYSIS

אני מתכוון לשחק על רזולוציה טבעית של המסך או איך שקוראים לזה. בקיצור 1920X1080

אני לא משתמש בכלל בכל הפילטרים האלו של ההחלקת תמונה AA AF וכאלו והגדרות אני בדרך כלל על מדיום ורק טאקסטורה על HIGH.

לדעתכם הכרטיס יספק אותי? או שתהייה לי בעיה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח רק עם חריץ PCX אחד אז אם אני אחשוב על קרוספאייר אז זה להחליף לוח וכרטיס ואז כבר זה ממש מפגר כי רק לפני שנה קניתי את המחשב רק הקופסא עלתה לי 5500 זה כולל מעבד E6300 לוח 965P-S3, 2GB 667 ואת השאר אתם יודעים.

בכל מקרה אני חייב את המסך הזה לסרטים HD ולעבודה באינטרנט ולימודים ממש כואבות לי העיניים במסך הקטן שלי 19" וגם רציתי 32 אז החלטתי בגלל שיש לי חדר קטן להביא מסך מחשב גדול וזה שני ציפורים במכה.. אבל עכשיו אני רואה שאני שוב בבעיה בגלל הכרטיס מסך... אפילו הוא לא יסחוב???

אני מקסימום מוכן להוסיף 1000 שקל על כרטיס מסך ואין לי בעיה לרכוש יד שנייה.. אז אתם אומרים 4700 בטח עוד חודשיים זה יהיה המחיר שלו העיניין הוא ששוב אני אקנה כרטיס ביניים ועוד שנה שוב לא רלוונטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים? נראה לך? ב-FHD גם 3650 יכול לסחוב והוא עולה מאות בודדות של שקלים.

אנחנו מדברים על משחקים. בישביל משחקים היתי ממליץ לחכות ל-4870 שאמור לצאת בקרוב ואמור לעלות כ-1500 ש"ח ממה שהבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, אז סבבה. אבל כמובן אני אוהב גם לשחק.. אבל אני אהייה יותר חכם לאחר רכישת המסך וניראה באמת איך הוא עובד עם הכרטיס שלי ואני אחזור לעדכן ולקבל המלצות. אגב אם מישהו יראה כרטיס יד שנייה שמתאים לי ויזכור שביקשתי מוזמן לשלוח לי קישור פה ובכלל כל המלצה אחרת אני אשמח תודה רבה לכל מי שהגיב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה-TradeZone שם תוכל לחפש אבל אל תצפה למציאות. רוב הכרטיסי המסך החזקים שנמכרים שם הם 8800GTX למשל שנחשב היום כבר לדי מיושן וה-4850 עדיף עליו (ולא במעט) לכן אין ממש טעם לקנות כאלו דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...