שאלה לגבי שילוב של מעבד ולוח אם - אני באמצע הרכבת המחשב ויש קצת בלאגאן..בבקשהה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שילוב של מעבד ולוח אם - אני באמצע הרכבת המחשב ויש קצת בלאגאן..בבקשהה

roeybarl

Recommended Posts

הרגע קניתי לפי אחד המפרטים באתר מעבד : intel 2 quad q6600 s775

ולוח אם : ga p31 ds3l

אני רואה שמצויין בפירוש שהוא תומך ב מעבד , וכשפתחתי את 2 החלקים - בלוח האם -איפה שמכניסים את המעבד יש את הריבוע עם כל הפינים שעליו יושב המעבד, וכשהסתכלתי על המעבד - אין לו את כל החריצים שאמורים להתיישב לתוך לוח האם - הוא שטוח לחלוטין בצד אחד - הכסוף , והצד התחתון בצבע שחור - אמנם הלוח לא חלק לחלוטין, אך הוא ללא חריצים בכלל...

אני קצת בהיסטריה ברגע זה - כי אין לי מושג מה העניין - בבקשההה אם למישהו יש מושג....

תודה תודה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודההההה

באמת יש עליו מיכסה!!! אתה לא מבין לאיזה לחץ נכנסתי עכשיו...

יש לי עוד שאלה קטנה - יש באמצע המעבד - בחלק של הפינים האלו מדבקה עם מספר סידורי או קוד, שיושבת על הריבוע הפנימי של המעבד - אני מניח שצריך להוריד את זה - נכון?

מה שכתוב על המדבקה זה aaa4530

מחכה לתשובה , ושוב המוווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןן תודהההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תשובה בשבילך, אנו רואים שאין לך מושג ירוק באיך להרכיב מחשב וחסר לך הרבה ידע בתחום.

ובינתיים תן למישהו שמבין קצת יותר להרכיב לך את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגובה קטנה בשבילך - אם תסתכל שורה אחת למעלה תוכל לראות שיש אנשים די מאד נחמדים ואדיבים שכן מוכנים לעזור(דרך אגב - זה חלק די עיקרי בפורומים), ובעזרת התשובות שלהם כמעט סיימתי את כל ההרכבה - אז בנקודה הזאת שוב תודה לכם!!!

ואתה יודע - אם לא ממש מתחשק לך לעזור או לענות, אז פשוט אל תכתוב - זה לא עוזר, ולא רלוונטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...