שיא ישראלי חדש בקירור אוויר 4789 MHZ למעבד E8500 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא ישראלי חדש בקירור אוויר 4789 MHZ למעבד E8500

TazKo

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צר לי להעיב על החגיגה , לא נראה לי הישג ממש מרשים.

אחת מהתחנות שלי רצה על E8500 על לוח P35 פשוט יחסית של עם Infinity שמורכב על הצד ורק עם מאורר אחד של 1200rpm

אני עובד איתה באופן שוטף ב 4.26 במתח של 1.5 בביוס (1.46 אמיתי) ואין לי שום בעייה לעשות לה בוט ולהריץ סופר פיי ב 4.75 עם מתחים קצת יותר גבוהים.

אם תראה OCCT או Orthos שרצים לך שמונה שעות במהירות הזאת אז זה יפה. סתם לעשות Boot ולהריץ SuperPI זה לא חוכמה גדולה עם המעבדים האלו גם בלי מאוררים של 110CFM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להעיב על החגיגה , לא נראה לי הישג ממש מרשים.

אחת מהתחנות שלי רצה על E8500 על לוח P35 פשוט יחסית של עם Infinity שמורכב על הצד ורק עם מאורר אחד של 1200rpm

אני עובד איתה באופן שוטף ב 4.26 במתח של 1.5 בביוס (1.46 אמיתי) ואין לי שום בעייה לעשות לה בוט ולהריץ סופר פיי ב 4.75 עם מתחים קצת יותר גבוהים.

אם תראה OCCT או Orthos שרצים לך שמונה שעות במהירות הזאת אז זה יפה. סתם לעשות Boot ולהריץ SuperPI זה לא חוכמה גדולה עם המעבדים האלו גם בלי מאוררים של 110CFM

אז יאללה בוא תראה לנו סקרין של 4.8GHZ ואימות של CPU-Z... יאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לי שום בעייה לעשות לה בוט ולהריץ סופר פיי ב 4.75 עם מתחים קצת יותר גבוהים.

4750 עם מאוורר אחד ולוח גיגבייט פשוט?

אנחנו מחכים לתמונות , אני לא אוהב סתם דיבורים באוויר :nono:

אז אתה אומר :

מהירות 4789 + אוויר + שמונה שעות OCCT?? רציני ?

ולגבי האוברקלוק שלך 4.2 עם 1.5 מתח נראה לי זה מוגזם ויותר מדי מתח

השגתי 4.0 עם מתח 1.312 עם Prime 95

אם אתה רוצה אעלה בשמחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה E7200 בהרבה מקרים לא מגיע אפילו ל 4GHZ. גם יש לך BIG TYP שלא קרוב לרמה של הקירור שהתשמשו בו במקרה הזה.

אני מפציר בך לחקור קצת יותר טוב לפני שאתה מצהיר הצהרות.(ועל הBIGTYPE שמתי מאורר של מעל 100CFM ועוד 2 מאוררים של AC מהצדדים..

הצ'יפסט מקורר פאסיבית עם הקירור המקורי ועוד כמה מאוררי 80ממ... ביום ראשון התוצאות מכיוון שבסופ"ש פשוט אין לי זמן וקיבלתי את החלקים רק עכשיו...(היום יענו)

עוד דוגמא :

http://img363.imageshack.us/img363/2666/4500do3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...