20 שקל החדשים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20 שקל החדשים

pringles

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השטרות פולימר החדשים, דפוק לקנות אותם במעל 20 ש"ח, תוך כמה זמן ורוב השוק יהיה מלא רק בהם כבר...

אבל בקשר לשטרות עם הכיתוב האדום [יש לי כזה :xyxthumbs:], זה כבר עוד אפשר להבין למה אנשים ירצו לשלם על זה יותר... "מיוחד"... אבל כמה כבר אפשר לשלם בשביל כולה שטר?? מילא אם זה יהיה עוד 50 שנה תמכור את זה לאספן או אם יוציאו מטבע כסף חדש [שיחליף את השקל כמו הלירה של פעם] ואז זה יהיה שווה כבר משהו ממש מיוחד... ואולי באמת תיפול על אספן מיליארדר ובכלל קבל עליו חצי מליון או משהו....

והיה מקרה שמישהו מכר נראה לי באיביי שטר כזה תמורת 1000 ש"ח... המוכר יצא גדול, הקונה יצא טמבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטרות פולימר החדשים, דפוק לקנות אותם במעל 20 ש"ח, תוך כמה זמן ורוב השוק יהיה מלא רק בהם כבר...

אבל בקשר לשטרות עם הכיתוב האדום [יש לי כזה :xyxthumbs:], זה כבר עוד אפשר להבין למה אנשים ירצו לשלם על זה יותר... "מיוחד"... אבל כמה כבר אפשר לשלם בשביל כולה שטר?? מילא אם זה יהיה עוד 50 שנה תמכור את זה לאספן או אם יוציאו מטבע כסף חדש [שיחליף את השקל כמו הלירה של פעם] ואז זה יהיה שווה כבר משהו ממש מיוחד... ואולי באמת תיפול על אספן מיליארדר ובכלל קבל עליו חצי מליון או משהו....

והיה מקרה שמישהו מכר נראה לי באיביי שטר כזה תמורת 1000 ש"ח... המוכר יצא גדול, הקונה יצא טמבל...

יש לי בערך 7 קילו או יותר של לירות, מעונין?

אין לזה ערך כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במכולת והמוכר שילם לי היום רק בשטרות של 20 אבל אלה אם הכיתובית האדומה של ה60 שנה לישראל! :smile1:

חחחחחחחחחח.... איזה מגניב זה אבל זה מנפח את הארנק טילים, אני ניראה כמו איזה מאפיונר עם כל השטרות!

שמור אותם, הם נדירים ביותר. עוד כמה שנים תמכור לקולקציונרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור עם הלירות-

תמכור באיביי.

אפשר בקלות למכור כל מטבע של לירה ב 5 דולר ולעשות עוד רווח של 2-3 דולר על המשלוח

אתה יושב על כמה מאות שקלים (או אפילו אלפים? כמה מטבעות של לירה יש בקילו?) בפוטנציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי שאלה זה נכון שהפסיקו לייצר את ה5 אגורות מלפני 5 שנים בקירוב? :jump:

אני זוכר שמצאתי כמה שטרות ביער ליד הבית שלי של שנות 1950 ופחות ויש כמה מטבעות ישנים אבל הסוף הוא מטבע שנתון 188X אבל לא יודע זה של ההורים שלי והם לא רוצים לתת לי אפילו לגעת ולהסתקל בהם :kopfpatsch: בזמן שאני מצאתי את הרוב :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור עם הלירות-

תמכור באיביי.

אפשר בקלות למכור כל מטבע של לירה ב 5 דולר ולעשות עוד רווח של 2-3 דולר על המשלוח

אתה יושב על כמה מאות שקלים (או אפילו אלפים? כמה מטבעות של לירה יש בקילו?) בפוטנציה.

אני הבחור.

אין לי כוח להתחיל עם איביי, מי יקנה מאדם עם 0 פידבקים?

ואיך שולחים? איך אני יודע כמה יעלה לי משלוח? אני אמור להרוויח על המשלוח?

עדכון: הוצאתי את זה עכשיו מהמחסן, יש הרבה פחות ממה חשבתי, פעם אחרונה שראיתי את זה הייתי גמד, אז אולי בגלל זה:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...