מחפש מסך בסביבות 24" לעבודה עם טקסט (pdf ותכנות) וגיימינג (עד 3500 ש"ח) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך בסביבות 24" לעבודה עם טקסט (pdf ותכנות) וגיימינג (עד 3500 ש"ח)

meowmix

Recommended Posts

שלום לכולם,

הנטייה הראשונית של היא לכיוון 2408 של אבל

אני מבין שיש לו גם לא מעט חסרונות (לדוגמא, input lag בהקשר של משחקים) מה גם שהמחיר לא זול :'(.

אילו מסכים נוספים מומלצים, אולי אפשר להתפשר על TN אם אני לא עובד על גרפיקה יותר מאשר פוטושופ מזדמן?

יש לי מסך 17" LCD של מ-2004 שהוא TN מיושן והוא גרוע ביישומי טקסט, זוויות צפייה צרות,

ובעיקר גוון הטקסט לא אחיד. הייתי שמח להימנע מתופעות כאלה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות של השהיית תמונה ב-2408WFP הן בעיות שהועלו בביקורות בחו"ל ואצל משתמשים הרגישים להשהיית תמונה. כל הנושא של השהיית תמונה הוא סובייקטיבי לחלוטין ורלוונטי יותר למשחקים מקוונים ברשת מאשר משחקים לא מקוונים . יש אנשים שקנו את המסך ולא עשו מהשהיית התמונה עניין רציני. אני ממליץ שתנסה למצאו בתצוגה כגון של nootebookclub (בדוק עמם לפני ביקור לשאול אם יש להם בתצוגה) על מנת לראות עד כמה הנושא משמעותי לך, זאת מכיוון ש-24" איכותי הוא מסך מהנה מאוד לקריאת קבצי pdf ונותן לך אפשרות להציג שני עמודים בבת אחת בצורה יותר מוצלחת מאשר ה-20" האיכותיים הלא רחבים. לא כדאי ללכת על TN, גם 24". לפוטושופ מזדמן ה- 2408WFP לא כל כך מתאים בגלל המכלול צבעים המוגזם שלו, אבל אם עריכת התכנים היא לא כזו שתלויה בדיוק קריטי בצבעים, אז אתה יכול ללכת עליו. אם הדיוק בצבעים הוא חשוב לך עדיף לקחת 2007FP או LP2065 עם פאנלי S- ומכלול צבעים סטנדרטי. 24" איכותיים עם מכלול צבעים מהסוג שלא מראה צבעים מוגזמים עולים 1300-2000 שקלים יותר מה-2408WFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

וואו,

תודה על התשובה הממצה.

ברשותכם בו נשים את מכלול הצבעים בצד, הוא לא רלוונטי מבחינתי.

האם יש הבדל בקריאה של טקסט בין מסך עם פאנל TN ברמה גבוהה יחסית (יחסית ל TN אחרים) אל מול

מסך עם פאנל איכותי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ההבדלים נעוצים ביכולת פאנל VA/IPS לתת לך אחידות פאנל טובה יותר בזכות זוויות הצפייה הרחבות. זה מאפשר לך לקבל רקע לבן אחיד מאוד ליישומי טקסט. הגוונים של אותו רקע לא משתנים מלבן לגוונים אחרים עם הזזות ראש קלות וגם לא רואים בצדדים ב-24" איכותי אזורים כהים יותר מאשר במרכז. הבעיה הכי מורגשת ב-TN היא כאשר אתה צריך למקם את עיניך בחלק העליון של התצוגה, כפי שזה מומלץ לעשות, יש שוני בבהירות של החלק העליון לעומת התחתון.

חשוב לציין גם שה-2408WFP מתאפיין בניגודיות טובה משמעותית ממסכי 24" TN ואפשר להנות למדי מצפייה בסרטי HD 720P/1080P עם קונטרסט טוב לתמונה בבהירות של הגדרות היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הנטייה הראשונית של היא לכיוון 2408 של אבל

אני מבין שיש לו גם לא מעט חסרונות (לדוגמא, input lag בהקשר של משחקים) מה גם שהמחיר לא זול :'(.

תודה מראש!

לך על 2408 , קניה מצויינת וה input lag זה סתם בולשיט.

לא מרגיש בזה ואני משחק המון.

במחיר הזה אתה מקבל מסך full hd מצויין.

תתחיל רק לחסוך לכרטיס מסך טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לך גם את הNEC

שהוא אומרים הכי טוב מבין שלושתם

איזה אחד מהם? יש להם כמה מסכי 24 אינץ שמכסים טווח מחירים מיקר עד לתקציב השנתי של ערב הסעודית;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-NEC יש שני דגמים איכותיים של 24". רק אחד מהם זמין כאן: 2470WNX.

ביקורת אתה יכול לקרוא עליו כאן.

המסך של NEC מכוייל טוב מהקופסא ללא צבעים מוגזמים. מכלול הצבעים הסטנדרטי שלו הופכו לבחירה טובה יותר לעומת ה- 2408WFP או 245T עבור גרפיקה במרחב הצבע, sRGB, מרחב אשר מיושם ע"י מערכות ההפעלה על כל אפליקציה בשולחן העבודה, לרבות , משחקים וסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שיש בחירה אבל הוא יותר יקר בכ-500 ש"ח...

אני קניתי אותו במחיר של הDELL 2408

אז בסופו של דבר אולי יצא לך 200 שקל יותר יקר? וואו.. ביג דיל על מסך של 3K

ולדעתי הוא טוב יותר ;D

המסך של NEC מכוייל טוב מהקופסא ללא צבעים מוגזמים. מכלול הצבעים הסטנדרטי שלו הופכו לבחירה טובה יותר לעומת ה- 2408WFP או 245T עבור גרפיקה במרחב הצבע, sRGB, מרחב אשר מיושם ע"י מערכות ההפעלה על כל אפליקציה בשולחן העבודה, לרבות , משחקים וסרטים.

ומה המחיר שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של NEC מכוייל טוב מהקופסא ללא צבעים מוגזמים. מכלול הצבעים הסטנדרטי שלו הופכו לבחירה טובה יותר לעומת ה- 2408WFP או 245T עבור גרפיקה במרחב הצבע, sRGB, מרחב אשר מיושם ע"י מערכות ההפעלה על כל אפליקציה בשולחן העבודה, לרבות אינטרנט, משחקים וסרטים.

כן הוא רק יקר באלפיה ... 30% יותר במחיר

וה 245T לא נותן לך שום יתרון חוץ ממחיר מופרז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסרון עיקרי שצויין ב-NEC גם בביקורת של xbit וגם ב-PRAD הוא באנדינג במעברי צבעים מדורגים (מה שלא רואים ב-EIZO S2431W היקר יותר ב-700 שקלים), אבל גם ב-2408WFP ציינו במקונות שונים ברשת שיש בעיה דומה של באנדינג בגוונים הכהים. אז לפחות בצבעים הנק מאוזן טוב יותר לכן הייתי אומר שהוא שווה את התוספת הכספית. אני קיבלתי מ-PRAD את הרושם שהוא מצטיין ביחס ניגודיות מצויין (1400:1) גם בבהירות נמוכה. בשני המסכים הנ"ל, 245T ו-2408WFP, יחס הניגודיות נופל (ב-245T זה יותר מורגש מאשר ב-2408WFP לפי TFT Central).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...