מה אתם חושבים על המפרט הבא: - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על המפרט הבא:

kostik

Recommended Posts

אני לא מתכוון לעשות oc

כנראה שאתה צודק בקשר למארז של אנרמקס או קומפיוקס. אבל העיצוב של ה3r system פשוט הלהיב אותי (אולי בעתיד אני ילמד שלא רק העיצוב חשוב).

אבל לא נריב בגלל זה. :nono:

אחרי הכל אחלה אתר ואחלה פורום :);):D ;D

:smoke: (אני נגד עישון אבל שיהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TapUdi, שני המפרטים שלך אינם תועלתיים בכלל, אבל אבקר אותם בכל זאת, אם לא אכפת לך.

1) שני מודולים של 512MB הם בזבוז של כסף ולא ינוצלו במערכת של מחשב ביתי וממוצע+. וחוץ מזה, לשם מה 400MHz כשרק 333MHz ינוצלו במערכת שלו? אז זהו, שאין טעם. הSoundStorm ושאר הפיצ'רים שתמצא בלוח הזה איננם שימושיים ואין טעם להוסיף 100שקלים בשביל גרסא זו של לוח-אם. הNF7 הרגיל הרבה יותר משתלם, כשאחרי הכל הוא גם מגיע בגרסא שניה.

כרטיס המסך הוא בזבוז כסף שלא נראה כמותו, משום שבהפרש לא כ"כ גדול מביצועיו ימצא הR9700P במחיר פעוט ביותר. לא המון אנשים משתמשים ברזולוציה של 1600x1200 במסך 17inch, כשאחרי הכל זהו היתרון היחיד של המסך הזה על הPR705F, כך אין צורך במסך הזה. במחיר זהה מקבלים את הLTR-48246S. כשלא קיים הצורב במלאי (ואני מנחש שזהו המקרה), מומלץ לרכוש מחנות אחרת ולא ללכת על הLTR-48126S. ונקודה אחרונה, אין OC ובכך גם אין טעם במארז הזה. הCI-6A19 זול יותר, מגיע עם ה300AR-T 'מבעוד מועד' ולפיכך שגם הרבה יותר משתלם.

2) לוח האם הזה מהווה לבזבוז מאוד עקרוני. לוחות אם אחרים אשר להם פירוט פיצ'רים מספק עולים הרבה פחות ומומלצים יותר. הקירור, זהו לAMD.

חוץ מזה, כבר פירטתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה פשוט ניסיתי להגיע כמה שיותר קרוב לתקציב

אפשר לקצץ

מבחינתי יכלתי להרכיב לו מחשב במחיר הרבה יותר זול ובאמת שישתלם יותר אבל זה התקציב שהוא רצה..

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במקרה ונדרש על המערכות לעלות 8000ש"ח, אז המערכות שלך לא טובות. כל הכבוד שנסית לרצות את המשתמש, אבל שני דברים..

1) המטרה היא להכניס מוסר למבקשי המפרטים כזה שיגרום להם להבין את הצעד החכם לעשיה. כלומר, שיבינו שגם מערכת ב8000ש"ח וגם מערכת ב6000ש"ח תציגנה את אותם ביצועים, אף אם קיים יתרון יעילות למערכת זולה יותר, אז על אחת פי כמה וכמה. מה שאני אומר הוא שמינימום נדרש לציין שאין טעם במפרטים שכאלו. אם אתה לא רוצה, לא צריך. זוהי רק הצעה שלי, בכדי למנוע אי-הבנות של 'מבקשי-המפרטים'.

2) אם רצית להגיע ל8000ש"ח כפי שנתבקש ע"י פותח הת'רד, אני רק יכול לומר שאת הרווחים הנותרים השקעת ברכיבים הלא נכונים. כלומר, אני הכנתי את המפרט שלי, אבל כשפותח הת'רד ביקש להגיע קרוב יותר ולנצל את המאקסימום של הביצועים בהתאם לתקציב שלו, לא נעניתי לקראתו. מדוע זאת? משום שאין טעם בדבר. לא תהיה קיימת תוספת ביצועים. 512MB לא ינוצלו בכלל, ובכך גם לא R9800P וגם לא עוד כונן WD800JB. ההצעה שלי היא השקעה בכלים חיצוניים. בתקציב הנותר מהמפרט ניתן לרכוש מצלמה דיגיטלית חביבה או אולי שילוב של וסורק איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...