מכירות הPS3 עברו את מכירות הXBOX360 באירופה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הPS3 עברו את מכירות הXBOX360 באירופה

stone cold

Recommended Posts

לפני שאתם מתנפלים ומשמיצים צפיתי את זה כבר המון זמן כמו הרבה דברים אחרים בתחום

רק שאנשים לא כל כך אוהבים להקשיב לי ;D

With data for the week ending June 14, 2008 now in, PS3 hardware sales have passed Xbox 360 sales in Europe . Despite launching over a year after the Xbox 360 did in Europe, PS3 sales stand at 5,450,869 while Xbox 360 sales in Europe stand at 5,415,053 units in Europe. The larger Others region covers places like Australia, Africa, and mainland Asia in addition to Europe, which is why Xbox 360 is still slightly ahead of PS3 in Others. Additionally, Sony and Microsoft define Europe differently in their financial reports, while in this case Europe simply means the entire continent of Europe.

At 5,415,053 units in 132 weeks , Xbox 360 has sold an average of 41,023 units per week in Europe since launching in 2005. PS3 has caught the Xbox 360 in Europe by selling an average of 83,860 units over 65 weeks of sales in Europe, a pace roughly double Xbox 360 sales but still off the pace of Wii and PS2.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=28566

מה שזה אומר בעצם שכרגע האזור היחיד משלושת האזורים הגדולים בעולם בתחום שהXBOX360 נמצא בו במקום שני זה ארצות הברית

ביתר האזורים האחרים הוא מקום שלישי למרות שיצא שנה לפני

אז אתם בטח שואלים למה זה משנה ?

זה משנה לחברות צד שלישי שזה אחד מהנתונים שהם מסתכלים אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואתה באמת חושב שזה שהוא מכר פי שתיים בכולל לא נחשב לכלום?

לחברות חשוב השורה התחתונה, אם כבר השוק האמריקאי יותר חשוב בגלל שצריך לפתח רק גרסה אחת.

לשוק האירופאי צריך כמה גרסאות בשביל שהמשחק יצליח וזה גורם לעסק להיות הרבה יותר יקר ולכן הרבה פעמים יעדיפו קודם כל להוציא לשוק האמריקאי ורק אם יש מספיק הצלחה ו/או סיבה לחשוב שזה יצליח אז מוציאים באירופה.

חוץ מזה שפיתוח ל PS3 הוא הרבה יותר יקר גם ככה.

עכשיו תגיד לי אתה למי היית רוצה לפתח? איפה שאתה מוציא גרסה אחת בזול ומגיע לרוב הלקוחות, או איפה שאתה צריך להוציא גרסה יקרה ואז עוד להשקיע זמן וכסף בלתרגם לחמש שפות שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איזה סוג של משחק

קח משחק כדורגל לדוגמה

בו נגיד שעברה שנה והפער באירופה רק גדל למי הייתה מפתח משחק כדורגל אם היה לך תקציב לפיתוח רק לקונסולה אחת ?

אני יגיד לך למי לא וזה ל360 שרוב הקונים שלו אמריקאים

ונכון שכרגע משחקים שפונים לקהל האמריקאי ומשחקים שפונים לכל קהל ה360 עדיף למפתחים מהPS3

אבל זה גם יכול להשתנות בעתיד -השאלה הגדולה בכמה זמן כי זה גם יכול להיות מאוחר מידי לסוני אם ב2009 המכירות

לא יהיו באמת מרשימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק כדורגל בכל מקרה יצא כנראה לכל הפלפורמות כי המכירות הגבוהות של הדברים האלה מצדיקות פורט לכל קונסולה.

ועכשיו חוץ מדוגמה קיקיונית כמו כדורגל אתה יכול לתת לי סיבה אמיתית למה כדאי לפתח ל PS3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה JRPG (כן אני יודע שסקאור מפתחת 3 גדולים ל360 אבל זה לערכתי בגלל הסכם אם מיקרוסופט)

תנסה כל משחק בסגנון יפני

תנסה משחקים שקרובים יותר לאירופים -כדורגל זה היה הדגמה לשלוף בקלות

מה לעזאזל האירופים עוד אוהבים והאמריקאים לא ? בטח יש עוד דוגמאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, מתי תלמד שאין לך מושג? תפסיק לנסות להוכיח שאתה צודק, ניהלנו על זה דיון ארוך והסכמנו שנדבר בעוד 3 שנים אז למה אתה מציק לכולם?

אתה כבר לא יכול לחכות שלוש שנים? אפילו 3 שבועות לא חיכית לפני שהחלטת לחזור לטחון לנו את השכל.

בקיצור, תפסיק כבר לחפור, אתה טועה ונמאס כבר להגיד לך את זה.

ובדומה ל DECKTOR גם אני עוזב עכשיו, כי כבר הוכח בעשרות אם לא מאות מקרים בעבר שאתה פשוט לא מוכן להקשיב לדעה שונה שלך.

אגב, התחרות נמשכת, מישהו כבר מצא מקרה בו קרירין הודה בטעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טעיתי שהWII ימכור הרבה ולא יהיה דבר חולף כמו שהרבה חשבו חלמו ...

טעיתי שגם מכירות המשחקים לWII יגדלו משמעותית ...

טעיתי שה360 לא יצליח ביפן ...

טעיתי שחוץ מהרצות הברית ה360 יהיה אחרון בסופו של דבר ...

מה אני יגיד לכם כמה טעויות יש לי ...

לפחות אני מודה שאני פאן של נינטנדו ולפחות משתדל להיות אוביקטיבי

רק חבל שפאן של לא מתנהגים ככה

אבל מה לעשות מה אפשר לצפות מאנשים שאוהבים את מאסטר ציף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לי פאן של מייקרוסופט?

בוא נראה אותך מתמודד עם מה שכתבת פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=141283.msg1192714#msg1192714

בכל מקרה כל מה שכתבת עכשיו זה כל בן אדם שיודע קצת לקרוא היה יכול להגיד גם קודם, אבל אתה מתעלם מהשורה התחתונה אתה מתייחס רק למה שנוח לך וזה הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שרציתי שנינטנדו תהפוך לחברת צד שלישי

בכלל מה שכתבתי היה הרבה הרבה לפני שפורסמו המחירים של ה360\PS3 והמחיר של הWII ומה הוא בעצם

אבל אתה יודע מה גם היום הייתי רוצה לראות את כחברת צד שלישי

החלום הרטוב שלי זה מטרואיד בHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסדר הופעת אורח של קרירין ב 24, ג'ק באואר מוציא את מזוודת העינויים וקרירין לא נשבר ומגיב:

"באואר, אתה פאן בוי של , ה PS3 הוא הצלחה, לא תשבור אותי, אני צדקתי לגבי ה WII!"

צחוק צחוק, אבל נראה לי שגם אם תחזיק מלחם רותח לפרצוף שלו, קרירין עדיין לא יודה שהוא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של טועה או צודק כי בהרבה נושאים שאנחנו דנים התשובות הן סובייקטיביות,

מכיוון שאנחנו בסך הכל ניזונים מנתונים שכתובים באינטרנט, ואין לנו ידע אמיתי לגבי מה קורה תכלס בשטח, אז הידע שלנו הוא מוגבל.

הבעיה עם קרירין הוא שיכולת הדיון שלו שואפת ליכולת של ילד בן 4 שרוצה להוכיח שאבא שלו יותר חזק :s07:

שגיאות כתיב והראש בקיר שלו הם מה שמעצבנים :s07:

הוא גורם להרבה אנשים רציניים ומקצוענים להפסיק לבקר ולהגיב בפורום הזה כי כבר באמת שאין כח להתמודד עם הילד המתיש הזה.

לי אישית כבר מאוד קשה לבקר פה בכל פעם שאני רואה את השם שלו מבצבץ ועולה בדיונים ולא רחוק היום שאני אאלץ לנטוש את הפורום הזה.

קרירין, אני לא כותב את זה כדי להעליב אותך.

אני פשוט מקווה שיום אחד תוכל לפתוח את הראש שלך ואת צורת החשיבה שלך לעולם המציאותי והבוגר כי אני לא אתפלא אם גם בחיים האמיתיים אתה מציק ככה לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...