Asus P5KC או P5Q? ולמה?... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus P5KC או P5Q? ולמה?...

ron533

Recommended Posts

לאחר מספר שאלות בפורום אני מתלבט בין 2 לוחות אם : P5KC צ'יפסט P35 מול P5Q עם צ'יפסט P45.

אני לא בטוח מה יתן לי הצ'יפסט החדש יותר? מהם ההבדלים שצריכים לעניין אותי בתור אחד שבונה מחשב למשחקים,

לא בטוח שאעשה O.C. בכלל , והמעבד יהיה Q9450.

ללוח P5KC יש אפשרות גם ל וגם ל בעתיד כשירדו המחירים, יש מספיק חריצי זכרון ו PCI לכרטיסים שאני רוצה, כך שעל פניו הוא לוח מוצלח עם אפשרויות שדרוג ו"משיכת זמן" עד שאאלץ לשדרגו לגמרי. יש לו חסרונות של ממש שידוע עליהם? בייחוד מול ה P5Q?

*בעקרון אני לא מתכוון לשים 2 כרטיסי מסך יחד, אבל נניח שכן, האם לוח שהוא תומך ב X-FIRE של ATI יגביל אותו ב של כרטיסי NVIDIA? זה אמור להוות שיקול בבחירת כרטיס המסך והשילוב עם הלוח?? (כרגע אני מתכוון לקנות כרטיס של NVIDIA).

* באופן כללי, האם זה שהלוח תומך למשל ב 800 ו 1200 MHZ בזכרונות, אומר שהוא לא יתמוך בתדר ביניים כלל ,

כמו 1066, או שכן יתמוך ויוריד את התדר ל 1066?

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלותיך...

* בעיקרון ה-P5K-C תומך CrossFire לא מלא (כל נתיב PCI-E יעבוד ב-X4 ולא ב-X16.. ירידה בביצועים..).. ל-P5Q יש רק חריץ אחד של PCI-E 2.0.. יתרון מדומה (רוחב פס כפול..).. במקרה הזה אני ממליץ לך לקנות את ה-P5Q.. כי אתה גם ככה קונה כרטיס של .. אז ה-P5K-C לא יתן לך שום יתרון..

* בין התדרים 800-1200 כולל הכל (801..802 וכו'..) זאת אומרת שכן.. 1066 נתמך..

לסיכום.. תקנה את ה-P5Q.. אחלה לוח.. ותתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...