הסוף ל WAREZ ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף ל WAREZ ?

roadrunner

Recommended Posts

אל תשכחו שלחברות משחקים יש גם אינטרס למכור פחות משחקים(עותקים) ביותר כסף מפני סיבה אחת ברורה- יותר משתמשים=דבר ידרושר הגדלת ענפי תמיכה וחיזוק שרתי המשחקים.... תחשבו לרגע על כמה כסף רק האתר הזה! צורך (היפוטטית כמובן ;)) ותחשבו על בליזארד לדוגמא שצריכים להריץ שרתים של מאות אלפי שחקנים בכל רגע נתון בלי שום תמורה כספית- אין בבאטל נט אפילו באנר ג'נרי אחד(יש כל מיני פירסומים למוצרים שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מדבר שום שטויות !

תחשוב קצת בהיגיון לא הרבה קצת...

משחק שנמכר ב200 ש'ח כמה העלויות ייצור שלו !?

20-30 ש'ח ? איפה נעלמים 170 ש'ח !?

החנות מרוויחה עוד קצת...

אתה יודע מה בוא נסחף... נגיד עולה לייצר משחק 50 שקל

והמוכר מרויח 50 שקל סבבה?

מספיק לא? איפה נעלמים עוד 100 ש'ח? תבין המחירים הם יקרים

אולי לא רק בארץ אולי גם בחו'ל אבל בחו'ל משחקים הרבה יותר זולים

ומי שנתן לי את הדוגמא של הוא צודק אבל לא לחלוטין במה שהוא יסתכל

זה הזמנה מראש וברור שהמחיר גבוהה בארץ גם לאחר שהמשחק חודש-חודשיים בחוץ אין ירדת משחקים

אני לא מנסה לתרץ פה משהו או להגן על עצמי

כי לכל אחד יש פה קצת ווארז במחשב ול90 אחוז אין חוקי

ולעוד 80 אחוז לפחות בחיים לא נגע משחק מקורי במחשב...

אני לא גאה בזה שאני מוריד משחקים אבל אני גם לא מתבייש בזה

זה מי שאני ואני לא אומר שאם המחירים ירדו אני ירוץ לקנות כל משחק

אבל אני בהחלט אקנה את המשחקים שאני אוהב

ותגיד לי אתה

מה יותר עדיף להקליק ולהוריד במקום לשלם 200 ש'ח?

ומצד שני לשלם 50-100 ש'ח עבור משחק?

חבל שאין פה דעה של בעל חנות משחקים כי אז היינו חכמים יותר...

אבל אני מבטיח לך שאם תיהיה ירדת מחירים תיהיה עליה במכירות כי

דווקא בתקופה הזאת שהמדינה לא בדיוק פורחת במצב כלכלי אין לאנשים

200 ש'ח לבזבז וומשחק מחשב לא אמור להיות מותרה הוא אמור להיות הנאה

וזה לא פייר שלמי שאין לא הרבה כסף לא יוכל לשחק בכל אופן אם אני יוריד או לא

זה לא יעזור בכלום הווארז הרבה יותר מורכבת ממני או ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני לא מדבר שום שטויות !

תחשוב קצת בהיגיון לא הרבה קצת...

משחק שנמכר ב200 ש'ח כמה העלויות ייצור שלו !?

20-30 ש'ח ? איפה נעלמים 170 ש'ח !?

אני רואה שלמדת כלכלה כמה שנים באוניברסטיה, אז יפה לך.

אם לא קשה לך, תכתוב לי בבקשה את כול השלבים של ייצור משחק, את כול ההוצאות הכרוכות ואיך הגעת למסקנה הגאונית הזאת שלייצר משחק עולה 20-30 שקל.

החנות מרוויחה עוד קצת...
כן, עם מכירה של כול משחק ע"י החנות, בעל החנות על כול עובדיו יוצאים לפנסיה ונהנים ממנעמי החיים.
אתה יודע מה בוא נסחף... נגיד עולה לייצר משחק 50 שקל

והמוכר מרויח 50 שקל סבבה?

מספיק לא? איפה נעלמים עוד 100 ש'ח? תבין המחירים הם יקרים

שוב, תסביר איך הגעת למסקנה הזאת.
אולי לא רק בארץ אולי גם בחו'ל אבל בחו'ל משחקים הרבה יותר זולים

ומי שנתן לי את הדוגמא של הוא צודק אבל לא לחלוטין במה שהוא יסתכל

אני רואה שאני מתווכח עם גאון בכלכלה.
זה הזמנה מראש וברור שהמחיר גבוהה בארץ גם לאחר שהמשחק חודש-חודשיים בחוץ אין ירדת משחקים

אני לא מנסה לתרץ פה משהו או להגן על עצמי

כי לכל אחד יש פה קצת ווארז במחשב ול90 אחוז אין חוקי

ולעוד 80 אחוז לפחות בחיים לא נגע משחק מקורי במחשב...

67 אחוז מהסטטיסטיקות בעולם אינן נכונות. ;D
אני לא גאה בזה שאני מוריד משחקים אבל אני גם לא מתבייש בזה

זה מי שאני ואני לא אומר שאם המחירים ירדו אני ירוץ לקנות כל משחק

סבבה, אבל תפסיק לעשות ממשחקים עניין של חיים ומוות מבחינך.

זה רק תירוץ.

מה יותר עדיף להקליק ולהוריד במקום לשלם 200 ש'ח?

ומצד שני לשלם 50-100 ש'ח עבור משחק?

מה יותר עדיף, לעבוד ולקרוע את התחת במשך כמה שנים, לחסוך כול גרוש למכונית חדשה, ואז לקנות או פשוט לעבור ברחוב ולבחור איזה אחת שבא לי בלי טירחה מיותרת?

וחבל שאין פה דעה של בעל חנות משחקים כי אז היינו חכמים יותר...
אתה עושה רושם כאילו אתה מבין הרבה יותר.
אבל אני מבטיח לך שאם תיהיה ירדת מחירים תיהיה עליה במכירות כי

דווקא בתקופה הזאת שהמדינה לא בדיוק פורחת במצב כלכלי אין לאנשים

200 ש'ח לבזבז וומשחק מחשב לא אמור להיות מותרה הוא אמור להיות הנאה

מותרה=הנאה.

ותפסיק כבר עם זה!!! אין לך מושג על מה אתה מדבר! זה עיניינים של שווקים וכלכלה שלא לי ולא לך אין מושג איך הם מתנהלים!

אז במטוטא ממך. אתה עושה מעצמך צחוק.

וזה לא פייר שלמי שאין לא הרבה כסף לא יוכל לשחק בכל אופן אם אני יוריד או לא

וזה פייר שלמי שאין כסף לא יוכל לגור בסביון? או לנהוג בלמוברגיני דיאבלו חדשה ונוצצת? או ללבוש דולצ'ה וגבנה עם ג'וצי?

החיים לא הוגנים, Deal With It.

לגנוב זאת לא הדרך לפתור את הבעיה.

זה לא יעזור בכלום הווארז הרבה יותר מורכבת ממני או ממך
ממך? אין מצב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מצדיק גניבה של משחקים, ואתם צריכים להבין משהו אחד:

50 דולר באמריקה, זה לא 220 שקל בישראל!

זה הרבה פחות בשבילם וצריך לזכור את זה.

בארץ אי אפשר להוריד מחירים כי חברות ההפצה של המשחקים כמו הד ארצי, ממש לא עושות הרבה כסף, כי הדולר פה הוא גבוה.

עכשיו אני לא עובד, וההורים שלי בשום פנים ואופן לא מוכנים להוציא 200 שקל על משחק מחשב. (כי כמו שנאמר כאן זה מותרות).

אז או שקונים לי ליום-הולדת, או שאני מוריד. (האמת היא שאני כבר כעמט לא מוריד משחקים, כי כל משחק חוץ מSOF2 שיש לי אותו מקורי, אני מוחק אחרי לא יותר משעה).

אני מקווה שעוד כמה שבועות אני אתחיל לעבוד, ואז באמת אני אקנה יותר משחקים (משחקי בעיקר, כי בהם מבלים הכי הרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר הפקה של משחק עולה ?! נגיד 700$$$ ?! עוד פירסום 200$$$ ?! ועוד תוסיף על זה לא יותר מ5$, אפילו בכותרים הכי מושקעים, צבעוניים ומפוצצים.... כרגע ציינתי משחק ברמה "הוליוודית", כאלה שבקלות מוכרים 500 אלף עותקים.... תעשה תחישוב ותראה לכמה כסף הם מגיעים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

בארץ אי אפשר להוריד מחירים כי חברות ההפצה של המשחקים כמו הד ארצי, ממש לא עושות הרבה כסף, כי הדולר פה הוא גבוה.

עכשיו אני לא עובד, וההורים שלי בשום פנים ואופן לא מוכנים להוציא 200 שקל על משחק מחשב. (כי כמו שנאמר כאן זה מותרות).

אז או שקונים לי ליום-הולדת, או שאני מוריד. (האמת היא שאני כבר כעמט לא מוריד משחקים, כי כל משחק חוץ מSOF2 שיש לי אותו מקורי, אני מוחק אחרי לא יותר משעה).

אני מקווה שעוד כמה שבועות אני אתחיל לעבוד, ואז באמת אני אקנה יותר משחקים (משחקי בעיקר, כי בהם מבלים הכי הרבה זמן).

כמובן שזה הרבה כסף, אבל נתתי מספיק דוגמאות שמראות שזה לא נותן זכות לגנוב.

כמה כבר הפקה של משחק עולה ?! נגיד 700$$$ ?! עוד פירסום 200$$$ ?! ועוד תוסיף על זה לא יותר מ5$, אפילו בכותרים הכי מושקעים, צבעוניים ומפוצצים.... כרגע ציינתי משחק ברמה "הוליוודית", כאלה שבקלות מוכרים 500 אלף עותקים.... תעשה תחישוב ותראה לכמה כסף הם מגיעים.....

וואלה? אז ב1000 דולר אני יכול לעשות מיליוני דולרים?

מה אתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הייתי ברור מספיק :hat: שלושת סימיני הדולר ב700$$$= 3 אפסים, פשוט הדרך שלי לכתוב :jump: זאת אומרת בסביבות המליון דולר+ הוצאות הפצה/שיכפול.... שוב פעם אני חוזר ואומר, תעשו תחישוב שהם עושים בסביבות ה20-10$ רווח לכל עותק תכפילו ב500 אלף!!! מספיק להם למכור 50 אלף כותרים רק בשביל להחזיר עלויות - זה פשוט אבסורד!!! עוד נתון נחמד זה קצב הצמיחה התמוהה משהו של תעשיית המשחקים, התעשייה צומחת בעשרות ואפילו מאות אחוזים בשנה וזה עוד בזמנים כאשר מכירות המחשבים האישיים הם בשפל.... לא נראה לי שהצמיחה הזאת מגיעה מגינון והשקיה נכונים אלה פשוט מהכיס שלי ושלך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופסוף מישהו שזוכר גם את זה... נכון ש-50$ זה בערך 230 ש"ח, אבל אם אתה מתרגם את זה ככה, קח משכורת ממוצעת בארה"ב (3500-4000$), כפול אותה ב-4.5 וקיבלת יותר מ-15,000 ש"ח. כשאמא שלי תרוויח חצי מהמשכורת הממוצעת בארה"ב, אני אתחיל לבקש ממנה שתפרנס אותי ושתקנה לי משחקי מחשב. בינתיים אני נאלץ להסתפק בשכר של 350 ש"ח לחודש (חיילי החובה קיבלו העלאה!), ובמחיר כזה אני לא יכול להרשות לעצמי משחקי מחשב. ולא, גם כשאני אהיה בקבע וארוויח 4000 ש"ח אני לא חושב שאוכל להרשות לעצמי יותר מדי משחקי מחשב (אני לא שולל את האופציה של לקנות, אבל בטח לא כל משחק שאני משחק בו).

הורדת משחקי מחשב/תוכנות/סרטים זו גניבה לכל דבר, אם כי הקניין במקרים כאלה הוא 'רוחני' ולכן יותר קשה להגדיר את זה כעבירה. אי אפשר להשוות את זה לגניבת מכונית וזה לא נכון לעשות את זה. כשגנבת מכונית, זה שגנבת ממנו נשאר בלי. כשגנבת משחק, גם לך וגם לזה שגנבת ממנו יש אותו. בגלל זה הרבה אנשים לא תופסים את זה כגניבה, אבל זה מה שזה ואני מודע לזה.

לא את כל המשחקים מייצרים בשימוש ב"משחקליק", למרות שחלקם נראים ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמות של המשחקים היום , עלות הפקת כותר עולה הרבה יותר ממיליון דולר ... קח את ספלינטרסל לדוגמא .

הפקה שנמשכה שנתיים , עלות , קרוב ל10 מיליון דולר .

מישהו צריך להחזיר את הכסף הזה , וזה אנחנו .

אז נכון , שאף אחד לא קונה , ואחוז בודד קונה , אבל בחייאת אנשים , תפסיקו לחפש סיבות ותירוצים למה גניבת תוכנה זה מוצדק , כי זה לא .

זה שאתם לא עובדים ואין לכם כסף לא נותן לכם זכות ורשות לגנוב .

ולצורך העניין , משכורת ממוצעת של מישהו ממעמד הביניים בארצות הברית עומדת על כ-1500 דולר בחודש . תקביל את זה לארץ , והנה לך כ5000 אלף שקל נטו בחודש . אני חושב שמי שמאוד ירצה , יוכל להרשות לעצמו לקנות ב200 שקל משחק כל חודש .

לי לדוגמא , נשאר למותרות כ600 שקל במקרה הטוב אחרי כל ההוצאות החודשיות , ויש לי סדר עדיפויות שונה .

אם הייתי , הייתי מוריד , אך גם הייתי קונה .

הורדת תוכנות לא חוקיות זאת עבירה על החוק לכל דבר .

אנחנו מדינה של דיסק אחד , וזאת הבעיה כאן . אנשים נהיו עיוורים לחלוטין .

אז זה נגיש , וזה נוח , עד שמישהו לא יכנס לכלא על עבירת תוכנה , שום דבר לא ישתנה .

ראו הוזהרתם .

כולנו עבריינים במודע , וזה עושה את זה הרבה יותר גרוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופסוף מישהו שזוכר גם את זה... נכון ש-50$ זה בערך 230 ש"ח, אבל אם אתה מתרגם את זה ככה, קח משכורת ממוצעת בארה"ב (3500-4000$), כפול אותה ב-4.5 וקיבלת יותר מ-15,000 ש"ח. כשאמא שלי תרוויח חצי מהמשכורת הממוצעת בארה"ב, אני אתחיל לבקש ממנה שתפרנס אותי ושתקנה לי משחקי מחשב. בינתיים אני נאלץ להסתפק בשכר של 350 ש"ח לחודש (חיילי החובה קיבלו העלאה!), ובמחיר כזה אני לא יכול להרשות לעצמי משחקי מחשב. ולא, גם כשאני אהיה בקבע וארוויח 4000 ש"ח אני לא חושב שאוכל להרשות לעצמי יותר מדי משחקי מחשב (אני לא שולל את האופציה של לקנות, אבל בטח לא כל משחק שאני משחק בו).

הורדת משחקי מחשב/תוכנות/סרטים זו גניבה לכל דבר, אם כי הקניין במקרים כאלה הוא 'רוחני' ולכן יותר קשה להגדיר את זה כעבירה. אי אפשר להשוות את זה לגניבת מכונית וזה לא נכון לעשות את זה. כשגנבת מכונית, זה שגנבת ממנו נשאר בלי. כשגנבת משחק, גם לך וגם לזה שגנבת ממנו יש אותו. בגלל זה הרבה אנשים לא תופסים את זה כגניבה, אבל זה מה שזה ואני מודע לזה.לא את כל המשחקים מייצרים בשימוש ב"משחקליק", למרות שחלקם נראים ככה...

משכורת מעולה בארה"ב עומדת על 3$$$$ דולר בשנה, תעשה לבד תחישוב של החודשים.... המשחקים בישבילהם עולים כמאת בדיוק כמו בשבלנו, העניין הוא דבדרך הם מוציאים הרבה פחות על קניית המחשב וכל הסובב את העניין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמות של המשחקים היום , עלות הפקת כותר עולה הרבה יותר ממיליון דולר ... קח את ספלינטרסל לדוגמא .

הפקה שנמשכה שנתיים , עלות , קרוב ל10 מיליון דולר .

מישהו צריך להחזיר את הכסף הזה , וזה אנחנו .

אז נכון , שאף אחד לא קונה , ואחוז בודד קונה , אבל בחייאת אנשים , תפסיקו לחפש סיבות ותירוצים למה גניבת תוכנה זה מוצדק , כי זה לא .

זה שאתם לא עובדים ואין לכם כסף לא נותן לכם זכות ורשות לגנוב .

ולצורך העניין , משכורת ממוצעת של מישהו ממעמד הביניים בארצות הברית עומדת על כ-1500 דולר בחודש . תקביל את זה לארץ , והנה לך כ5000 אלף שקל נטו בחודש . אני חושב שמי שמאוד ירצה , יוכל להרשות לעצמו לקנות ב200 שקל משחק כל חודש .

לי לדוגמא , נשאר למותרות כ600 שקל במקרה הטוב אחרי כל ההוצאות החודשיות , ויש לי סדר עדיפויות שונה .

אם הייתי , הייתי מוריד , אך גם הייתי קונה .

הורדת תוכנות לא חוקיות זאת עבירה על החוק לכל דבר .

אנחנו מדינה של דיסק אחד , וזאת הבעיה כאן . אנשים נהיו עיוורים לחלוטין .

אז זה נגיש , וזה נוח , עד שמישהו לא יכנס לכלא על עבירת תוכנה , שום דבר לא ישתנה .

ראו הוזהרתם .

כולנו עבריינים במודע , וזה עושה את זה הרבה יותר גרוע .

יפה אמרתה, אבל באותה נימה- כמוני כמוהם, אני גונב ואני להבדיל מהם צריך לשלם עלזה (חוקתית) אבל הם לא.... גם אותם צריכים להגביל ולהעניש בצורה מסוימת.... ולהגיד שמחשב היום זה מותרות ?! חחחחחההה!!! איפה באפגניסטן ?! כל מיכל דורדאורנט היום מכיל צ'יפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדת משחקי מחשב/תוכנות/סרטים זו גניבה לכל דבר, אם כי הקניין במקרים כאלה הוא 'רוחני' ולכן יותר קשה להגדיר את זה כעבירה. אי אפשר להשוות את זה לגניבת מכונית וזה לא נכון לעשות את זה. כשגנבת מכונית, זה שגנבת ממנו נשאר בלי. כשגנבת משחק, גם לך וגם לזה שגנבת ממנו יש אותו. בגלל זה הרבה אנשים לא תופסים את זה כגניבה, אבל זה מה שזה ואני מודע לזה.

סוף סוף !!!!!! מישהו מבין למה אני מתכוון !!!

כמו שלהם עולה 50 דולר משחק בהתאם למשכורת

שיהיה גם פה משחק ב50 ש'ח בהתאם למשכורת !

וכמו שאמרתי מכירות משחקים בארץ זה שחיטה!!

ואחת הסיבות היא שאין תחרות בארץ יש ממש מונפול בנושא...

ושוב אני אומר או ירדת מחירים או ירדת משחקים !

וסליחה שאני שואל אבל אני חייב לשאול כי זה רלוונטי לנושא

ghost dogg אצלך הכל חוקי ?

אצלך הווינדוס חוקי?

אצלך כל המשחקים חוקיים?

אני חייב לשאול כי אתה מצדד את צד חברות המשחקים\תוכנות בכזאת מגננה

שאפשר לחשוב שגונבים ממך ועושים ווארז נגדך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

סוף סוף !!!!!! מישהו מבין למה אני מתכוון !!!

כמו שלהם עולה 50 דולר משחק בהתאם למשכורת

שיהיה גם פה משחק ב50 ש'ח בהתאם למשכורת !

וכמו שאמרתי מכירות משחקים בארץ זה שחיטה!!

ואחת הסיבות היא שאין תחרות בארץ יש ממש מונפול בנושא...

ושוב אני אומר או ירדת מחירים או ירדת משחקים !

אתה באמת חושב שככה השוק עובד?

לא ימכרו לישראל את המשחק ב10 דולר רק בגלל מצב השקל, מי שמוכר את המשחק מרוויח עליו שקלים בודדים.

וסליחה שאני שואל אבל אני חייב לשאול כי זה רלוונטי לנושא

ghost dogg אצלך הכל חוקי ?

אצלך הווינדוס חוקי?

אצלך כל המשחקים חוקיים?

אני חייב לשאול כי אתה מצדד את צד חברות המשחקים\תוכנות בכזאת מגננה

שאפשר לחשוב שגונבים ממך ועושים ווארז נגדך

אני לא חושב שהכול פייר והכול כמו שצריך, אני פשוט מנסה להראות לך כמה התירוצים שלך טיפשיים.

ואם יש או אין אצלי תוכנה חוקית לא רלוונטי בגרוש לת'רד(אם אתה לא מאמין לי, אתה מוזמן לנסות ולהזכר בנושא הת'רד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...