האם יש כאן מישהו שמרוויח מbux.to? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש כאן מישהו שמרוויח מbux.to?

00000

Recommended Posts

תביא עובדות בשטח.

כמה זמן בתכלס לוקח לעשות 30$ ובלי לצרף אף אחד תחתך?

עובדות בשטח ? תשלום הראתי , מה עוד אתה רוצה(אני רציני.) ? כתובת שלי + מס' ת.ז(פה אני כבר ציני :hat:) ?

בכל אופן לגבי הרווחים עצמם :

חבל שתעבוד בלי מופנים , חלק ניכר מאוד מהרווח בעסק מגיע מהפניית מופנים.

אני יכול להגיד לך ככה:

אני ביום לוחץ בין 100 ל 150 פרסומות , כל התהליך לוקח לי כ-10 - 15 דקות , וכל קליק שווה בממוצע 0.01 , משמע אני מרוויח בין דולר ולדולר וחצי ביום כשאר אני לוחץ לבד.

עכשיו נביא מקרה פה לדוגמא אתה מביא 9 חברים ומפנה אותם(ממש לא קשה יש לי אפילו יותר מי זה בזמן מועט) הרווח היומי הוא כבר הופך ל10- 15 דולר ביום(300-450$ לחודש) , וכמובן שלרוב זה עולה בהדרגה (הפניית עוד מופנים וכד') .

אך אם תתעקש ללחוץ לבד אתה יכול להרשם למס' גדול יותר של אתרים (אם תרצה יש לי עוד הרבה לינקים לאתרים טובים שאני עובד איתם תפנה אלי בפרטי).

בכל אופן תיקח בחשבון שלוש נקודות עיקריות , אני אישית ורוב האנשים שמתעסקים אם זה , לא באים להחליף אם זה את העבודה הראשית שלהם , אלה כהכנסה נוספת , דבר שני אין מה להשוות עבודה של 8 שעות , ל-10 דקות היומיים שתשקיע באתרי הPTC. למי שלא מכיר (Pay To Click Sites).

דבר שלישי , פה הרווח גודל כפונקציה של זמן וותק בנושא , כמו שכבר הסברתי מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 16.06.2008 בשעה 01:19:41

עובדות בשטח ? תשלום הראתי , מה עוד אתה רוצה(אני רציני.) ? כתובת שלי + מס' ת.ז(פה אני כבר ציני :hat:) ?

בכל אופן לגבי הרווחים עצמם :

חבל שתעבוד בלי מופנים , חלק ניכר מאוד מהרווח בעסק מגיע מהפניית מופנים.

אני יכול להגיד לך ככה:

אני ביום לוחץ בין 100 ל 150 פרסומות , כל התהליך לוקח לי כ-10 - 15 דקות , וכל קליק שווה בממוצע 0.01 , משמע אני מרוויח בין דולר ולדולר וחצי ביום כשאר אני לוחץ לבד.

עכשיו נביא מקרה פה לדוגמא אתה מביא 9 חברים ומפנה אותם(ממש לא קשה יש לי אפילו יותר מי זה בזמן מועט) הרווח היומי הוא כבר הופך ל10- 15 דולר ביום(300-450$ לחודש) , וכמובן שלרוב זה עולה בהדרגה (הפניית עוד מופנים וכד') .

אך אם תתעקש ללחוץ לבד אתה יכול להרשם למס' גדול יותר של אתרים (אם תרצה יש לי עוד הרבה לינקים לאתרים טובים שאני עובד איתם תפנה אלי בפרטי).

בכל אופן תיקח בחשבון שלוש נקודות עיקריות , אני אישית ורוב האנשים שמתעסקים אם זה , לא באים להחליף אם זה את העבודה הראשית שלהם , אלה כהכנסה נוספת , דבר שני אין מה להשוות עבודה של 8 שעות , ל-10 דקות היומיים שתשקיע באתרי הPTC. למי שלא מכיר (Pay To Click Sites).

דבר שלישי , פה הרווח גודל כפונקציה של זמן וותק בנושא , כמו שכבר הסברתי מקודם.

הנושא לא מעניין אותי אבל לא יכולתי להתאפק. אתה מדבר על "ל10- 15 דולר ביום (300-450$ לחודש)"

"אתרים שאני עובד איתם" זאת אומרת אתה מתעסק עם זה הרבה.

ומראה לנו תמונה של 6.5 שקל.

ראבק, המינימום שאתה יכול לעשות זה לזייף איזה תמונה בפוטושופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש בפורום לקידום רווחים אישיים אסור, לא מקובל, ונחשב כספאם לכל דבר.

פותח התרד, נוספה לך אזהרה על פתיחת ת'ראד ספאם,

זוהי האזהרה השנייה שלך, בשלישית תושתק\תורחק מהפורום.

Nico , נוספה לך אזהרה על ספאם, באזהרה השלישית תושתק\תורחק מהפורום.

ההודעות שלכם נערכו, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...