האם יש כאן מישהו שמרוויח מbux.to? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש כאן מישהו שמרוויח מbux.to?

00000

Recommended Posts

דרך אלרט פיי, ושאר אתרי הפרסומות?

אם כן, כמה זמן לקח לכם להרוויח וכמה, והאם יש לכם referals?

יש לי שם 14 דולר במשתמש והגשתי בקשה לפני כחודש וחצי שיעבירו לי את הכסף לאלרפיי בנתיים אין עונה ואין נענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לBUX.TO?

מה הסיבה?

פשוט ראיתי באתר אחר שלא נותנים לפרוע כסף כי הם רוצים שיהיה מקום לכניסת משתמשים אחרים או משהו כזה :nixweiss:

אין שום סיבה הנראת לעין עבר חודש מאז הבקשה ואין כסף

ואני מתכוון ל bux.to

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אני .

מה שכן , דרך Bux.to עוד לא קיבלתי כסף, אתר ענק , ועד שתקבל ממנו כסף יעבור הרבה זמן (או עד שיעבדו על הסקריפט המובטח שלהם).

מה שכן קיבלתי כסף מאתרים אחרים והינה המומלצים ביותר שבהם :

:nono: :nono: :nono: :nono:

אם האתר שלמעלה לקח לי כ-4 ימים להגיע לסכום שדרוש לתשלום הראשון שלי , ולקח לו 14 שעות לשלם, תוך 4 ימים ראשונים עשיתי 2$ אם 5 רפרלס , אבל כמובן שאחרי התשלום רשמתי הרבה יותר אנשים והעסק המשיך.

ועוד אתרים מומלצים :

:nono: :nono: :nono:

ד"א , אם אתה רוצה לדעת עוד משהו , או לראות הוכחת תשלום , על תהסס לבקש.

עוד משהו אם מישהו לא מכיר את אתר Bux.To אז הינה לינק :

:nono: :nono: :nono:

עריכה:

אם מישהו מהפורום , לא הבין על מה מדובר ורוצה להצטרף מוזמן לכתוב פה / לכתוב לי בפרטי , אשמח לעזור! (בעיקרון הדיון הוא על אתר PTC , שמשלם כסף תמורת צפייה בפרסומות והפניית מופנים לאתר).

עריכה 2 :

הינה הוכחה שלי מאתר טינק בוקס שמצאתי עכשיו(כמו שאמרתי בוקס.טו אין לי הוכחה , וכנראה יקח המון זמן עד שאקבל).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כזה גרוע.......

כל הלינקים לאתרים מכילים את ה referral שלך

לפחות תהיה הוגן ותנסה לענות על השאלה בלי לנסות לעשות מזה רווח (מה שאגב, נוגד את חוקי הפורום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני אשמח להרשם דרך הreferals שלך.

עריכה: מה לעזאזל? למה לא חוקי? מה עם הדיון ההוא שהיה כאן לפני כמה חודשים על זה?

בכל מקרה, הנה עם הרפרלס שלי - אתם יכולים להרשם לאתרי לחיצות, וזה יעזור לי בנוסף:

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כזה גרוע.......

כל הלינקים לאתרים מכילים את ה referral שלך

לפחות תהיה הוגן ותנסה לענות על השאלה בלי לנסות לעשות מזה רווח (מה שאגב, נוגד את חוקי הפורום)

מה גרוע , למה , תסביר ?

מן הסתם , כבר שמישהו מעוניין להרשם , לפחות שמישהו ירוויח מי זה ואני מעדיף להיות המישהו הזה.

ואני מעדיף לעזור לו , במקום שישרוף זמן באתר שישלם לו עוד המון זמן , אני הבאתי לו אתרים ששילמו לי בזמן , ואני ממליץ לו לעבוד איתם.

עניתי על השאלה , ואני לא רואה פסול להרוויח מי זה. (ואני הגבתי לנושא , לא פתחתי שום נושא פרסום או משהו בסגנון.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nico

לא אכפת לי להירשם דרכך ..

אבל מה יעזור לי שתי דולר ? בשביל זה אני אבזבז את הזמן שלי ?

תראה לי העברה של לפחות 30 $

שבסכום הזה עוד אפשר להזמין משהו נחמד מחו"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה אוהב לפזר "משפטי חכמה" לכל הכיוונים , אבל בינתיים אני דיברתי תכלס , ושאלתי מה הבעיה ואתה מצידך סתם זורק שמות ומתקיף.

בקשר למשפט השני שלך, אני מכיר את חוקי הפורום , אני חבר וותיק פה , ולא מופיע שום חוק פורום שכזה, ביום שיהיה לך פורום משלך תוכל לשים איזה חוקים שמתחשק לך , בינתיים אני לא רואה שעברתי על שום חוק של פורום , וכמובן שאם אקבל הערה ממנהל/מישהו מוסמך אחר מהאתר אני המהר לערוך את ההודעה שלי , בינתיים שב בלול .

ד"א , ההודעה שלי לא הייתה ספאם ואפילו לא קרוב לזה , אני ופותח הדיון כרגע מנהלים דיון בפרטי , והוא מודה לי על העזרה ואנחנו מדסקסים על העניין.

עוד נקודה המתייחסת לחוקי הפורום (הרי ברור שתטיל ספק על בקיאותי בחוקים) :

בעלי ועובדי חנויות או חברות:

על מנת לשמור על אובייקטיביות ועל חובת הגילוי הנאות, כל אדם העובד בחברה כלשהי העוסקת בתחום המחשבים (חנות/יבואן/מפיץ וכדומה), מחויב להזדהות בפורום כנציג החברה בכל נושא הקשור לחברה זו או למוצר כלשהו שהיא מוכרת, מפיצה או משווקת.

חל איסור מוחלט וגורף על שימוש בפורום זה למען פרסום החברה או כל מוצר אשר החברה מוכרת, מפיצה או משווקת ללא גילוי נאות, על מנת להגן על כלל משתמשי הפורום. אסור לבעל העניין לתת מפרטים מהחנות בה הוא עובד או להמליץ על מוצרים ממנה בפורום.

באם ייוודע לצוות האתר על אדם או גוף כלשהו העושה שימוש בפורום לצורך פרסום עצמי, ובניגוד להנחיות הנ"ל, צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לפעול נגד אותו גורם בכל דרך בה יבחר, לרבות הרחקתו מהפורום וצעדים נוספים, ככל שייראה לנכון.

אז ככה, איני עובד בשום חברת / חנות חומרה , הדבר היחיד שעשיתי (ואנשים פה קפצו) זה להסביר לפותח הנושא , על אתרים אלו ,להרחיב לו על הנושא ולהפנות אותו לאתרים אחרים ועדיפים(כמובן ששמתי לינק שלי , הרי למה לא להרוויח על הדרך ? הרי זה לא פוגע במי שמעוניין , אפילו מקבל בונוס הרשמה על לינק של מופנה).

טוב , Pika007 , הדיון שלי איתך נגמר לא רוצה להתחיל לריב פה ולמלאות את הפורום בספאם , אם יש לך תגובה להגיב לי אתה מוזמן לשלוח לי הודעה לפרטי.

חבל שזה היה צריך להגרר לויכוח.

עריכה :

Nico

לא אכפת לי להירשם דרכך ..

אבל מה יעזור לי שתי דולר ? בשביל זה אני אבזבז את הזמן שלי ?

תראה לי העברה של לפחות 30 $

שבסכום הזה עוד אפשר להזמין משהו נחמד מחו"ל .

אודי , אני שמח שלא אכפת לך , אבל אתה צריך לרצות להרשם , אתה לא עושה לי טובה(אני אכן ארוויח מי זה , אבל זה בחירה שלך בשבילך לא בשבילי) , זה רווח שלך.

ההוכחה ששמתי היא של 2$ כי גם אני יחסית חדש בעסק, תהיה בטוח שבאותה דרך שהרווחתי 2$ אפשר להרוויח 30$ , 300$ ו3000$ ההוכחה הייתה סימבולית , אם תהיה מעוניין , בימים הקרובים אני יוכל לעדכן אותך אם תשלום חדש שלי שאני אבקש עוד מעט (שיהיה גדול הרבה יותר מ-2$) וד"א כל סכום זה סכום , ואני גאה ברווח שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...