max payne הסרט - התפתחויות - הדיון הרשמי - שוחרר! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

max payne הסרט - התפתחויות - הדיון הרשמי - שוחרר!

Mesatla

Recommended Posts

אני לא מבין למה אתם עדיים משחקים בליהוק ?

הסרט יצא כבר ככה שחלומות הליהוק שלכם יחכו לזמן אחר

ואם מישהו הולך לצפות בקרוב בבקשה שייתן ביקורת אינפורמטיבית

אני יחכה שיצא הDVD

אני הולך ב25..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי. לא היו לי ציפיות ונשארתי עם :kopfpatsch:

נראה לי שרוב המשתתפים בפורום הזה היו מוציאים סרט יותר טוב.

מוזיקה - נכשל טוטל, מה היה קשה כל כך להשיג זכויות של המוזיקה הנהדרת מהמשחק?

עלילה - עובר בקושי, לקחו אלמנטים וערבבו לסלט אכיל אבל זה לא זה. סתם אנקדוטה - במשחק קפטן ברבורה הוא המפקד של מקס ובסרט קצין ביחידה לחקירות שוטרים...

ליהוק - עובר בקושי. השחקנית עוד איכשהו אבל מקס? אפילו בארץ יש שחקן מתאים יותר - אלון אבוטבול. בארה"ב ריי ליאוטה ומייקל מדסן

אקשן - עובר. רק סצנה אחת הצטיינה לדעתי והיא סצנת ההילוך האיטי עם רובה הצייד

פירוטכניקה - עובר

עומק - נכשל טוטל וכדאי שהאחראים לא יעבדו יותר בתחום הקולנוע - שום הומור משום סוג, שום סאטירה, שום דמויות עסיסיות כמו מפיונרים, איפה משפטים כמו "DON'T WORRY ABOUT IT" או שאלת הסיסמה המופלאה "JOHN WHO - JOHN WOO" וכו'

לסיכום - כישלון מוחץ לכל מי ששיחק במשחק. עדיף לחכות ל- או אפילו להקרנה בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי. לא היו לי ציפיות ונשארתי עם :kopfpatsch:

נראה לי שרוב המשתתפים בפורום הזה היו מוציאים סרט יותר טוב.

מוזיקה - נכשל טוטל, מה היה קשה כל כך להשיג זכויות של המוזיקה הנהדרת מהמשחק?

עלילה - עובר בקושי, לקחו אלמנטים וערבבו לסלט אכיל אבל זה לא זה. סתם אנקדוטה - במשחק קפטן ברבורה הוא המפקד של מקס ובסרט קצין ביחידה לחקירות שוטרים...

ליהוק - עובר בקושי. השחקנית עוד איכשהו אבל מקס? אפילו בארץ יש שחקן מתאים יותר - אלון אבוטבול. בארה"ב ריי ליאוטה ומייקל מדסן

אקשן - עובר. רק סצנה אחת הצטיינה לדעתי והיא סצנת ההילוך האיטי עם רובה הצייד

פירוטכניקה - עובר

עומק - נכשל טוטל וכדאי שהאחראים לא יעבדו יותר בתחום הקולנוע - שום הומור משום סוג, שום סאטירה, שום דמויות עסיסיות כמו מפיונרים, איפה משפטים כמו "DON'T WORRY ABOUT IT" או שאלת הסיסמה המופלאה "JOHN WHO - JOHN WOO" וכו'

לסיכום - כישלון מוחץ לכל מי ששיחק במשחק. עדיף לחכות ל- או אפילו להקרנה בטלוויזיה.

תודה שהלכת, אני חושב שאני אוותר על קניית כרטיס.

קראתי עוד מאות ביקורות והרוב נותנים את אותה התגובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ועוד כמה חברים תכננו ליסוע ליס פלאנט בשביל לראות ת'סרט [לא מציגים בדרום משום מה :nixweiss: ]

תודה על הביקורת, גם אני ראיתי המון ביקורות שליליות על הסרט, oh well, אולי אני אצליח לשכנע את החבר'ה לראות את האביר האפל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בראשון שיצא אבל לא הלכתי לסרט בגלל שהמשחק היה טוב, פשוט הטריילרים נראו פצצה.... בואו נגיד שכל קשר בין הטריילרים לסרט הוא מקרי לחלוטין.

פשוט סרט בילוש ממוצע ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט, וכחובב מושבע של המשחק, גם אני ציפיתי, ליותר מהסרט...

פספסו הרבה פרטים למרות שעלילת הסרט היה בקו מקביל לעלילת המשחק.

כמו כן, גם דעתי היא כדעתם של אחרים לגבי השחקן שמגלם את מקס פיין, היא שהוא פשוט לא מתאים תפקיד.

אני אישית הייתי בוחר או בג'וני נווקסוויל (כי תווי הפנים שלו מתאימות בול לתווי הפנים של מקס פיין במשחק) או בשחקן אחר.

וגם, מה שבטוח שיהיה מקס פיין 2, את זה אפשר להבין מהסוף.

כמו כן, מתוך נוסטלגיה, החלטתי להתקין מחדש את שני המשחקים.

ויש לי בעיה עם הראשון משום מה, לא עם קריסות (כי התקנתי פאטצ' שמתקן את הבעיה הזאת ועוד אחת) אלא עם בעיות קול.

אני זוכר טוב טוב מה קורה במשחק הראשון אז אני התחלתי ישר מהמשחק השני, ושם הגרפיקה כמובן פי 100 יותר טובה מהראשון.

בכל אופן, לדעתי כדאי לראות את הסרט פעם אחת להרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יישמע הזוי ומטופש... אבל לדעתי חלק מהצוות של הסרט אולי לא מכיר את המשחק..

בשיא הרצינות מה שהייתי עושה זה להגיד לבמאי, לתסריטאי... "קחו... שחקו בזה" אולי ככה הם היו מבינים את המנטליות של מקס פיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...