-=מחשב אחד החזקים!=- דעות! 6K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-=מחשב אחד החזקים!=- דעות! 6K

erezMASTER

Recommended Posts

אוקיי Vertigo,

אחרי סקר הטוניק אכן מקרר מעולה, אך יש לו חיסרון מאוד בולט ומשמעותי,

הוא לא עבר פוליש, במילים אחרות, החיבור שלו עם המעבד ולוח הקירור ממש מרושל, לוח הברזל שמתחבר למעבד לא עובר שפשוף טוב במפעל.

אבל למרות זאת התוצאות מדברות בעד עצמן.

בנוסף הגוף עצמו מרושל ולא יפה ביחס למארז שאני קונה והמאוור שמגיע איתו הוא פשוט בושה, מאוורר פשוט, בדיוק כמו המאוורר שמתחבר לאחורי המארז ה 120mm, אמנם המעבד לא יתחמם אבל מה אני צריך שכל שאר הרכיבים יתחממו בגלל האוויר החם שנאגר בגוף החימום.

בנוסף גוף הקירור ענקי!!! איך אתה יודע שהוא לא ישבור את הלוח אם ל 2 חלקים?

ממש הצלחת לעצבן אותי אבל עזוב אני לא אגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB, אם יש משהו שאתה צריך לדעת כבר זה לא להיות החלטי לפני שמופיעות סקירות :silly:, למרות שגם אני תולה את תקוותי בATI הפעם.

לפחות לפי התוצאות של ה-HD4850 יחליף את הכרטיס 9800GTX במחיר של פחות מ-1000 ש"ח.

ככה וככה הוא יהיה יותר משתלם, כרטיסי GT200 המחיר שלהם כרגע בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם מושג איך גרמתם לי לצחוק עכשיו,

חבר שלי הוא תותח במחשבים גם כן, והוא אמר לי בדיוק את אותם הדברים, שאני מתווכח על כל דבר ושאני לא מקשיב. :bash:

כנראה זה מהרצון שלי ללמוד, כאילו שאני אומר דברים שאני חושב ואתן מתקנים אותי ככה זה אצלי.

אני יודע שאני קצת מעצבן אתכם, לאט לאט אני מנסה להיגמל מדרך הדיבור הזאת, אך בכל מקרה אני מבין כל מילה שלכם ומפנים אותה.

תודה רבה לכם.

עכשיו לנושא, ( ;D )

פורסמו תאריכי היציאה של הכרטיסים המדוברים של ATI?

ואני יגיד לכם תאמת לא מתוך ידע, אלא רק מתוך חשש שלי, לגבי מה שאני חושב שאני הולך להפסיד,

אני כל הזמן חושב קדימה ביחס לחלקים שלי וביחס לזמן שאני יעבוד איתם, כלומר, אם נגיד אני יקנה היום מחשב ממש לגיימרים משהו מהטופ שבטופ,

יום למחרת תצא חדשה וכל מה שהשקעתי במחשב הנוכחי שלי הלך קפוט, עכשיו ביחס להיום דברים חדשים יוצאים ממש כל רגע,

והם מחזיקים לפי השערות באינטרנט ופה באתר בסיבות השנה חצי שנה,

עכשיו נגיד אני מחכה לאיזה חלק שאני הולך לקנות (במקרה הזה כרטיסי ה ATI) והגיע יום יציאתם לשוק,

אז סבבה, קניתי אותם ואני נהנה מהם ממש, פתאום לאחר חודש יצא CHIPSET חדש , ארכיטקטורת חדשה ועלו הדרישות למשחקים,

עכשיו מה אני עושה?

במילים אחרות "נידפקתי", אז במה שאני דוגל זה פשוט לקנות כל עוד זה חדש שאני יוכל להנות מזה יותר זמן, אתם יורדים לסוף דעתי?

אני ממש מצטער על תגובותי הקודמות ואני מקווה שתבינו אותי,

תודה רבה לכם, מחכה לתגובות.[br]פורסם בתאריך: 14.06.2008 בשעה 22:35:17

אוקיי,

כרגע אני נשאר עם אותו מפרט ראשון שבצעתי בתגובת הפתיחה ורק מחליף את האיוור של המעבד ל SUNBEAM TUNIQ TOWER

ואת המעבד ל E8400 BOX 3.0GHZ.

בקשר לכרטיס מסך,

החלטתי לחכות לסדרת ATI HD4000 ולראות מה היא שווה.

מה אתם אומרים, אולי דווקא לכרטיסים החדשים האלה זה יהייה מומלץ אם אני ישים מרובע ליבה? או שבכל זאת להישאר עם ה E8400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריכי יציאת הכרטיסים של ATI- ה 25 לחודש

לפי סקירות מקדימות, 4850 עומד בקו אחד עם 9800GTX, והתמחור שלו כרגע הוא סביבות ה 1000 שקל בארץ.

4870 עולה 1500 ש"ח, ואמור להיות חזק בלא מעט מ 9800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...