-=מחשב אחד החזקים!=- דעות! 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-=מחשב אחד החזקים!=- דעות! 6K

erezMASTER

Recommended Posts

הינה המפרט שלי,

מה דעתכם, האם יווצר צאוור בקבוק במקום כלשהו אן האם יש מקום לשיפור?

לדעתי זהו מחשב מצויין רק צריך שתחזקו את דעתי.

מעבד:

Intel 2 Quad Q9300 2.5GHz 6Mb BOX ש"ח1275

קירור למעבד:

ASUS Silent Knight Cpu Cooler ש"ח323

לוח אם:

ASUS P5Q Intel® P45 Chipset LGA 775 ש"ח675

זיכרון:

OCZ 4Gb Kit DDR2 1066MHZ PC2-8500 PLATINUM 5-5-5-18 OCZ2P10664GK ש"ח660

דיסק קשיח:

Western Digital 250GB 3.5 7200Rpm 16Mb Buffer SATA II WD2500AAKS ש"ח290

כרטיס מסך:

BFG NVIDIA GeForce 9800 GTX OC 512MB PCIe 2.0 ש"ח1658

פלופי:

Sony Floppy Drive 1.44 Black ש"ח49

מארז:

Enermax ECA5001 Uber Chakra 25CM Side Fan ש"ח599

ספק כח:

VX Series 550W ש"ח473

סה"כ: 6005 ש"ח.

בניתי את זה באתר PANDAS ואני מתכוון גם לקנות אצלם.

כל תגובה תתקבל בברכה! תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את המפרט שלך (אם אתה קונה רק בפנדה) לזה, בדוק את המחירים...

המפרט שארשום מבוסס על מעבד טוב יותר, קרור טוב יותר, דיסק קשיח כפול בנפח, מארז טוב יותר (כולל עוד 4 מאווררים) וכונן אופטי (צורב) שלא רשום אצלך בטיפה פחות כסף...

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q9450 2.66Ghz 12MB Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤1575

קירור למעבד:

Sunbeam Tuniq Tower 120mm

כמות: 1 - מחיר: ¤240

לוח אם:

Asus P5Q

כמות: 1 - מחיר: ¤688

מארז:

Coolermaster CM 690 Black - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤415

קירור למארז:

Raidmax 120mm + Thermal Sensor Blue Led

כמות: 4 - מחיר: ¤36

ספק כוח:

Corsair 550VX 41A @ 12V

כמות: 1 - מחיר: ¤457

זיכרון:

A-Data 4GB (2x2GB) DDR2-1066 Vitesta CL5

כמות: 1 - מחיר: ¤682

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB

כמות: 1 - מחיר: ¤367

כרטיס מסך:

TwinTech 9800GTX 512MB DDR3 Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤1199

כונן דיסקטים:

Sony / Mitsumi Floppy 1.44 Dark Blue (Almost Black)

כמות: 1 - מחיר: ¤30

כונן אופטי:

LG GH20NS DVD-RW x20 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ¤135

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

סה"כ: ¤5937

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤5819

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/4r6vask1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם,

אני בדקתי מחירים וזו החנות הכי זולה בכל חלק וחלק ביחס לחנויות אחרות.

Vertigo,

אני בשקעתי במפרט הזה כמעט חודש אחרי חקירות ולמידות, איני מתכוון להחליף מפרט מכיוון שאני די סגור עליו.

תודה רבה לך בכל מקרה.

mimiz00,

תודה לך,

יש לכם הצעות לדיסק קשיח בטווח של 300 ש"ח שלא יצור צוואר בקבוק לפי דברי mimiz00?

או אולי דעות שונות לגבי צוואר בקבוק במפרט שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פה צוואר בקבוק ומה משנה מחיר החלק? אתה משלם את השורה הסופית... גם אם בילית שנה בלבדוק מפרטים, נתתי לך אחד חזק יותר בפחות כסף (אותו , אותו ספק, מארז טוב יותר, דיסק קשיח גדול יותר, מעבד חזק יותר, קרור טוב יותר ו9800GTX רק ללא OC - דבר שישפיע מעט על הביצועים וניתן לעשותו לבד)... בכל אופן, תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לדעתי TWINTECH היא חברה לא ממש איכותית כמו BFG, היא גם לא ממש מוכרת, חוץ מזה לא נראה לך נמוך מדי מחיר הכרטיס מסך?

אני לא רוצה לקבל מכה אחרי זה.

עכשיו לגבי המעבד והקירור, שמתי לב שהם יותר טובים אבל הם באים על חשבון חלקים אחרים וזה לא מתאים לי,

לגבי המעבד קראתי ביקורות, וכמסקנה מתברר שה- SILENT KNIGHT הוא אחד המקררים הכי טובים שיש.

הדיסק קשיח מספק אותי בגודלו הנתון איני צריך יותר, אני לא מאלה שלאחר מסיימים משחק או לאחר שרואים סרט משאירים אותו מותקן במחשב.

לגבי הצוואר מה זאת אומרת מה קשור?

שאלתי אם יהייה לי ביחס לחלקים שבחרתי או לא?

תודה לך על התגובה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הTWINTECH המדובר וגם הBFG שלך בנויים לפי REFERENCE DESIGN וזהים לחלוטין עד רמת נגד הSMT האחרון... אם אסיר לך את המדבקה מעליהם לא תדע להבדיל בינהם כלל. היתרון היחיד של הBFG הוא OC מהמפעל , OC מינורי שלא מצדיק הבדל של כמעט 500(!!!) שקל, זה OC שאתה יכול לעשות לבד בשניה וחצי. לגבי האיכות, שניהם בנויים כמו שאמרתי בצורה זהה פרט למדבקה ושניהם באים עם 3 שנות אחריות.... רק לפני שבוע החזרתי כרטיס של BFG 8800GTS 320 שמת, אז?

לגבי הסקירות שלך, תבדוק השוואות שלו לTUNIQ ולTR ULTRA 120

הSILENT KNIGHT טיפה יותר טוב (מעלה שתיים) מהזלמן 9700 שלא ממש משתווה לTUNIQ

ולגבי הכרטיסים...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לדעתי TWINTECH היא חברה לא ממש איכותית כמו BFG, היא גם לא ממש מוכרת, חוץ מזה לא נראה לך נמוך מדי מחיר הכרטיס מסך?

אני לא רוצה לקבל מכה אחרי זה.

עכשיו לגבי המעבד והקירור, שמתי לב שהם יותר טובים אבל הם באים על חשבון חלקים אחרים וזה לא מתאים לי,

לגבי המעבד קראתי ביקורות, וכמסקנה מתברר שה- SILENT KNIGHT הוא אחד המקררים הכי טובים שיש.

הדיסק קשיח מספק אותי בגודלו הנתון איני צריך יותר, אני לא מאלה שלאחר מסיימים משחק או לאחר שרואים סרט משאירים אותו מותקן במחשב.

לגבי הצוואר מה זאת אומרת מה קשור?

שאלתי אם יהייה לי ביחס לחלקים שבחרתי או לא?

תודה לך על התגובה. ;)

אם אתה משלם 320 שקל על קירור כבר תיקנה את ה Ultra 120 Xtreme שהוא יותר טוב מי שלך

והמפרט ש xVertigo בנה ךלך בהרבה יותר טוב מי שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

erezMASTER תחכה קצת עם הכרטיס מסך, ATI משיקה כרטיסים חדשים שכנראה יהיו חזקים ומשתלמים יותר:

http://www.unleashonetera.com/

ואגב, לקחת מרובע ליבות למשחקים זאת שטות! תקנה E8400 ותקבל קלוק פר קלוק ביצועים טובים יותר במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי Vertigo,

אחרי סקר הטוניק אכן מקרר מעולה, אך יש לו חיסרון מאוד בולט ומשמעותי,

הוא לא עבר פוליש, במילים אחרות, החיבור שלו עם המעבד ולוח הקירור ממש מרושל, לוח הברזל שמתחבר למעבד לא עובר שפשוף טוב במפעל.

אבל למרות זאת התוצאות מדברות בעד עצמן.

בנוסף הגוף עצמו מרושל ולא יפה ביחס למארז שאני קונה והמאוור שמגיע איתו הוא פשוט בושה, מאוורר פשוט, בדיוק כמו המאוורר שמתחבר לאחורי המארז ה 120mm, אמנם המעבד לא יתחמם אבל מה אני צריך שכל שאר הרכיבים יתחממו בגלל האוויר החם שנאגר בגוף החימום.

בנוסף גוף הקירור ענקי!!! איך אתה יודע שהוא לא ישבור את הלוח אם ל 2 חלקים?

לגבי המעבד,

urib,

הרי בכל מקרה בעתיד מרובע ליבות אכן יהייה מאוד שימושי בתחום המשחקים והוא יהווה יתרון, אז מדוע במקרה הזה לא להקדים את המאוחר? :P

לגבי ה ATI,

אף פעם לא סמכתי עליהם ואף פעם לא אסמוך, הם גם ככה מבולבלים בשמות הדגמים לכרטיסים שלהם, לפי חוות דעת של חברים שהיה להם כרטיסים מהסוג הזה האיכות שלהם לא משהו בשמיים, כנראה זה יתבטא ב OC, אז למה סתם להסתכן? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המעבד,

urib,

הרי בכל מקרה בעתיד מרובע ליבות אכן יהייה מאוד שימושי בתחום המשחקים והוא יהווה יתרון, אז מדוע במקרה הזה לא להקדים את המאוחר? :P

אין לי כוח להכנס לנושא הזה שוב, תריץ חיפוש בפורום ותמצא המון דיונים על הנושא.

אגב, גם במשחקים שתומכים היום במרובע ליבות ההבדלים לא משהו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה ATI,

אף פעם לא סמכתי עליהם ואף פעם לא אסמוך, הם גם ככה מבולבלים בשמות הדגמים לכרטיסים שלהם, לפי חוות דעת של חברים שהיה להם כרטיסים מהסוג הזה האיכות שלהם לא משהו בשמיים, כנראה זה יתבטא ב OC, אז למה סתם להסתכן? :s07:

זאת שטות שרק פאנבויים של יכולים למכור לך. :s07:

דווקא הפעם הכרטיסים של ATI יהיו בעליונות טכנולוגית מול אנוידיה:

1- ליטוגרפיה 55 ננו מול 65 ננו.

2- DX10.1 מול DX10 (למרות שכרגע זה לא משמעותי).

3- קידוד תוכן HD טוב יותר במיוחד שהכרטסים של לא מקדדים VC1.

4- והכי חשוב מחיר מעולה ביחס למתחרה.

תחכה מה יש לך להפסיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארז, תקשיב, אני מנסה לעזור לך ואתה מתווכח איתי על דברים שאתה לא צריך. מה שאני רושם לך באים מידע ולא הגרלתי אותם במוחי. לי יש את הTUNIQ ואני לא ממליץ לך אותו בגלל שלי יש אותו אלה בגלל שהוא נחשב טוב (גם הV1 של TT והTRUE 120).

זה לא משנה אם הבסיס שלו גם מכיל מכתשים, הרים וגבעות, את העבודה שלו הוא עושה מעולה (וזה באמת מה שחשוב). זה זהה להתעקשות שלך שהחלקים במפרט שלך הכי זולים כשבשורה סופית אתה משלם יותר על פחות. "לוח קרור מרושל..." בחייך... כנ"ל לגבי המאוורר, מאיפה אתה מגריל את התובנות הללו?

האוויר החם מהטוניק יוצא ישר למאוורר האחורי, הוא לא מחמם שום דבר במארז. למה שהקרור ישבור לך את הלוח?! הוא בא עם פלטה אחורית. ושוב, יש לי אותו וגם להרבה מאוד אנשים. אתה נחפז למסקנות לא מבוססות. הבדל המשקל בין האסוס לTUNIQ הוא 200גרם.

בשורה סופית, אנחנו פה בשביל לעזור לך ולא להתווכח איתך. אתה רוצה ללמוד ממה שרשום פה? יופי, אם לא, זה כבר עניין שלך.

אתה שוב קופץ למסקנות עם מה שרשמת על ATI... כרגע מחכים לבנצ'ים, הם אמורים לתת תחרות טובה מאוד לNVIDIA הפעם. לאף אחד מהחברים שלך עוד אין את סדרת HD4XXX ...

URIB, אם יש משהו שאתה צריך לדעת כבר זה לא להיות החלטי לפני שמופיעות סקירות :silly:, למרות שגם אני תולה את תקוותי בATI הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...