מפרט למשחקים ו oc ב 8000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ו oc ב 8000 ש"ח

Delinquent

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המפרט של NIKE הוא הכי טוב כאן לאוברקלוק, אני הייתי משנה רק דבר אחד והוא המארז,

הייתי לוקח את ה-Chieftec 01GND / 01SLD / 01BLD, בקיצר אחד ממארזי ה-Chieftec

הגדולים {לא Full Tower} ה-YLD הוא בצבע ירוק חבל"ז {אני קונה אחד כזה עוד כמה ימים}

וה-SLD הוא מארז אלומיניום בצבע כסף כמובן, וה-BLD הוא בצבע כחול.

ויש עוד מארזים כאלו בצבעים אחרים כמו ה-01PLD וה-01YLD או את ה-DX01BLD.

והספק ש-Nike הביא מספיק חזק ואפשר לעשות איתו גם רצחני במיוחד,

חבל להשקיע סתם באנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה לכולם על העזרה.

דבר שני, ערכתי את המפרט שלי ועשיתי כמה שינוים מה שלא שיניתי כנראה שלא השתכנעתי מספיק ::)

Mortar: אני מאוכזב משני מחשבים, P3 866 ו P4 2.4 (השני לא שלי אבל הוא עדיין מאכזב) חוץ מזה שלא יזיק לנסות משהו חדש.

Nike: זה אומר שהביצועים של Xaser 3 קצת יותר טובים אבל לא משתלמים בגלל המחיר? ואם איך אני יכול להיות בטוח ש AXP 2100 יהיה AIUHB לפני שאני קונה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) א- שוב, קח AXP2100+ עם סטפינג AIUHB. זה כתוב על המעבד. לפני שירכיבו לך (או שאתה תרכיב) את המערכת, תוכל לראות זאת במו עיניך. ב- קח את המודול הבודד של הCMX512-3200LL. ג- קח ספק-כח זול יותר. הביצועים כמעט וזהים. אין טעם להשקיע בשכזה ספק-כח יקר. ד- הפטר מהXaser3, קח את הCS-10181 והוסף מספר מאווררי 80mm חביבים. אפילו ג'נריים. ה- קח את הגרסא הרגילה של הNF7. אין טעם בתוספת הNF7-SL שלא תנצל. ו- בחר בR9700P הזול ביותר שתמצא.

2) מה בדיוק אכזב אותך?

3) זה לא בדוק, אז לפי השיעורים שלי, בוא נאמר שביצועי הקירור שלהם זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע, הרבה פעמים אנשים מאוכזבים מהמחשב שלהם וישר מאשימים את המעבד דבר ראשון, אומרים, יש לי מחשב (ולא אומרים איזה אומרים ת'מהירות עיבוד ואז מוסיפים את המילה, כן זה חרא)... אולי היה חסר לך שם זיכרון, אולי כרטיס גרפי לא טוב, קשה לי להאמין ש2.4 Bואפילו A ביאסו. בקיצור תעשה מה שאתה רוצה, לרגל בקשתך - מפרט AMD:

CPU : AMD Athlon XP 2100+ Tray CPU [ ¤ 513.97 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 608.84 ] 1

Memory : GeIL DDR-RAM 1GB (2x512MB) 3200 ULD Ultra Low Latency Dual Channel Memory Kit [ ¤ 1402.65 ] 1

CPU Cooling : Thermalright SK-7 Cooler for [ ¤ 165.04 ] 1

Hard Discs : Western Digital Raptor 36.7GB 10000 rpm Serial ATA HDD [ ¤ 957.02 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 614.91 ] 1

Video Cards : Gigabyte RADEON 9800 Pro 128MB Retail Video Card [ ¤ 2599.94 ] 1

Cases : Chieftec Aluminium AH-01SL Tower (P/S not included) [ ¤ 420.93 ] 1

Cooling / Modding : 80mm Smart Fan 2 [ ¤ 80.27 ] 2

Power Supplies : Enermax 350W (EG365P-VE) Power Supply [ ¤ 337.92 ] 1

Subtotal : ¤ 7781.76

שוב אני אומר, בקשת 8000 שקל, זה מה יש, כמובן שבעיניי לא שווה לקנות S-ATA עכשיו, אז מה אם יעלה המחשב 4 שניות מהר יותר או R9800PRO שלא שווה את הכסף אבל זה מה שרצית ואני לא רואה איך אפשר לשפר עוד את המפרט הזה חוץ משינוי הקירור לקירור מים...

ד"א כן אני חושב שENERMAX טובים מאוד ויתנו ביצועים יפים ואני דיי בטוח ש350 יספיק למחשב הבא בעוד ש300W אני בספק.

זה נראה לי בגדול הההמחשב, אם אתה רוצה לנצל את כל הכסף עליו זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בספק? אתה לא משנה כאן, אלא הדבר האמיתי. והדבר האמיתי הוא ש300Watt מספיקים. אגב, יש האומרים שהוא מספק 375Watt. אנעארף..

לשם מה כרטיס המסך הזה, לשם מה 1GB של , ולשם מה (וסלח לי על המילה) לעזאזל ה-Raptor? הכנתי כבר מפרט והוא מספק לגמריי. באמת שאין צורך להוסיף דברים אוילים שכאלו בכדי להגיע ל8000ש"ח. ובכלל, המארז הזה אינו מקורר מספיק טוב בשביל OC חזק כ"כ. מארז זולים יותר הצהירו כבר על ביצועי הרבה יותר טובים, שכמו הCS-3181 למשל. עדיין, הCS-10181 הוא הבחירה המשתלמת ביותר למבצעי הOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רצה 8000 שקל לא אני, אם יש למי לבוא בטענות זה למפרט לOC בתקציב כזה.

מארז צריך להיות גם דבר יפה ונוח לא רק טוב לOC למרות שזה מפרט לOC, אני אוהב ת'מארז הזה, אפשר לבחור אחרים.

הספק כוח, אני חושב שENERMAX חברה טובה והספק הזה טוב אז אני רוצה אותו.

חוץ מזה, מה עוד אפשר להוסיף שהמחשב יהיה טוב יותר ? מה ?! הוא בקש 8000 ש"ח, אז אתה לא תגיד לו שזה יותר מדי אתה פשוט תיצור מפרטים זולים יותר, אני בניגוד לך כבר הפסקתי להווכח עם כל האנשים פה, ביקשו 8000 ש"ח אני נותן ביצועים ב8000 ש"ח עד הסוף וכמו שאמרתי אני לא יודע מה עוד אפשר להוסיף במחיר הזה חוץ מקירור מים (אבל זה לא נמכר בחנויות - אני מדבר על קירורים טובים).

למה R9800PRO, למה יש משהו יותר טוב ? למה 1GB , למה 128 יותר טוב ? אני ממש לא מבין אותך...

אני לגמריי מסכים איתך בנוגע להכל אבל התקציב לא מסכים לך, והמפרט פה הוא לא בשבילך או בשבילי, אז מה רע במפרט שלי ?

ד"א ההבדל בין מחירי הספקים הוא לא יותר מ150 שקל בתוך מפרט של 8000 שקל אז אל תעשה מזה סיפור כל כך גדול, מה גם אני משוכנע שהספק הזה יותר טוב ממה שאתה בחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בספק? אתה לא משנה כאן, אלא הדבר האמיתי. והדבר האמיתי הוא ש300Watt מספיקים. אגב, יש האומרים שהוא מספק 375Watt. אנעארף..

לשם מה כרטיס המסך הזה, לשם מה 1GB של , ולשם מה (וסלח לי על המילה) לעזאזל ה-Raptor? הכנתי כבר מפרט והוא מספק לגמריי. באמת שאין צורך להוסיף דברים אוילים שכאלו בכדי להגיע ל8000ש"ח. ובכלל, המארז הזה אינו מקורר מספיק טוב בשביל OC חזק כ"כ. מארז זולים יותר הצהירו כבר על ביצועי הרבה יותר טובים, שכמו הCS-3181 למשל. עדיין, הCS-10181 הוא הבחירה המשתלמת ביותר למבצעי הOC.

סלח לי על הביטוי אבל המארז הזה פשוט נראה כמו ח*א. הוא פשוט נראה כמו גוש מתכת שמן ומגעיל.

אולי יש לו 7 מאווררים, וקירור טוב, אבל הוא נראה מגעיל (לטעמי). ואין לו חלון.

אני עדין בדעה שהמארז האולטימטיבי הוא הChieftec AX-01SLDW.

גם גדול, גם יפה, גם קל (מאלומיניום), גם מכיל מקום ל4-5 מאווררים, וגם יחסית לא עולה הרבה. ועם קצת (קדיחת חור בגג המארז ובחלון עוד אחד). יהיה לו גם אחלה של .

הבעיה איתו שלא מביאים אותו לארץ (אין לי מושג למה, ממה ששמעתי יש בעיה עם היבואן. :()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גם גדול, גם יפה, גם קל (מאלומיניום), גם מכיל מקום ל4-5 מאווררים, וגם יחסית לא עולה הרבה."

או במלים אחרות.. לא קיים שום יתרון של הAX-01SLD על הCS-10181. למה? כי יופי הוא דעתך האישית. הגדלים זהים, הקירור הוא יתרון של הCS-10181, המחירים דיי זהים והיותו של הAX-01SLD אלומיניום, לא גורם לו להיות קל בצורה כ"כ קיצונית ביחס לCS-10181. הCS-10182 הוא בעל פאנל קדמי מאלומיניום, דבר שעוזר לו מעט. ובשורה התחתונה, דעתך אינה עקרונית. דווקא הרבה אהבו אותו. ובכלל, הוא לא עד"כ מכוער כך שלא נמליץ עליו לאוברקלוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שביצועי הקירור של הCS-10181 דיי משתוים לאלו של ה-Xaser3, נכון? כי לא ממש נראה לי.

אופס....... טעות שלי........ חשבתי שהצעת לו את המארז הקטן עם התצוגת LCD מקדימה של Enermax.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...