כדאי אוברקלוק או רק הוספת רכיבים ב1000 ש"ח בכדי לקבל מחשב מהיר וחזק יותר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי אוברקלוק או רק הוספת רכיבים ב1000 ש"ח בכדי לקבל מחשב מהיר וחזק יותר?

SHELA

Recommended Posts

זה לא ממש משנה, אין לך יכולת לעשות OC על לוח של (יש מודלים ספציפיים שאפשר לעשות OC מוגבל, הם מאוד יקרים), מה גם שהזכרונות שלך הם 667 ויגבילו אותך למהירות של 2.33GHZ (בתנאי שיש לך לוח מתאים כמובן). אפשר לנסות עם SETFSB אבל אם אין לך שום ידע בOC עדיף שלא תתעסק איתה (לא פשוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן... אם אתה משאיר את הזיכרון ומחליף את הלוח והמעבד תוכל להגיע לתדר 3163 ללא שום בעיה (ויותר עם קצת OC לזכרונות, בתנאי שהם ישרדו).

לדעתי עדיף להחליף את המעבד והלוח מאשר את הלוח והזיכרון, לE7200 יש פוטנציאל גדול בהרבה לOC מאשר ל6300 ואם בעתיד תחליף לזכרונות 800 אז רף הOC שלך עולה..

מעבד:

Intel Core 2 Duo E7200 2.53Ghz Penryn BOX

כמות: 1 - מחיר: ¤619

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro

כמות: 1 - מחיר: ¤105

לוח אם:

Gigabyte GA-P31-DS3L

כמות: 1 - מחיר: ¤339

סה"כ: ¤1063

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤1042

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/ayhz9cb4

אם יש עוד 120 שקלים הייתי לוקח את הP35-DS3L.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי שאני ייסחוט :yelclap: עוד יותר את אבא שלי שדופק ת'שכנה הכוסית :lol: מבלי שאימא שלי יודעת, עד איזה סכום אני צריך בכדי שהזכרונות יישרדו ועוד איך ושאני לא אצטרך לשדרג בשנתיים הבאות למפלץ אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי שאני ייסחוט :yelclap: עוד יותר את אבא שלי שדופק ת'שכנה הכוסית :lol: מבלי שאימא שלי יודעת, עד איזה סכום אני צריך בכדי שהזכרונות יישרדו ועוד איך ושאני לא אצטרך לשדרג בשנתיים הבאות למפלץ אחר?

שניה, אני בהלם... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ::) ? צא מההלם! אבא שלי זבלן אחלה מיליונר ואימא שלי יודעת שהוא טלית שכולה כתמים... היא פשוט לא יודעת איפה הוא מכתים ת'טלית בכול פעם מחדש... גם אני (בחופשות מהצבא) מבקר ת'שכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מגזים "ויוצא" מהסכום המוקצב... אני חוטף כאפות (וגם מחזיר לו) ולא מקבל כלום... אז מספיק עם העיצות ותכלס ניגש לנושא שלשמו התכנסנו... דאנקשה (אבא שלי אני מת עליו חולה עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...