מחפש אוזניית BLUETOOTH לפלא. עד 300 ש"ח גג. מה מומלץ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניית BLUETOOTH לפלא. עד 300 ש"ח גג. מה מומלץ?

DorCo

Recommended Posts

ממליץ על ה-VOYAGER של אותה חברה,

למרות שהיא יותר גדולה, רוב המשקל הוא מאחורי האוזן ככה שלא מרגישים את הכובד, האיכות שיחה מדהימה אין הרבה ברמה שלה ובמיוחד בטווח מחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ היא באמת אוזניה מעולה, ונחשבת לאחת האוזיות הטובות ביותר של החברה, סינון הרעשים שלה ממש טוב.

אבל לדעתי היא גסה מדי, ונראת כמו מכשיר שמיעה.

זה טוב לאנשים שצריכים אוזניה לדיבור ארוך בתנאים כמו נסיעה עם חלון פתוח או הליכה בכביש סוען.

לשימוש פשוט אני אישית הייתי מעדיף את ה610

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך מנסיון שהיא אחלה אוזניה, למחיר שלה היא אחלה, אבל אני לא ממש אהבתי את איכות הבניה.

מנסיון להרכיב אותה נשברו לי שני ראשים מתוך שלושה (איזה מזל שנשברו הקטן והגדול :smile1: ) והיא נופלת לי מאוזן לפעמים.

אבל אני חושב שהאוזן שלי מוזרה חושרמוטה, אז אל תקח את זה בתור דוגמא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך מנסיון שהיא אחלה אוזניה, למחיר שלה היא אחלה, אבל אני לא ממש אהבתי את איכות הבניה.

מנסיון להרכיב אותה נשברו לי שני ראשים מתוך שלושה (איזה מזל שנשברו הקטן והגדול :smile1: ) והיא נופלת לי מאוזן לפעמים.

אבל אני חושב שהאוזן שלי מוזרה חושרמוטה, אז אל תקח את זה בתור דוגמא ;D

אפשר להעלות אולי כמה בגודל טבעי,לא של האוזן כמובן..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת היא אופציונלית, ושמים אותה מאחורי האוזן (היא זזה, וניתן להרכיב אותה לשתי האוזניים)

מטעינים אותה עם מטען חשמל רגיל לחיבור מיוחד קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות

לא הבנתי מה זה חשוב לקנות דרך קרט? :s05:

וההבדלים בין ה610 לוויאג'ר משמעותיים? יש אולי למישהו של הויאגר ב100%? כי אני די דברן בטלפון... זה גם לעבודה שאני מדבר הרבה בפלא..

ואיפה יש חנויות באזור ר"ג מומלצות לקנות?

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון שחשוב לקנות את האוזנייה בחנות שנותנת עליה אחריות רשמית של קרט - שנתיים.

תשים לב שמבחינת עיצוב וישיבה על האוזן הוויאג'ר די מסיבית מאחורה,כמו שמישהו אמר,מדובר על אוזנייה שמותאמת יותר לתנאי חוץ(וויאג'ר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...