מה הולך היום בסצינת המעבדים ? והציפסטים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הולך היום בסצינת המעבדים ? והציפסטים

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם, ביום ראשון אני מתחיל לעבוד בתור סוכן מכירות בחנות מחשבים, עכשיו עברה איזה שנה וחצי מאז שההיתי מעודכן מה הולך...

בזמנו אני זוכר שהיה את ה קונרו ואת am2 של . רציתי לדעת פחות או יותר איזה מעבדים ממולצים יש היום, מי המוביל העיקרי, איזה ציפסטים הולכים היום ואיזה אני מבין שddr2 667 כבר לא באופנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל לעבור ביום ראשון בתור איש מכירות, ואתה מצפה להתעדכן תוך 3 ימים בעדכונים של שנה שלמה?

אח"כ מתפלאים למה אנשים יוצאים עם מחשבי גרוש וחצי, אלוהים......

תקפוץ לעמוד 30 של פורום לוחות אם וזכרונות, תיכנס לכל אחד ואחד מהת'רדים, ותתחיל לקרוא עד שאתה מגיע לעמוד 1. זה יתן לך סיכום טוב של מה התעדכן.

מלפני שנה וחצי עד היום לא אפשרי לכתוב לך הכל בפוסט אחד, או אפילו בחמישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בתור איש מכירות אתה לא צריך לדעת כול פיפס ופיפס, אני סה''כ צריך לדעת מה ממולץ היום לקנות... למשל בזמנו אני זוכר לפני יציאת הקונרו היה שווה לקנות את atlon64 3800x2 שעלה גרושים בשילוב עם 2 גיגה זכרון ddr2 667.

הסוקט היה 939 וam2, והערכת שבבים המובילה הייתה ה nforce.

עכשיו אני מבקש אם אפשר בבקשה בקצרה לדעת איזה פלטפורמה העדכנית היום מבחינת ואינטל, מי מהם עם היד על העליונה, לא צריך להסביר למה.

איזה סוקטים, איזה ערכות שבבים.. ועם איזה זכורנות עובדים היום, וד''א אני פה חורש במקביל על האתר של מנסה לדוג קצת מידע ד''א האתר שם לא קליל בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשבים "רגילים":

אינטל: פרניין/קונרו תלוי בתקציב (קונרו לנמוכים ופרניין לגבוהים).

יש לך בארבע ליבות את הQ9300 ב1300, יש את הQ6600 המזדקן ב1000, יש את הQ6700 בכ1300 יש את הQ9450 ב1700-1500.

בשתי ליבות:

הE2XXX תקציביים-סביב ב200-400, יש את הE4XXX ואת הE7200 בכ400-700. E8XXX 700-1000.

בציפסטים (ללא כ"מ מובנה): תקציביף P31, בינוני: P35. היי אנד: X38/X48...

AMD:

יש לך את הפנהומים (בעלי 4 ליבות שנחותי משמעותית מ4 של אינטל).

יש לך את המעבדים אטלון 64 בתקציבים של 200-800 ש"ח.

צ'יפסט: די מתוסבכת עם עצמה לא מתמצא בזה יותר מדי...

בOC אינטל לוקחת...

זכרונות: לא נכנסו חזק ולרוב לא מציגים ביצועים ששווים את מחירם.

DDR2 800 4GB CL4/5 הוא המיינסטרים. ברוב המחשבים בתקציבים נמוכים מאוד יש לשים 2GB בגבוהים אין בעיה לשים 4GB.

תכלס כנס למפרטים המומלצים באתר... תעבור עליהם ותעדכן...

תראה טווח מחירים וכו'... חלקם יתכן ולא מעודכנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בתור איש מכירות אתה לא צריך לדעת כול פיפס ופיפס, אני סה''כ צריך לדעת מה ממולץ היום לקנות...

אמא שלי הייתה אומרת על זה " אזוכן וואי " זה באידיש כן ...

בחור אתה הולך למכור גרעינים או מחשבים ? אם אתה מתכוון לעבוד בחברה רצינית כל ילד בן 15 יתן לך בראש בשיחה הראשונה , אתה חייב להיות מעודכן ולהיות סגור פיקס על כל דבר ..... תתחיל לקרוא יש לך הרבה מה להשלים , שנה וחצי בעולם שלנו זה עולם ומלואו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...