תקיעות נוראיות במשחקים+מחיצות לא מנצלות כראוי בדיסק הקשיח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות נוראיות במשחקים+מחיצות לא מנצלות כראוי בדיסק הקשיח

Earphoned

Recommended Posts

1. אני מניח שזה קרה בערך בחודש מאי- כל משחק שהרצתי על המחשב שלי, ממשחקי חד מימד מטופשים שמותקנים אצלי על הDOK, עובר בGTA3 ועד HALF LIFE 2- רצים פשוט נורא. המשחק והעכבר זזים פעם בכמה שניות, עד כדי שאי אפשר בכלל לשחק, שלא לדבר על האיטיות. אם אני עושה שחזור מערכת לתאריך מוקדם יחסית- לכמה דקות הראשונות זה בסדר, ואז זה שוב עושה בעיות.

הטמפרטורות של הרכיבים שלי בסדר(בסביבות 40 מעלות צלזיוס) והתקנתי את הדרייבר האחרון לכרטיס המסך שלי, היישר מהאתר של -ATI.

כמו כן, לפני זה, הכל רץ חלק. (מפרט בצד)

מה הבעיה, ואיך אני מסדר אותה?

2. יש לי במחשב דיסק קשיח של 250 GB, והטכנאי הכין לי 2 מחיצות. מחיצה ראשונה- 100GB, מערכת NTFS. מחיצה שניה- שאין בה כלום. 0 מקום פנוי, 0 שטח בשימוש.. מערכת RAW.

איך אני מוציא מהמחיצה השניה את ה150GB הנותרים?

תודה מראש לעוזרים,

רן שרוצה כבר לשחק בAC. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי גיליתי את הבעיה- זה עושה את זה רק כשITUNES פתוח.

עכשיו, איך אני יכול לשחק ולשמוע מוסיקה באותו הזמן? ובלי הערות שאני לא נהנה מהסאוונד של המשחק, או משהו.

האם עדכון יכול לעזור? (הגרסא שלי היא 7.6.1.9)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אם אתה מפעיל שיר בREAL PLAYER או בWMP זה לא נתקע ?

אם זה לא נתקע אז הITUNES עושה לך בעיות , תסיר אותו ותהנה

חברה בפורומים שונים סובלים מאותה בעיה , שהמחשב בכלל נתקע ולפעמים קורס ונכבה כאשר הITUNES מופעל , אתה לא היחידי בבעיה

עריכה : יש אולי פתרון לא יודע אם זה עוזר ,

uncheck the small box by the song title, then in the window that monitors the importing, click on the small X in the lower right corner.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...