עזרתכם בקניית טלווזיה חדש לחדר - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרתכם בקניית טלווזיה חדש לחדר

Godmoney

Recommended Posts

אני רוצה לצ'פר את עצמי לקראת הלימודים (איזה תירוץ הא? [צוחק בקול] ) ולקנות לעצמי טלוויזיה לחדר.

מרחק הצפייה הוא בערך 2.8 והתקציב שלי הוא 6500-7500 שקל.

השימושים יהיו:

PS3 - 50%

HD Content - 25%

Hot (SD Content) - 25%

שמתי עין על סמסונג כי הן ממש יפות, אבל מותג ברוויה של סוני קורץ לי גם הוא.

מצד שני שמעתי שגם היטצ'י ממש טובות והסדרה החדשה ש גם לא רעה...

בזמן האחרון חשבתי גם שאולי עדיף להשקיע את אותו סכום כסף במקרן מגניב, אבל אני לא בטוח שזה לא קרוב מדי לאיפה שאני יושב (כאבי ראש ועיניים?).

בכל מקרה, אני מבולבל לגמרי.

מישהו יכול להמליץ לי על משהו טוב?

כמו כן, אני רוצה לקנות ביחד עם חבר, אתם חושבים שיעשו לנו הנחה אם נקנה שתי טלוויזיות ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שיעשו לכם הנחה על 2 טלוויזיות (לא משהו גדול אבל , יהיה איזה 500 ש"ח)

בתקציב הזה הייתי הולך על 37" (גם מתאים למרחק) והייתי הולך על אחת מה2 הבאות:

סאמסונג R81 - מצויינת לHD , לא התרשמתי כ"כ לשידורים רגילים.

שארפ AD5E או דגם 37 אחר מיבוא רשמי (משתמשים באותו פאנל) - חוץ מזה שהם בערך החברה מס' 1 בעולם בLCDים , ה37" הזה פשוט מעולה (אפילו יותר טוב מבחינת איכות מה42" שיש לי בבית) ובא עם 10 שנות אחריות על המסך (כשקונים ביבוא רשמי)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R81 כבר לא משווקת..

יש לך אפשרות לטלוויזיוית FHD (לPS3 או לתכני 1080P מהמחשב) והיא 37X01A של היטאצ'י.. אל תתייחס למחירים בזאפ.. כנס לחנויות ותראה שהם רושמים שבמעמד הקנייה אפשר לקבל ב 7.5K ככה.

בHDR האפשרויות הרבה יותר מגוונות וכבר כדאי ללכת לחנות ולראות את הדגמים, בHD ובSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיעשו לכם הנחה על 2 טלוויזיות (לא משהו גדול אבל , יהיה איזה 500 ש"ח)

בתקציב הזה הייתי הולך על 37" (גם מתאים למרחק) והייתי הולך על אחת מה2 הבאות:

סאמסונג R81 - מצויינת לHD , לא התרשמתי כ"כ לשידורים רגילים.

שארפ AD5E או דגם 37 אחר מיבוא רשמי (משתמשים באותו פאנל) - חוץ מזה שהם בערך החברה מס' 1 בעולם בLCDים , ה37" הזה פשוט מעולה (אפילו יותר טוב מבחינת איכות מה42" שיש לי בבית) ובא עם 10 שנות אחריות על המסך (כשקונים ביבוא רשמי)

ליביו

את השארפ לא ראיתי. אתה יכול לתת לי לינק מכוון?

מה שמפריע לי ב R81 (שאגב נראית אחלה) זה שאין לה כניסת Scart ואז תהיה לי בעיה לחבר את הממיר של Hot...

התחלתי לחשוב שאולי כדאי לי ללכת על מקרן HD Ready. יש כמה טובים במכירים האלו לא?

R81 כבר לא משווקת..

יש לך אפשרות לטלוויזיוית FHD (לPS3 או לתכני 1080P מהמחשב) והיא 37X01A של היטאצ'י.. אל תתייחס למחירים בזאפ.. כנס לחנויות ותראה שהם רושמים שבמעמד הקנייה אפשר לקבל ב 7.5K ככה.

בHDR האפשרויות הרבה יותר מגוונות וכבר כדאי ללכת לחנות ולראות את הדגמים, בHD ובSD.

ה-R81 משווקת - למה לא? ראיתי אותה בזאפ במחירים של 5800-7100.

אני לא חושב שכדאי להוציא עוד כסף על FHD בגודל של 37" וממרחק של פחות מ-3 מטר... פשוט אי אפשר לראות את ההבדלים.

אז גם בגלל המרחק, גודל הטלווזיה, הפרש הכסף הגדול והירידה באיכות שידורי הכבלים אני חושב לפחות לעכשיו אני אלך על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרן זה משהו עם אורך חיים קצר , שתצתרך לקנות לו גם מסך וההפעלה שלו היא לא ברמת נוחות יום יומית.

אם היה לך שטח גדול ומרחק צפייה טוב לחדר קולנוע / משחקים - מילא , אבל בתור תחליף טלוויזיה?

לא ממש.

http://www.ralco.co.il/default.asp?catid=%7B63777B95-CBB2-408F-B8A8-7ABD2A75FEF8%7D

השארפ , ההבדלים בין הדגמים שמיובאים רשמית הם בעיקר ברמקולים וכמה פיצ'רים זניחים.

הפאנלים זהים.

חבר קנה את הדגם הנ"ל ועוד חבר קנה דגם אחר (לא זוכר איזה בדיוק , אותו פאנל בכ"א) והמסך הזה פשוט מדהים.

בקשר לFHD, בתקציב ובגודל הזה לא הייתי הולך על FHD.

אם כן מתעקשים אז הייתי הולך על הסוני בראוויה 40" או על השארפ 42" , שניהם בערך דורשים הכפלה של התקציב.

בקשר לטלוויזיות זולות - אין פה קסם , יש פה התפשרות על משהו , או פאנל בינוני , או מעבד תמונה / קול בינוני (דבר חשוב מאוד) או איכות יצור בינונית.

אי אפשר הכל ובזול.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלך על FHD.

לא רק שה PS3 ב 90% מהזמן לא מוציא פלט ברזולוציה הזו בכלל, אתה גם בנוסף לא תוכל לסבול שידורי SDTV (במיוחד באיכות המגעילה של הוט) ותכני HD יהיו ענקיים בגודל.

זה לא כאילו יש הבדל כזה בומבסטי בין ל FHD אלא אם אתה יושב מטר מהמסך.

בנוגע להמלצות- ליביו אמר הכל, אין לי מילה להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הערה קטנה על השידורים בהוט.

בממירים החדשים / HOT MAGIC האיכות צפייה כשמחברים ע"י SVIDEO בערוצים הדיגיטלים וערוץ 10 עדיפה על יס.

בכל ערוץ אחר - YES עדיף (כלומר בבין לאומיים בעיקר ובערוצים האנלוגים)

הדבר נבדק 2 ממירים על אותה יותר מפעם אחת.

אבל ההבדלים כבר ברמת הקטנוניות.

שניהם לא משהו :)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זולות זולות, אבל בשבילי זה הרבה כסף :)

שמעתי הרבה דברים טובים על ה R81 אבל היא דיי ישנה כבר לא?

ובכל מקרה, אתה ממליץ על השארפ כעדיפה עליה?

אני צריך ללכת עם ה PS3 שלי ולחבר לטלווזיות... סיפור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השארפ עדיפה בעיני.

אני אגיד את זה בצורה אחרת - היא הטלוויזית 37 אינץ' הכי טובה שראיתי (נו טוב , ללווה , חברה גרמנית שמשתמשת בפאנלים של שארפ אבל עם מעבדי תמונה יקרים יותר ונחשבת מאוד יוקרתית , יש דגם 37 קצת יותר מוצלח , במחירי של סביבות ה17 אלף ש"ח לHD READY , וזו לא טעות, אתה פשוט משלם הרבה על השם והעיצוב)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הערה קטנה על השידורים בהוט.

בממירים החדשים / HOT MAGIC האיכות צפייה כשמחברים ע"י SVIDEO בערוצים הדיגיטלים וערוץ 10 עדיפה על יס.

בכל ערוץ אחר - YES עדיף (כלומר בבין לאומיים בעיקר ובערוצים האנלוגים)

הדבר נבדק 2 ממירים על אותה יותר מפעם אחת.

אבל ההבדלים כבר ברמת הקטנוניות.

שניהם לא משהו :)

ליביו

HOT עומדת להשיק שידורי HD בצורה מאוד נרחבת בקרוב עם ממירים חדשים.

היא השקיעה הון בתשתית HD דנדשה...

HOT Telecommunications Deploys Harmonics IP-Based Video Solutions for New HD Service and Network Upgrade

Israels Largest Pay-TV Service Provider Uses Harmonics Technologies to Greatly Enhance Operational Efficiency and Expand Channel Lineup with MPEG-4 HD

Cologne. Germany - ANGA Booth #B54 - May 28, 2008 - Harmonic Inc. (NASDAQ: HLIT) today announced that HOT Telecommunications Systems Ltd (HOT.TA) has implemented a full suite of Harmonics IP-based digital video solutions, enabling HOT to further consolidate its operations, realize significant operational efficiencies, and expand its cable video service to include high definition (HD) television. HOT is Israels largest pay-TV and interactive services provider and offers more than 150 digital video channels as well as voice and data services to nearly one million subscribers.

By transitioning from an ASI to an IP-based headend infrastructure, HOT is reducing its network cost and complexity while investing in a highly flexible and reliable architecture that can scale to support advanced services. HOT deployed Harmonics best-in-class DiviCom® Electra® 7000 HD MPEG-4 AVC (H.264) encoders and Broadcast Network Gateway edge devices. Statistical multiplexing is performed by the ProStream 1000 stream processing platform with DiviTrackMX at the IP headend, as well as DiviTrackIP for HOTs HD service, while NMX Digital Service Manager is used to monitor and control the enhanced video service. HOT also utilizes Harmonics HFC broadband access solutions for efficient transport across the RF network.

Harmonic is a pioneer and leader in both HD and IP video delivery, said Meidad Katz, VP of Engineering and CTO at HOT. In planning our upgrade, critical requirements included best-in-class HD video quality, the ability to multiplex, scramble and re-encode content within a single platform, and the requirement for a broad portfolio of products advanced enough to enable our continued migration to an all-IP infrastructure. Harmonics digital video technologies met all of these needs.

HOT is building one of the worlds most technically advanced digital video networks, said Nimrod Ben-Natan, Vice President of Solutions and Strategy, Harmonic Inc. Our successful working relationship with HOT spans ten years, and our video processing, edge and access products are extensively deployed throughout their network. By transitioning to an IP-based architecture, HOT is able to further consolidate its operations and realize significant operational efficiencies while maintaining extremely high quality of service. HOTs world-class HD service and migration to an all-IP infrastructure continues their long-standing tradition of delivering the most advanced digital video, voice, and data services available.

Harmonics IP-enabled, H.264 Electra 7000 encoders deliver unparalleled HD video quality at extremely low bit rates, supporting up to four high resolution HD channels while simultaneously generating up to four low resolution services in a single rack-unit. This highly dense and flexible solution greatly reduces power consumption and rack space requirements. The ProStream 1000 with DiviTrackIP statistical multiplexing allows HOT to operate a highly efficient, geographically distributed statistical multiplex across an IP wide area network.

The ProStream 1000 with DiviTrackMX technology offers operators unprecedented flexibility and scalability by providing re-encoding, multiplexing and scrambling within a compact one rack-unit platform. Up to 64 variable bit-rate or constant bit-rate services are re-encoded in multiple closed-loop DiviTrackMX pools, resulting in higher quality video than that offered by legacy rate-shaping technologies. An ideal stream processing solution for digital turn-around (DTA) systems, Harmonics ProStream 1000 solution essentially provides headend-in-a-box capability.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק שהבאת לי של שארפ הוא ללא מחיר.

איפה אני יכול למצוא את הדגם הזה?

במקרה שאני אחליט ללכת על ה R81 (אגב, יש דגם 42" של הטלווזיה הזו?), איך אני יכול לחבר אליה את הממיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה42 הוא למיטב זכרוני פלזמה בסידרה הזו.

(של סמסונג)

ממיר תקנה מתאם לSVIDEO וכבל SVIDEO איכותי.

בכלליות עדיף לך לחבר את הממיר ככה כי רוב הכבלי סקארט הם באיכות מעפנה לגמרי (במילים מעטות) , או שתביא כבל סקארט איכותי (רמז , אם עוברים שם 21 גידים , הוא אמור ליהיות די עבה אם הוא נומאלי , ולא מה שאתה מקבל עם הממיר לא נורמאלי , גם את זה אפשר לראות כבל מול כבל בתוצאות בטלוויזיה , החיים קשים באנלוגי)

zap הוא חברו הטוב של האדם:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=593856

רוב החנויות שם נותנות אחריות של ראלקו (לא לקנות מיבוא מקביל!) גם כאשר אין את האייקון ליד , צריך לבדוק ממש באתר של החנויות.

שים לב שעל השחור המחיר גבוהה בכ500 ש"ח מהאפור, השחורה בוודאות מורכבת גם ביפן (לא שזה משנה כ"כ)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקנות ייבוא מקביל?

יש כאן הבדלים של 2000 שקל בין הייבוא רגיל ובין הייבוא מקביל (גם ב Samsung).

חשבתי לקנות מהחנות "פומפה" שאמנם לא עבדתי מולם אף פעם אבל שמעתי עליהם הרבה דברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...