יש הבדל משמעותי בין CM690\TT M5 ל raidmax o2 ביכולת הקירור ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש הבדל משמעותי בין CM690\TT M5 ל raidmax o2 ביכולת הקירור ?

Kirma

Recommended Posts

בין שתי המארזים הנ"ל יש הבדל משמעותי בקירור ?

אני כניראה מתכוון לקנות את ה CM690 או את ה M5 של ורוצה לדעת את ההבדלים ביכולת הקירור

ה o2 כניראה ילך למחשב השני שכבר נחנק מחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה raidmax לא ברמה של הTT או ה CM. בכל מקרה אני לא מבין בדיוק מה ההשוואה פה, ה CM690 יקר בכ 100 שקל מ M5.

ה M5 ניראה מארז מאוד מרשים אבל חוץ מהעיצוב (חיצוני ופנימי, ה דורש ברגים, זה החיסרון הגדול שלו) אין הבדל בינו לבין ה 300 שזול יותר. יש גם את ה CM 590 אבל הוא גם יקר יחסית.

לדעתי M5 יהיה בחירה מצויינת אבל תזכור שיש 2 דגמים, אחד עם חלון ואחד בלי, זה בלי החלון מגיע רק עם מאוורר אחד (הגירסה עם החלון מגיעה עם 2) אבל לגירסה בלי החלון יש אפשרות לעוד 2 מאווררים על הדלת (מה שאומר 5 מאווררי 120MM בהשוואה ל 3 בגירסה עם החלון + מאוורר 70MM ללוח שיש ב 2 הגירסאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לקנות את ה M5 עם כל המאוורים המקוריים שלו? (כמובן בתוספת כסף) או שזה לא משתמלם ועדיף לקנות מאוורים נוספים בנפרד?

ואני דווקא מרוצה מה raidmax אבל בגלל שאני צריך דחוף מארז נורמלי למחשב השני אני יקנה לזה מארז חדש ויעביר את ה raidmax למחשב השני

עריכה: שתי הדגמים של ה M5 מגיעים עם מאוורר 120MM אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוסיף למארז את המאווררים אבל כל מאוורר עולה בין 50 ל 110 שקל (מאווררי 120MM) לא יודע כמה עולים מאווררי 140MM, לא ניראה לי שהם נמכרים בארץ.

תבדוק שוב בקשר למספר המאווררים שמגיעים עם המארז, במארז בלי חלון כתוב שהוא מגיע עם מאוורר אחד, במארז עם החלון כתוב שהוא מגיע עם 2 מאווררי 120MM ואפשרות להחליף את הקידמי ל 140MM. גם באתר של SKYPC כתוב שהגירסה עם החלון מגיעה עם 2 מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין אפשרות לקנות עם מאווררי 140MM, יש לך רק אפשרות לקנות בנפרד ובארץ לא נמכרים באווררים כאלה כרגע (בכללי הם לא נפוצים למרות שחברות כמו AEROCOOL משתמשות בהן מספר שנים).

בקשר לזה שאמרתי שיש רק 2 גירסאות זה לא נכון, יש עוד 2 גירסאות (אחת עם חלון, אחת בלי) שצבועות גם מביפנים בשחור, לדעתי זה רק בשביל לגנוב עוד כסף והגירסאות האלה גם לא נמכרות בארץ.

בכל מקרה הגירסה בלי החלון מגיעה עם מאוורר אחד ואפשרות לעוד 4, הגירסה עם החלון מגיעה עם 2 מאווררים ואפשרות לעוד 1 (אני לא מחשיב את המאוורר של ה 70MM ללוח כי אף אחד לא הולך להשתמש בו). הגירסה בלי החלון עולה כ 285 שקל, הגירסה עם החלון עולה 310, אפשר לקנות ב KSP מאוורר של AC (עולים בין 25 ל 35 שקל) שיכנס במחיר של ההפרש אבל בכל מקום אחר מאווררים עולים 50 שקל או יותר.

נ.ב.

ניראה כאילו המארז בנוי בצורה מאוד טובה, ממש כאילו לשם שינוי TT חשבו על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של המעבד שלי יכנס בכלל במארז הזה ? הוא חורג כ 2 סנטימטר מהגובה של הלוח אם, צירפתי תמונה שמצאתי בגוגל להמחיש את זה..

הקירור הוא Zalman 9500 Led - CNPS9500

אני חושב שהוא יכנס אם לא יהיה מאוורר עליון

http://www.thermaltake.com/product/chassis/midtower/m5/VJ2000bns.asp# - מאוורר מס 5

מישהו יכול לבדוק לי את זה? כמובן שאני מעוניין לחבר מאוורר עליון.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ניראה דווקא שהזלמן והמאוורר העליון התנגשו

ב raidmax יש איזה 5 ס"מ רווח בין הלוח אם והספק

ו M5 המרחב הזה מיועד למאוורר העליון..

מישהו יכול לבדוק את זה ?[br]פורסם בתאריך: 13.06.2008 בשעה 09:33:51

???
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...