המלצה חמה, פד XBOX360 למחשב חובה לכל גיימר על PC. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה חמה, פד XBOX360 למחשב חובה לכל גיימר על PC.

urib

Recommended Posts

היום התחדשתי בפד X360 חדש למחשב, לאחר התלבטות קשה בין הגה של לוג'יטק לפד X360.

לבסוף קניתי פד מהסיבה שאוכל לנצל אותו ליותר משחקים. הכל בעצם התחיל מהמשחק GRID, המשחק הזה פשוט מדהים וממכר.

בגלל תקציב מאוד דחוק נאלצתי להסתפק בגרסה החוטית במבצע של באג 199 ש"ח, ת'אמת לא מפריע לי בכלל הקטע של .

מה שקצת הטריד אותי זה שהויסטה 64 ביט שלי לא תזהה את הפד, וגם המוכר אמר לי שלויסטה צריך להוריד במיוחד את הדרייברים.

אבל... הפלא! זיהתה בשניה את הפד כבן אובד למערכת, לאחר כיול מהיר לפד התחיל המבחן האמיתי...

GRID שליטה מעולה ממש כמו הגה קטן ביד, הופתעתי לגלות שיש לפד לחצן אחורי כמו ה-R2/3 בפד של ה-PS2 רק שבפד של X360 יש טווח לחיצה שזה לעצמו ממש מעולה, כי ככה זה ממש משמש כמו דוושת גז.

במשחק AC שליטה מעולה הפד בשניה זוהה ע"י המשחק.

משחקי FPS עדיין אין תחליף לעכבר/מקלדת.

שורה תחתונה:

הפד הזה בכמה רמות מעל ה-PS2, והלוג'יטקים המוכרים.

1-אחיזה ביד מעולה.

2- מתכייל מעולה עם WIN

3- משחקים שהם פורטים מ-XBOX360 מתכיילים אוטומטית על הפד כאילו יש לכם XBOX360 ולא מחשב, פשוט מדהים.

4- לחצנים אחוריים עם טווח לחיצה, מעולה להדמייה של דוושות גז במשחקי מרוצים.

5- רטט למי שזה חסר לו במחשב.

6- מחיר לא רע בכלל 199 ש"ח לגרסה החוטית.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו באמת באסה, בעיקר בהתחשב בעובדה שצוות הפיתוח הכריז שהג'ויסטיק של ה-XBOX 360 יוכל לפעול במשחק על ה-PC וכאשר המשחק יצא הם הודיעו שלא ניתן לשלוט במשחק עם הג'ויסטיק הנ"ל. עם זאת, מצאתי ב-GAMESPOT סט הגדרות שבעזרתן מישהו הצליח להפעיל את הג'ויסטיק ב-MASS EFFECT על ה-PC:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/masseffect/show_msgs.php?topic_id=m-1-43431753&pid=944902

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני הולך לקנות , וגם אני תכננתי בבאג :silly:

זה מתאים גם ל וגם לXBOX360 ? אני יוכל לחבר אותו גם לXBOX360 של חבר ?!

אני מדבר על הגירסה החוטית

כן הכבל מתחלק לשתיים מתחבר לפורט של X360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

לי יש פד X360 אל חוטי למחשב שעולה 260 שח ועובד מציון בויסטה 64 ביט עם דרייבר של מקרוסקופ

כזה בדיוק יש לי http://www.microsoft.com/hardware/gaming/productdetails.aspx?pid=090

משחק איתו עם GRID שזה חוייה מושלמת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...