שידור חוזר של הגירוש מרצועת עזה הפעם מהגולן ויו"ש? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידור חוזר של הגירוש מרצועת עזה הפעם מהגולן ויו"ש?

משה007

Recommended Posts

המדיניות הדווקאית של דר' רון פול היא התנתקות - הוא לא מודע לזה שכמו שמקורות המים מחוברים כך גם בני האדם הוא חושב שהוא יכול לנתק מערכת אחת מהשניה בלי תוצאות .

רון פול רצה לנתק את ארה"ב מעולם - אי אפשר - הסתגרות לא הולך - העולם הוא כפר גלובלי ואפילו מדינות כמו אירן וצפון קוריאה ואפילו קובה חייבות להיות בקשר כזה או אחר עם שאר העולם - אבל לך תסביר את זה לילד דווקאי .

המים - משק המים מנוהל בצורה כוללת - יש המעריכים שהמלחמות הבאות תהיינה על מים ( ומדוע לא ? המילחמות הקודמות היו על נפט ) ע"ע הסכמים מתגבשים עם עמיי האזור ( שלנו ) והבעיות הכרוכות במשק המים - אבל מה שכן יכול להיות או שבילבי לא מתקלח ( אז אין לו בעיה ) או שהוא גד בבית אקולוגי שאוסף את מי הטל בלילה ,( יתכן שאינו גר כאן ) יתכנו עוד אפשריות אך זה לא המקום .

הערה לבילבי : המעבר מנציג מדיניות כושלת קרי רון פול לחבר פורום אנטי סוציאלי ( ישראלי ) מיסתורי משאיר אותך בעמדה של דורש תשומת לב נואשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כן הגבתי ::)

....לא, לא הגבת. הגבת לפוסט הראשון לגבי התוצרת של רמת הגולן וכו', לא לפוסט העוקב.

להלן:

Kill_b7

תן לי להבין-

זה שיפציצו את חיפה לא ישפיע עליך- אז לא איכפת לך?

אתה מוזמן להמשיך לחיות בבועה התלאביבית שלך או איפה שזה לא יהיה שאתה חי.

בנוסף, אם דבר כזה יקרה בסופו של דבר, אתה יכול לחלום שזה לא ישפיע עליך (אלא אם אתה גר בחו"ל)

זה ישפיע על כולם, בעיקר מבחינה כלכלית. לא יכולה להרשות לעצמה להזניח את חיפה למשל (נמל הייבוא הגדול בארץ, וכנראה נקודת העברת הסחורות הגדולה בארץ) כמו שהיא מזניחה באופן פושע את שדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ההודעה הזו דוד כתב הודעה, לשלו הגבת, משלי התעלמת

או, פופסקי... זה לא בכוונה שמתעלמים ממך :'(

רון פול - עם כל הכבוד, הבנו כבר שאין לך טיפה של זיקה למדינה, זה בסדר, אני מבין, מותר לך - מדינה חופשית אחרי הכל.

אתה מנסה לתת כל מיני נתונים פה ונתונים שם על למה החיים שלנו מסריחים ולמה זה חרא ולמה "חייבים" להחזיר את הגולן, אבל האמת היא שבנוסף לכל השיקולים הלוגיים, יש גם שיקולים רגשיים.. מה לעשות, האדם הוא יצור שלא פועל לפי הלוגיקה בלבד... החזרת הגולן משמעותה, בשבילי למשל, הקרבה לשווא של מאות החיילים שנלחמו שם בעוז וזריקה לפח של עשרות השנים של שהשקענו באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוזמן להתעלם מכל פוסט שלי בדיון- אבל לא מהספציפי שאני מתעקש עליו, הוא מכיל את הנקודה הכי חשובה בנוגע להשלכות של נתינת הגולן.

ולא, השיקולים הם לא רק רגשיים, יש הרבה שיקולים לוגיים טהורים למה אסור לתת את הגולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבים חושבים שההבדל בן בני אדם מצוי ברגשות ולא בהיגיון וזו טעות נפוצה

ההבדלים העיקריים בן בני אדם הם בהיגיון שלהם , מה שלאחד הגיוני , לאחר איננו מהסיבה הפשוטה שהשכל לוקח בחשבון גם רצונות ומטרות שלא לדבר על תפיסות בסיסיות ודעות קדומות - דבר שמצוי בצורה מועטה ברגשות ( שאמורים להיות דבר ספונטני ואי לכך דומה בן אנשים ).

נתינת רמת הגולן היא בנפש העם היושב בישראל .

( היה עוד תראד של משה שלקח כל כך הרבה תגובות ? הוא בטוח יושב וקורא , מעניין אם יגיב - אולי זה משה קצב ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיניות הדווקאית של דר' רון פול היא התנתקות - הוא לא מודע לזה שכמו שמקורות המים מחוברים כך גם בני האדם הוא חושב שהוא יכול לנתק מערכת אחת מהשניה בלי תוצאות .

רון פול רצה לנתק את ארה"ב מעולם - אי אפשר - הסתגרות לא הולך - העולם הוא כפר גלובלי ואפילו מדינות כמו אירן וצפון קוריאה ואפילו קובה חייבות להיות בקשר כזה או אחר עם שאר העולם - אבל לך תסביר את זה לילד דווקאי .

המים - משק המים מנוהל בצורה כוללת - יש המעריכים שהמלחמות הבאות תהיינה על מים ( ומדוע לא ? המילחמות הקודמות היו על נפט ) ע"ע הסכמים מתגבשים עם עמיי האזור ( שלנו ) והבעיות הכרוכות במשק המים - אבל מה שכן יכול להיות או שבילבי לא מתקלח ( אז אין לו בעיה ) או שהוא גד בבית אקולוגי שאוסף את מי הטל בלילה ,( יתכן שאינו גר כאן ) יתכנו עוד אפשריות אך זה לא המקום .

הערה לבילבי : המעבר מנציג מדיניות כושלת קרי רון פול לחבר פורום אנטי סוציאלי ( ישראלי ) מיסתורי משאיר אותך בעמדה של דורש תשומת לב נואשות .

כשתידע מהן העמדות האמתיות שלו תדבר, אתה יודע שום דבר.

Pika007, אם לא הגבתי על משהו סימן שזה לא שווה את ההתייחסות המינימלית או שפשוט לא שמתי לב.אין לי שום בעיה לדון בכל נושא שהוא, שאני מכיר.

תן לי להבין-

זה שיפציצו את חיפה לא ישפיע עליך- אז לא איכפת לך?

אתה מוזמן להמשיך לחיות בבועה התלאביבית שלך או איפה שזה לא יהיה שאתה חי.

בנוסף, אם דבר כזה יקרה בסופו של דבר, אתה יכול לחלום שזה לא ישפיע עליך (אלא אם אתה גר בחו"ל)

זה ישפיע על כולם, בעיקר מבחינה כלכלית. לא יכולה להרשות לעצמה להזניח את חיפה למשל (נמל הייבוא הגדול בארץ, וכנראה נקודת העברת הסחורות הגדולה בארץ) כמו שהיא מזניחה באופן פושע את שדרות.

קודם כל נתחיל מזה שהפצצת חיפה ממש לא תסריט של 100%. אז להתחשב במצב ולצאת מנקודת הנחה שזה יקרה אבל זה לא באמת חייב לקרות זה לא חכם.

גם עם יפציצו את חיפה זה לא יהיה משהו בסדר גודל שהוא בלתי נסבל בעליל אחרת תיהיה מלחמה עם סוריה ואז המצב יגמר או ככה או ככה.זה לא שיתנו לזה לקרות כמו בשדרות(אם זה יהיה בסדר גודל רציני מאוד!).

או, פופסקי... זה לא בכוונה שמתעלמים ממך :'(

רון פול - עם כל הכבוד, הבנו כבר שאין לך טיפה של זיקה למדינה, זה בסדר, אני מבין, מותר לך - מדינה חופשית אחרי הכל.

אתה מנסה לתת כל מיני נתונים פה ונתונים שם על למה החיים שלנו מסריחים ולמה זה חרא ולמה "חייבים" להחזיר את הגולן, אבל האמת היא שבנוסף לכל השיקולים הלוגיים, יש גם שיקולים רגשיים.. מה לעשות, האדם הוא יצור שלא פועל לפי הלוגיקה בלבד... החזרת הגולן משמעותה, בשבילי למשל, הקרבה לשווא של מאות החיילים שנלחמו שם בעוז וזריקה לפח של עשרות השנים של שהשקענו באזור.

אני לא אומר שחייבים, אני פשוט אומר שיש המון אנשים שבאמת לא אכפת להם כי זה לא משהו אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני יודע

הבעיה שאנשים כמוך לא יודעים ( לפחות אני מקווה כך ) ואני חושש שגם הוא עצמו לא יודע

אבל,

לשמחתנו ( ולדאבונך ) הציבור האמריקאי יודע .

וזה מה שקובע .

ולעינינו ,

בחור מיסתורי אנטי ישראלי אוהב משחקים הוא כתובת די מפוקפקת לשאלות קיומיות כגון ויתור על רמת הגולן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע כי אמרת שהעמדות שלו הן ניתוק ארה"ב מהעולם ובידודה אבל זו לא האמת.מכאן יש רק 2 תרחישים: שאתה לא יודע את עמדותיו או שאתה משקר.

החזרת הגולן זו לא שאלה קייומית אפילו מצחיק שאתה מציג את זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל כך הרבה דיוניי מח ( רובם ככולם מיותרים ) מולך ערב הבחירות המקדימות אני די יכול להגיד שאני, ברור לי לגמרי , מה היא דרכו המטופשת ( שזה הדבר הנוסף שלמדתי מהתרדים המיותרים ) אפילו יותר טוב מימנו ( וזה אפשרי , בעיקר אצל ילדים ו / או אנשים אינפנטילים כגון הדר' רוני ) ועצם העובדה שאתה תמכת בו מעידה שגם יותר טוב ממך ( ברור שאם היית יודע אז לא היית בוחר ליצג את דעותיו )

אסכם במילים שנאמרו : " אין רישעות בעולם - יש טיפשות ."

אתה מבין בילבי ?

הרישעות כביכול שאתה מציג והאנטי ישראליות היא איננה רישעות דווקא , היא טיפשות , כמו עמי האזור ושונאי שאינם מודעים לתפקיד שכל עם ועם ממלא בעולם הזה , אז , הם מגיבים בשינאה והרס תוך כדי תרוצים והאשמות שתפקידן הוא להצדיק את מעשיהם ולכסות על הטיפשות שלהם .

להרוס , כל אחד יכול , לבנות , אתה יכול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבי, תחזור לספסל הלימודים בכל הנוגע לכלכלה ותעבורת סחורות בישראל.

הפצצת חיפה= כחצי מתעבורת הסחורות בארץ בסכנה

לא תרחיש של 100%? להפציץ נקודת מסחר כ"כ חשובה של האויב זה הדבר הראשון שכל מפקד צבאי בעל שכל ישר יעשה (בנוגע לסורים אני לא יודע.... אבל בוא נניח לרגע שכן)

הפצצת חיפה וסיכון נמל חיפה זה דבר שהוא בלתי נסבל בעליל, ולמעשה נמצא ברשימת ה "קאזוס בלי" (עילות למלחמה) של (ביחד עם הטיית מי החצבני ועוד כמה דברים שעלולים לפגוע בנו בצורה ניכרת)

נמל אשדוד לא בנוי ולא ערוך לתעבורה כמו של נמל חיפה, וההשלכה של מצב כזה היא פגיעה כלכלית חזקה בישראל. כזו שתגיע גם לכיס שלך או לבית שלך בסופו של דבר.

במצב של מלחמה עם הסורים אחרי נתינת הגולן, אתה יכול רק לחלום שלא יפציצו את חיפה בממטרים של פגזים.

טענת שנתינת רמת הגולן לא תהווה יתרון אסטרטגי לסורים בגלל "טכנולוגיה" או מה שזה לא יהיה? הנקודה שלך התנפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החומרים המסוכנים שבבתי הזיקוק אפשר להעיף משם מהר מאוד במקרה הצורך, ככה גם בנוגע למפעלים הפטרוכימיים באיזור. את הנזק שנגרם לבתי הזיקוק ניתן לשקם בקלות יחסית.

ומצד שני, את נמל חיפה אתה לא יכול להזיז לשום מקום, ופגיעה בו גוררת השלכה ארוכת טווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד - אפשר להעיף את החומרים המסוכנים אבל האם ההנהגה שלנו תעשה זאת או שמשרד האוצר ימשיך לנהל גם את המילחמות כמו במילחמה האחרונה שאמרו שפינו אבל לא פינו ממש , מה יהיה על האזרחים שגרים באזור ? יש את המיכל אמוניה בנמל שלא מוזז בגלל שיקולים כלכליים של המקורבים לשילטון ועם משרד לבכות על הסביבה כמו שיש לנו , עם שר שאמור לאכוף את החוקים להגנת הסביבה שעובד למען בעלי המפעלים המזהמים .

אישית אני חושב במקרה הזה שהדגש הוא על החומרים המסוכנים שבאזור חיפה ורק בעדיפות שניה הנמל עצמו , נכון שלטווח הרחוק פגיעה בנמל היא קשה ביותר אבל , היא איננה קריטית במובן הפטאלי / סופני של המילה כמו פגיעה בחיי אזרחים פיזית ופגיעה בלתי הפיכה במורל וברצון לחיות בארץ . בקיצור פגיעה בנמל זה כסף ופגיעה בחומרים המסוכנים זה חיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל כך הרבה דיוניי מח ( רובם ככולם מיותרים ) מולך ערב הבחירות המקדימות אני די יכול להגיד שאני, ברור לי לגמרי , מה היא דרכו המטופשת ( שזה הדבר הנוסף שלמדתי מהתרדים המיותרים ) אפילו יותר טוב מימנו ( וזה אפשרי , בעיקר אצל ילדים ו / או אנשים אינפנטילים כגון הדר' רוני ) ועצם העובדה שאתה תמכת בו מעידה שגם יותר טוב ממך ( ברור שאם היית יודע אז לא היית בוחר ליצג את דעותיו )

אסכם במילים שנאמרו : " אין רישעות בעולם - יש טיפשות ."

אתה מבין בילבי ?

הרישעות כביכול שאתה מציג והאנטי ישראליות היא איננה רישעות דווקא , היא טיפשות , כמו עמי האזור ושונאי שאינם מודעים לתפקיד שכל עם ועם ממלא בעולם הזה , אז , הם מגיבים בשינאה והרס תוך כדי תרוצים והאשמות שתפקידן הוא להצדיק את מעשיהם ולכסות על הטיפשות שלהם .

להרוס , כל אחד יכול , לבנות , אתה יכול ?

כמו שאמרתי כבר,

אתה לא יודע כי אמרת שהעמדות שלו הן ניתוק ארה"ב מהעולם ובידודה אבל זו לא האמת.מכאן יש רק 2 תרחישים: שאתה לא יודע את עמדותיו או שאתה משקר.

בילבי, תחזור לספסל הלימודים בכל הנוגע לכלכלה ותעבורת סחורות בישראל.

הפצצת חיפה= כחצי מתעבורת הסחורות בארץ בסכנה

לא תרחיש של 100%? להפציץ נקודת מסחר כ"כ חשובה של האויב זה הדבר הראשון שכל מפקד צבאי בעל שכל ישר יעשה (בנוגע לסורים אני לא יודע.... אבל בוא נניח לרגע שכן)

הפצצת חיפה וסיכון נמל חיפה זה דבר שהוא בלתי נסבל בעליל, ולמעשה נמצא ברשימת ה "קאזוס בלי" (עילות למלחמה) של (ביחד עם הטיית מי החצבני ועוד כמה דברים שעלולים לפגוע בנו בצורה ניכרת)

נמל אשדוד לא בנוי ולא ערוך לתעבורה כמו של נמל חיפה, וההשלכה של מצב כזה היא פגיעה כלכלית חזקה בישראל. כזו שתגיע גם לכיס שלך או לבית שלך בסופו של דבר.

במצב של מלחמה עם הסורים אחרי נתינת הגולן, אתה יכול רק לחלום שלא יפציצו את חיפה בממטרים של פגזים.

טענת שנתינת רמת הגולן לא תהווה יתרון אסטרטגי לסורים בגלל "טכנולוגיה" או מה שזה לא יהיה? הנקודה שלך התנפצה.

קראת את התגובה שלי?

אתה כנראה לא מגניב בהקשר, אבל הפצצה שיתתית של חיפה כמו ההפצצה על שדרות בלתי אפשרית.הפצצה של הנמל(ולא רק בצפון אלא היא יכולה להגיע לכל נקודה עד אילת) סוריה יכולה לעשות גם ללא נוכחות ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפצצה שיטתית בלתי אפשרית? אתה מודע לזה שלסורים כרגע יש טיווח מוכן של תותח לכל 5 מטר רבוע ברמה? כן כן אם הם רוצים הם יכולים להפיל במטח אחד פגז על כל 5 מטר ברמה.

תעביר התותחים לרמה עצמה לחיפה רוב הסיכויים שלא תגיע אבל תוכל לשטח את רוב הישובים בצפון במטח 1.

אם החמאס היו רוצים הם יכולים להפציץ בצורה שיטטית גם את שדרות, אלוהים יודע שיש להם מספיק רקטות בשביל לעשות את זה, שבאמת הם מתעצבנים אז הם יורים כמה עשרות רקטות ביום. יש להם עם דיוק הרבה יותר גדול מקסאמים, בין השאר קטיושות של 120 מ"מ ואני בספק רב אם אין להם דרך לשגר כמה עשרות רקטות כאלה, אם לא מאות בטווח מאוד קצר.

הם לא עושים את זה כיוון שזה יראה בעולם בצורה מזוויעה, קסאמים בשדרות והנגב המערבי הפכו לשגרה בישראל וגם בעולם, בעולם זה לא מדווח אלא אם זה מקרה חריג, וגם בישראל כל עוד זאת לא פגיעה ישירה הדווח יהיה בתור כותרת קטנה וכתבה של 15 מילים בעמוד העשירי של העיתון.

אבל אם תיהיה הפצצה שיטתית מאסיבית של שדרות אפילו ליום 1 הם יודעים שזה יגרור תגובה ישראלית עצומה ויגרור המון צומת לב משאר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...