נגן MP3 עם HD (המלצות).. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 עם HD (המלצות)..

Wizard Of Oz

Recommended Posts

אני מחפש נגן . משהו נחמד אולי עם מסך צבעוני...גאדג'ט כזה...

תציעו כל הצעה שעולה לכם לראש אם תוסיפו קישורים זה יהיה נחמד יותר..

לכל אלה ששואלים באיזה מחיר....לא משנה תזרקו הצעות זה מה שאתם חושבים בלי הגדרת מחיר כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגן הMP3 מבוסס דיסק קשיח הטוב ביותר הוא האייפוד של .

אך יש לציין כי גם יקר ביותר.

הוא מגיע בנפחים של 5, 10, 15, 20, 30 ג'יגה.

ולא מזמן יצאה לו גירסה חדשה ומשופרת, הוא מעוצב היטב, נוח לשימוש וקטנטן.

נגן הההרד דיסק היחידי שראיתי עם מסך צבועי הוא הארקוס עם המצלמה שגם מסוגל לנגן קבצי .

אך הוא מאוד מגושם, מאוד כבר, ודי מכוער- אבל הוא זול משמעותית מהאייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה nomad Zen של creative ואני מרוצה ממנו לגמרי.

http://www.nomadworld.com/products/jukebox_zen

כרגע הוא נחשב למקביל ל ןפורומים בחו"ל ראיתי קרבות עקובים מדם בין שניהם.

אני אנסה לעשות השוואה בינהם:

יתרונות:

- מחיר: 250$ לגרסת usb2 עם דיסק 20GIGA (בארה"ב).

- ניווט נוח

- usb 2 שיותר נפוץ אצל משתמשי PC

- שליטה מלאה בשירים וב playlists וכו' מהנגן עצמו

- איכות צליל

- עמיד יותר

- חיי סוללה (14 מול 8 על פי היצרנים)

- אפשר לעשות לו מודינג בקלות (הוא משתמש בדיסק רגיל של נישא. ב יש דיסק מיוחד)

- משמש גם כהרד דיסק נייד (עם תוכנה ספציפית)

- תומך בפורמט wma

- שלט עם תצוגה שמשמש גם כרדיו FM ומקליט מהרדיו + מיקרופון. השלט עולה 60$ וקשה להשיג אותו משום מה.

- אפשר להטעין אותו עם הספק או עם ה usb

חסרונות:

- גודל (הוא לא ענק אבל מול ה ..)

- משקל

- ניווט (עניין של טעם)

- ל יש פונקציות כמו יומן פגישות וכאלו בגרסא ש2 יש גם סוליטר

- אין לו יציאת line out

- תצוגה (לא גרועה אבל טוענים שזו של ipod נוחה יותר)

- בגלל ה file system אתה צריך לוודא שכל ה id3 מלאים ונכונים. אח"כ זה נהיה הרבה יותר נוח. אז זה גם יתרון.

זה מה שעלה בדעתי כרגע.

עשו לי (ולשאר האנשים) טובה ואל תהפכו את זה לתחרות מה יותר טוב. שניהם מצויינים. באמת. זה רק עניין של מה מהיתרונות של כל אחד מתאים לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרונות:

- מחיר: 250$ לגרסת usb2 עם דיסק 20GIGA (בארה"ב).

- ניווט נוח

- 2 שיותר נפוץ אצל משתמשי PC

- איכות צליל

- אפשר לעשות לו מודינג בקלות (הוא משתמש בדיסק רגיל של נישא. ב יש דיסק מיוחד)

- משמש גם כהרד דיסק (עם תוכנה ספציפית)

- אפשר להטעין אותו עם הספק או עם ה usb

חסרונות:

- גודל (הוא לא ענק אבל מול ה ..)

- ל יש פונקציות כמו יומן פגישות וכאלו בגרסא ש2 יש גם סוליטר

אני פשוט אגיב על כמה מן הנקודות שהזכרת, ואשווה אותם ל-iPod: (ע"פ אותו סדר בהתאמה)

- מחיר ל-10GB, הוא 300$. מקום פנוי, אבל בכל מקרה - לא לכל אחד יש כ-5000 שירים (!) +\-

- את הניווט ב- אין מה להשוות, תוך 2 שניות אתה עובר לשיר מספר 349 ובחזרה לשיר מספר 54 (מספרים אקראיים המדגישים את המהירות בניווט בין השירים)

- USB2/Firewire, קיים כעת גם בדגמים החדשים, כך שזה לא ממש "יתרון", אלא יותר אופציה לנוחות.

- איכויות הצליל בין הנגנים טובות מאד ויהיה קצת קשה להבדיל ביניהם באוזניים "רגילות".

- מודינג? על מה אתה מדבר? זה דיסק קשיח לכל דבר! הוא רק קטן יותר וקל יותר .

- "עם תוכנה", ב-iPod אתה רק מחבר אותו למחשב והוא מזהה אותו אוטו' כדיסק קשיח.

- כנ"ל ב-iPod, אין חדש תחת הנגן.... גם דרך ספק וכן דרך חיבור ה-Firewire.

- גודל ? תאמין לי, הוא יחסית גדול בהשוואה ל-iPod החדש (!).

- יומן פגישות, שעון מעורר, 3 משחקים, רשימות (טקסטים), שעון רגיל..

רק השוואה "קטנה" בין הנגנים, כך שההחלטה בידך ! ;)

קנייה מהנה בכל אשר תבחר בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס אמור להיות מלא בתמונות..

אני נוסע למשלחת ואני מצלם עם דיגיטלית אבל לא יספיק לי המקום בכרטיס ואין לי מחשב לרוקן את הכרטיס...

אז אם למישהו יש הצעות אז בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים,

א) לגבי ההשוואה שמישהו עשה כאן בין זן לאייפוד, אם היא היתה מאוד נכונה ועניינית אז באמת לא היתה גוררת תגובות כמו שציפה מי שהשווה. אבל היא ממש מנופחת ומרוחה עם דברים לא קשורים, אני ייקח את סעיף היתרונות , וישאיר רק את מה שבאמת נכון:

1)מחיר זול יותר (בחו"ל. בארץ לא נראה לי).

2)זמן סוללה ארוך יותר (אני מסתמך על מה שאמרת).

3)תמיכה בWMA.

כל השאר לא קשור ולא נכון. אבל כריאטיב בהחלט התקדמו והצליחו להוציא מכשיר הרבה יותר נפלא מהקודמים שלו , ואני מאמין שכריאטיב יוכלו עוד להפתיע אותנו אם הם ימהרו (כרגע האייפוד זה הנגן אמ פי הכי נמכר בעולם - למרות מחירו הגבוה).

ב) , אתה לא הראשון שחשב על הקשר בין נגן דיסק נייד לאיחסון תמונות דיגיטליות בשטח... הרי הנגן יכול להוות פתרון מושלם לאיחסון תמונות: יש לו מקום עצום , הוא נייד וקטן ועצמאי מבחינת חשמל וכולל תצוגה, וגם ככה לוקחים גם אותו להרבה טיולים, אז באמת חבל שאי אפשר לחבר בינהם.

אבל, אתה לא הראשון בעל מצלמה דיגיטלית בעולם שיוצא מחוץ לבית לזמן לא מועט עם המצלמה ואין לו 2000 דולר לכרטיסי . יש חנויות צילום מסביב לעולם שאתה פשוט נכנס ומבקש להוריד תמונות מהכרטיס ולצרוב על דיסק, אולי אפילו חנויות מחשבים יסכימו, או שאתה יכול לשלוח את התמונות באינטרנט קפה או כל דבר אחר, באמת לא חסרים פתרונות עקב חוסר הברירה שמיליוני אנשים בעולם כבר עברו.

אז אני מניח שאתה לא נוסע למשלחת בקונגו אלא למשלחת באיזור עם ציוויליזציה - אז אין לך מה לדאוג , בכל מקרה כדאי שתשאל אנשים שכבר יצאו לחול עם דיגיטליות ואיך הם פתרו את העניין (אתה יכול למשל לשאול את BIODOME מהפורום , הוא כבר מצלם חודשים בדרום אמריקה עם איכותית...).

כמו כן אל תשכח שמחירי כרטיסי הזכרון יורדים כל הזמן , ואפשר להשיג היום כבר חצי גיגה ב 800-900 ש"ח בארץ והרבה פחות בחו"ל..

אם אני לא טועה יש לארכוס נגן שקורא כרטיסים מסוימים (אני לא בטוח אם זה בעזרת תוספת), כמו שאמרו הוא גם קורא ותמונות וגם עם צג צבעוני, ככה שזה יכול להוות פתרון. אבל אין לי מושג מה המחיר שלו ולא נראה לי שבכלל אפשר לקבל לו שירות בארץ. הוא גם לא הכי קומפקטי בעולם מבחינת כיסים , מזכיר קצת את ימי הווקמנים הגדולים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את המשלחות האלה... בטוח יהיה לכם זמן גם באזורי קניות ומסחר.. זה לא שצריך לחכות חצי שעה לפיתוח :) וסה"כ ה"עבודה" שאתה עושה שם זה לטובת המשלחת כולה - כולל המארגנים.

בכל מקרה כרטיסי קומפאקט ניתן להשיג עד 2 גיגה, הוכרזו גם 4 ו 6 אבל הם עדיין לא מיוצרים/משווקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...