למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני?

Pika007

Recommended Posts

אני אישית משתתף באותן ההפגנות, אלו שזורקים אבנים או מיידים אותן עם רוגטקות אלו ילדי הכפר הפלשתיני על אף שמנסים להרגיע אותם.

ואתם בכלל לא יכולים להשוות את הסובלנות כלפי המתנחלים. אליהם מתייחסים בכפפות של משי, עשרות פעמים יצא לי לראות מתנחלים יורים, מרביצים או זורקים אבנים ושוטרים\חיילים עומדים מנגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית משתתף באותן ההפגנות, אלו שזורקים אבנים או מיידים אותן עם רוגטקות אלו ילדי הכפר הפלשתיני על אף שמנסים להרגיע אותם.

ואתם בכלל לא יכולים להשוות את הסובלנות כלפי המתנחלים. אליהם מתייחסים בכפפות של משי, עשרות פעמים יצא לי לראות מתנחלים יורים, מרביצים או זורקים אבנים ושוטרים\חיילים עומדים מנגד.

אפילו אם הייתי מפגר מספיק כדי ללכת להפגין נגד המדינה של עצמי לפחות לא הייתי הולך ומכריז על זה בפומבי.

מזלך שיש אנונימיות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה כזאת טיפשית ופסישטית, לא בטוח שההתעלמות שלך היא דבר שלילי.

תגיד מה בראש שלך, אבל לאט לאט האנושות מתחילה להבין שהאיסלאם הקיצוני (כמו השיעים) הוא מחלה. אי אפשר לחיות בעולם מודרני עם אנשים שמאמינים באידיאולוגיה השיעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אי אפשר לחיות עם אנשים שמוצאים את השלמות שלהם אצל אדם אחר כלומר אם האושר או הצרכים של אדם אחד מצויים אצל אדם אחר - זו בעיה

כל דת שמתיחסת אל אלו שאינם מנויים על מערכת האמונה שלה - היא שטנית

אם אדם חושב שמבנה האמונה שלו דורש ו / או צריך את האדם האחר ( נגיד את הלא מאמין ) זו דת שתיגרום לבעיות .

לא חשוב באיזה יחס אותה דת ספציפית מתיחסת אל הלא מנוי על מערכת האמונות - ברגע שהיא מכירה בקיומו ( של הלא מאמין ) כאלמנט חוץ דתי - יהיו בעיות - ובבקשה בלי הצדקות והסברים ו / או תרוצים כולל הבטחות , אם אותה דת לא מכירה בעצמה את יכולתה להתקיים על בסיסה היא לבד ואל מול העולם מבלי לשנות אותו - יהיו בעיות .

לסיכום כל דת מיסיונרית ( בצורה כזו או אחרת ) תגרום לבעיות.

האדם הוא בודד מטבעו ומבריאתו ומתיחס אל עצמו בלבד וכל דת אשר טוענת אחרת היא מעבירה את האדם על דעתו כמו למשל שיעים שברור שהם משוגעים ואי לכך מסוכנים.

ולבחור ההוא המפגין יחד עם אחינו הערבים : ראה ערך היהודים בארצות האיסלם , אתה חושב שהם אוהבים אותך או מעריכים את פעולותיך ? הם עמוק בפנים מזלזלים בך כי אתה לא מכבד את העם שלך ונותנים לך חיבה כי הם מבינים שלא תוכל לראות מבעד לזיוף - מבחינתי אתה ילד קטן בראש שמגיע לו עונש חמור וכן המיתנחלים ( למרות שאני לא מצדיק את הקיצוניים המוטרפים והסהרוריים בינהם ) משרתים את המטרות של העם הזה לפחות בשלב הזה של תקומת עם בארצו , אני בטוח שיש גם לאנשים כמוך תפקיד ותודה על היותך אנרכיסט או מה שלא תהיה ותפקידם של האנרכיסטים בימים אלו הוא לספוג חבטות ממגבניקי"ם , כמובן שאין לי משהוא אישי נגדך או נגד אנשים כמוך מלבד הצבא והמשטרה אבל אתה מבין זה לא אישי ( רק המכות הן על בסיס אישי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכללי אי אפשר לחיות עם אנשים שמוצאים את השלמות שלהם אצל אדם אחר כלומר אם האושר או הצרכים של אדם אחד מצויים אצל אדם אחר - זו בעיה

כל דת שמתיחסת אל אלו שאינם מנויים על מערכת האמונה שלה - היא שטנית

אם אדם חושב שמבנה האמונה שלו דורש ו / או צריך את האדם האחר ( נגיד את הלא מאמין ) זו דת שתיגרום לבעיות .

לא חשוב באיזה יחס אותה דת ספציפית מתיחסת אל הלא מנוי על מערכת האמונות - ברגע שהיא מכירה בקיומו ( של הלא מאמין ) כאלמנט חוץ דתי - יהיו בעיות - ובבקשה בלי הצדקות והסברים ו / או תרוצים כולל הבטחות , אם אותה דת לא מכירה בעצמה את יכולתה להתקיים על בסיסה היא לבד ואל מול העולם מבלי לשנות אותו - יהיו בעיות .

לסיכום כל דת מיסיונרית ( בצורה כזו או אחרת ) תגרום לבעיות.

כמו יהדות למשל?

החמור החילוני יבנה את המדינה כדי שהימין הדתי ישלוט בה? rings any bells?

אני לצערי הגעתי לאחרונה למסקנה שדתיות זו מחלה. אין לי בעיה עם דת ואמונה שיש אלוהים, בתנאי שהיא אישית ולא מצריכה "מתווכים" בינך לבין אלוהים - רבנים\כנסיה\אימאם וכ"ו וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המקום אך הדת היהודית ( כדת משה ) איננה מיסיונרית

הכת הרבנית היא מסיונרית .

וכן , דת היא צורה של מחלת נפש - אבל החיים על כדור הארץ - פנים רבות להם .

וכן , עם צריך מדינה מוגדרת - לפחות בשלב הראשון ( שזה פחות או יותר עכשיו ) והמתנחלים עוזרים לעם להגדיר את גבולותיו ועל כך תבוא עליהם הברכה , ים אחינו הערבים ישטוף אותנו עוד לפני שביססנו את מהותנו כעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי חיילי צה"ל יורים כדורי גומי ורימוני גז מדמיע גם על פעילי שמאל קיצוניים שמיידים בהם אבנים, כבר היו כמה שפונו לאישפוז עקב כך.

באותה מידה אפשר לבכות על הרכרוכיות של צה"ל כנגד מתנחלים פורעי חוק וכו'. לא זוכר מקרה שירו כדורי גומי על מתנחלים שהתפרעו...

בכל מקרה, הקיצוניים ההזויים משני הצדדים, הפשיסטים מימין ושונאי משמאל, גרועים בעיני באותה המידה. למזלנו אנו חיים במדינה דמוקרטית ופלורליסטית ולא בסוריה של אסאד, מה שמקשה עלינו להלחם נגד תופעות אלו. אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם.

לא המשכתי לבנתיים לעמודים הבאים, אבל מדהים השטויות שאתה פולט.

לא זוכר? ברר קצת על עמונה, למשל.

בנוסף, אני מכיר אישית בחורים בני 15 שישבו בכלא רק בגלל שהם היו שם.

כמו יהדות למשל?

החמור החילוני יבנה את המדינה כדי שהימין הדתי ישלוט בה? rings any bells?

אחת ההגדרות שא"א להגדיר איתה את היהדות היא "מסיונרית". אפילו מישהו שרוצה להצטרף לדת, אפשר לומר שעושים הרבה כדי למנוע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן , עם צריך מדינה מוגדרת - לפחות בשלב הראשון ( שזה פחות או יותר עכשיו ) והמתנחלים עוזרים לעם להגדיר את גבולותיו ועל כך תבוא עליהם הברכה , ים אחינו הערבים ישטוף אותנו עוד לפני שביססנו את מהותנו כעם .

מתנחלים עוזרים להגדיר את הגבולות? אתה צוחק נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין ?^^^

יש סוגים של דיבורים על השארת גושיי התנחלויות ( כך קוראים לזה ).

דגש על המילה גוש.

יישוב של 4 משפחות, שיש יותר חיילים ששומרים עליו מאשר תושבים, לא צריך להיכנס לקטגוריה הזו.

על הגבול יש חיילים .

מה הקשר?

המתנחלים קובעים גבול ,הם נשמרים ע"י חיילים , יש חיילים על הגבול , זה הקשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...