מתכנן לקנות מסך SAMSUNG 226BW, עדיין יש את הבעיות עם הפאנל? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכנן לקנות מסך SAMSUNG 226BW, עדיין יש את הבעיות עם הפאנל?

malcolmx9

Recommended Posts

לא מזמן ביקשתי עזרה לגביי מסך CRT, ובסוף קניתי אחד משומש ב-100 שקל. אחרי שבוע מתחילות לשרוף לי העיניים, אז מתכוון להשקיע קצת יותר הפעם.

התקציב די מוגבל, ואני יכול להוציא בסביבות ה-1500 בערך.

לחבר שלי יש שלושה מסכים בבית מסוג SAMSUNG 226BW ובאופן כללי הם נראים מעולה לסרטים ומשחקים במיוחד (WIDE SCREEN הרבה יותר עדיף לי למשחק WOW).

אני מתכנן לקנות אחד השבוע, אבל קראתי שהיו בעבר בעיות וחלק מהמסכים מגיעים עם פאנל (?) זול וג'נרי. זה עדיין קיים? איך אני אמור לבדוק את זה?

ובאופן כללי כשאני קונה מסך LCD, מה אני אמור לבדוק בחנות עצמה? לבנתיים חשבתי רק שיפעילו את המסך לוודא שאין פיקסלים מתים.

היבואן הרשמי הוא חיון אגב? זה משנה אם אני קונה דרך אחריות שלו או אפורה?

שאלה ממש אחרונה, הודעה אחרונה על המסך הזה בפורם הייתה ב-2007, יש סיבה מסויימת? (או שאני פשוט לא יודע לעשות חיפוש :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה היה מהיר :smile1:.

אז אתה אומר בעצם לא לדאוג לגביי הפאנל? יש עוד סוג הבנתי, אם אני נופל עליו הוא יהיה יותר גרוע מה-A?

בכמה קנית אגב? אני מתכנן לקנות מ-poma ב-1450 עם אחריות יבואן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב קצת בעייתי.

יש רק כמה חנויות בזאפ עם מחיר נורמלי, עד 1700 שקלים, התקשרתי וכמעט לכולם חסר במלאי.

היחידים שמצאתי אצלהם אלה באג, והמוכר לא ידע להגיד לי איזה סוג פאנל, רק אמר שבתצוגה יש פאנל C וקרוב לוודאי שזה הדגם שאקבל.

ובפומא, שם למוכר לא היה בכלל מושג על מה אני מדבר.

הבעיה עם בדיקת סוג הפאנל היום, שסמסונג כבר לא רושמת את הדגם ישירות על המדבקה או בתפריט, אני צריך לפתוח את המסך עצמו, ולזה שום חנות לא מוכנה.

מה לעשות פה? ללכת על עיוור, כש-90% שזאת תהיה גרסת C ולהסתפק בה או לקנות מסך אחר?

יש בכלל מסך רחב עם איכות ומחיר דומה? לא אכפת לי אם יהיה 19" גם, העיקר באותה רמת איכות ורחב.

עריכה

מצאתי חנות נורמלית שהמוכר ידע לענות כמו שצריך, ויש להם פאנל מסוג A.

ללכת על המסך? הבנתי שיש הבדל קטן באיכות בין ה-S ל-A, אבל בארץ כמעט ובלתי אפשרי להשיג את דגם ה-S, ומזל בכלל שמצאתי A.

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=6717

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי חנות שיש לה במלאי את הדגם MW221C, עד כמה הוא עדיף לגיימינג וסרטים לעומת ה- 226BW עם פאנל A?

עריכה:

מוזר, קראתי יותר על המסך והבנתי שהפסיקו לייצר אותו מזמן! איך החנות אמורה לקבל מלאי חדש השבוע אז? המוכר ניסה ללחוץ עליי שאעשה כבר הזמנה בכרטיס אשראי, ושכל היחידות כמעט והוזמנו מראש. יש לי הרגשה שזה סך הכל תרגיל, וברגע שאני אעשה את ההזמנה בכרטיס, הם ימרחו אותי ובסוף אהיה חייב לקנות מסך אחר מאצלהם! או שאני סתם פרנואיד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שריון. הראשונה שמופיעה בזאפ.

אני עכשיו מבולבל לגמרי! ראיתי הודעות של כמה אנשים וותיקים בפורום עם ידע בתחום, שממליצים לא ללכת על ה-226BW אלא על המחליף החדש שלו:

2243BWוSamsungו

בלי להסתבך יותר מדי, מה המסך הכי מומלץ, במסגרת התקציב, למשחקים וצפייה בסרטים? הדבר היחידי שחשוב לי ולא יכול בלעדיו הוא מסך רחב, לא משנה לי גודל וכו'. אני יודע שבתקציב של 1500 אי אפשר למצוא מסך איכותי כל כך, אבל עדיין, אני מחפש סך הכל את הכי איכותי מביניהם!

אם אתם ממליצים על ה-226BW תקחו בחשבון שמדובר בפאנל A, ולא באיכותי יותר S שיש עליו ביקורות כל כך טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי שתי דקות להבין מה רשמת :silly:

כן, זה פאנל TN, אבל במסך הספציפי יש לפאנל הזה שלושה סוגים, כשסוג אחד הוא די "איכותי" וכל הביקורות באינטרנט מהללות את המסך הזה בעקבותו, סוג שני שהוא עם איכות פחות טובה אבל עדיין סבבה לגמרי, וסוג שלישי שהוא על הפנים וכל מי שקנה את המסך עם סוג הפאנל הזה מאוכזב ברמות.

לפי הסדר, פאנל S, פאנל A ופאנל C.

הראשון כמעט ולא קיין בארץ, השני והשלישי רק נמכרים כשלרוב החנויות יש את הכי נחות. מצאתי רק חנות אחת עם פאנל A, רק מתלבט לגביי הקנייה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תבין ...

גם אני אחרי הרבה בדיקות קניתי את המסך הנ"ל דרך וואלה שמקבלת את ההספקה מחיון ...

ומבדיקה בחיון יש להם רק את הפנל S

יש לי את המסך ... מסך מצויין ענק צבעים יפים ומספקים ביותר...

אז תבדוק אצל חיון אם יש להם אותו עדיין במלאי כי אם לא אז מה שיש בחניות זה שאריות של מה שהיה פעם עם הבלאגן של הפנלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרלת הפאנלים ב-226BW לא הפסיקה בשום שלב של הייצור שלו, פשוט החליטה לרשום S על כל המסכים, ואז צריך לפרק את המסך בשביל לדעת איזה פאנל קיבלת (ככה גם נוצר רושם מוטעה אצל אנשים מסויימים שלחלק מהיבואנים יש אך ורק S).

סמסונג כבר המשיכה הלאה עם סדרה חדשה של מסכים שאיתם ההבדל בין הפאנלים קטן יותר, אבל משום מה בארץ הרבה אנשים עדיין קונים את ה-226BW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...