UPS מומלץ? +-500 ש"ח.. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UPS מומלץ? +-500 ש"ח..

j

Recommended Posts

שלום לכולם, אחרי שנכוותי (נשרף לי שנאי למסך בגלל נפילת חשמל) ואני עוד לא יודע אם יש נזק למחשב, אני רוצה לקנות מערכת UPS טובה.

כיום אני משתמש במסך 17" ובמחשב - אבל בקרוב אחליף לפחות את המסך ל2408.

על כן אני צריך מערכת UPS שתצליח כבר להחזיק גם את המסך החדש, כאמור 24", וגם את המחשב.

תודה

נראה לי שכיום אני משתמש בספק של 400W אני לא בטוח (איך אפשר לדעת והאם זה משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע מה תקציב טוב נחשב לזה.. אני מניח שעד 500, כמו תמיד עדיף כמה שפחות..

במילים אחרות, מה הUPS איכותי מספיק שאפשר יהיה להשאיר את הכל בראש שקט ובמינימום כסף..

מזכיר, כולל מסך "24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

בערך מחשבים את כמות הVA שאתה צריך לפי כמות הWATTS הכוללת של המחשב והמסך שלך * 1.7 = VA.

תעשה בעצמך את מה שצריך ותחשוב מה אתה מעדיף.

VA גדול יותר = יותר זמן שהמערכת הכוללת תשאר דלוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, רק עוד שני דברים קטנים: אחד, איך אני יודע כמה יצרוך המסך של דל? והשני, נראה שהPRPC 650 הוא בן יותר מחצי שנה.. האם לזה התכוונת? [חשבתי שמדובר בדגם ממש חדש...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שאני נודניק :)

זה מה שכתוב באתר של דל:

100 to 240 VAC / 50Hz or 60Hz +/- 3 Hz / 2.0A (MAX

מה זה אומר?

ומה אתה אומר על הדגם השני: PRPD650, ששמתי קישור שלו קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהבאת לא רלוונטי....חפש WATTS בנתונים הטכניים... או באתר כמו CNET...

ושוב פעם..

אמרתי לך איזה דגמים יש...אמרתי לך איך מחשבים בערך איזה אתה צריך..

עכשיו זה תלוי בך...ככל שתיקח VA גדול יותר, כך המחשב שלך יהיה דולק זמן רב יותר (יותר כמה שניות, יותר דקות...אנא ערף)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, הצלחתי למצוא נתוני צריכה של המסך: 2408 110W מקסימום, 57W אופייני. בנוסף ספק של 450W... ככה שאחרי המכפלה ב1.7, אני מקבל 952 (!!!).. האם נשמע הגיוני?!?! על פי זה (אם הבנתי נכון) אני חייב אל פסק של 1000VA????

אם כן, מה מומלץ? ושוב, האם יש למישהו ניסיון עם סדרת הדיגיטל של אדוויס? האם זהו רק "גימיק"?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

משיחה שדברתי עם אדוויס נמסר לי שני דברים: האחד שאני צריך 1050VA והשני בגלל שיש לספק איזה power correction אני צריך לקחת רק מסדרת PRD או SMB ואז המחיר ההתחלתי הוא קרוב ל900 ש"ח... הייתכן? אשמח לקצת עזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...