רוצה לרכוש עוד שתי צרובים בשביל למנוע עומס ושוקל האם כדאי אותו דגם + עוד שאלה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לרכוש עוד שתי צרובים בשביל למנוע עומס ושוקל האם כדאי אותו דגם + עוד שאלה

Nokami

Recommended Posts

שלום

רוצה לרכוש עוד שתי צרובים בשביל למנוע עומס(צורב הרבה) ושוקל האם כדאי אותו דגם כמו שיש לי עכשיו

יש לי DVR-212DBK 18X בממשק SATA של פיונר.

השאלה אם אני אביא עוד שני צורבים, לא יהיה יותר מדי עומס על המחשב והלוח אם עצמו?(ASUS P4P800)

כי כבר עכשיו הוא די מקרטע, מחוברים ארבעה הארדיסקים פנימיים(שלושה מתוכם IDE ואחד SATA) ועוד שתי הארדיסקים חיצוניים 500 ג'יגה בUSB.

מה שנשאר לי זה עוד שתי חיבורי SATA לעת עתה. מה ששקלתי לעשות בשביל למנוע עומס על הבקרים עצמם, להביא בקר PCI בנפרד של , שאפשר לחבר אליו עוד 2-3 והוא יהיה בנפרד(שלשם אני אחבר את שתי הכוננים החיצוניים בנפרד ולא שכל פעם הם יפילו לי את המודם[שגם מחובר בUSB] מתי שהם יצאו ממצב סרק ויתעררו לחיים[כן זה קורה...] )

לא ממזמן, חיברתי כרטיס PCI כזה שהיה ברשותי, עם 3 USBים , והוא דפק לי ממש את כל המחשב. המסך החליט יותר לא להידלק, מתסבר שקרה משהו לכרטיס מסך, ששמתי כרטיס מסך אחר הוא פעל בסדר, שלחתי אותו שיבדקו ולתיקון ומצאו אחרי שבוע שהוא תקין לחלוטין. חיברתי אותו שם והוא פעל בלי בעיה.

ולפני זה גם חשבתי בעיה במגעים אז ניקיתי טוב טוב בחריץ AGP שלו וזה לא עזר... זה קרה בגלל שחיברתי את כרטיס PCI שיכול להיות היה משומש ודפק לי את כל העסק. אז אני מפחד שוב להביא וזה מה שיקרה... אז זה פתרון הכי טוב או לא?

אגב אני אביא DVR-215DBK (שעולה אותו מחיר בידיוק, והוא 20X עם כבר על אותו חברה וכו'..)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אני אוהב שיש לפחות 2 כוננים אופטיים. 3 אולי יותר ממה שצריך, אבל 2 זה סבבה.

אבל למה לכל הרוחות יש לך כל-כך הרבה שטויות מחוברות למחשב? אתה מנהל שרת כלל-עולמי? ;D

להביא בקר חיצוני על PCI זה אחד הרעיונות היותר דפוקים. אם יש חיבורים פנויים בפנים זה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אני אוהב שיש לפחות 2 כוננים אופטיים. 3 אולי יותר ממה שצריך, אבל 2 זה סבבה.

אבל למה לכל הרוחות יש לך כל-כך הרבה שטויות מחוברות למחשב? אתה מנהל שרת כלל-עולמי? ;D

להביא בקר חיצוני על PCI זה אחד הרעיונות היותר דפוקים. אם יש חיבורים פנויים בפנים זה עדיף.

למה שטויות? זה אכסון שאני צריך. וגם הוא מלא עד הסוף למען האמת. (סביבות ה1.7 טרה בייט)

אין לי ממש ברירה אחרת.

ומה מסתבר גם? אחרי חיפוש על הלוח שלי, יש רק שתי כניסות של SATA :kopfpatsch:

תמיד חשבתי שיש 4 :bash:

אז בעצם לא עשיתי בזה כלום, אם אני רוצה להביא עוד כונן-או שתיים, אני אצטרך כרטיס PCI שמוציא לי עוד שתי SATA ואז = עוד יותר עומס על המחשב

(זה מבלי בכלל להכליל את הכרטיס PCI לUSBים .. ואיי אני מתוסבך)

מה לעשות?

אני חייב להביא עוד שני צורבים , אני צורב המון רצוף , ואני לא יכול לסבול כל פעם שהוא דופק לי דיסקים על ימין ושמאל.. (בגלל הרציפות)

אם זה יהיה לסירוגין(5 דיסקים כונן א', 5 דיסקים כונן ב', 5 דיסקים כונן ג', ואז חזרה לא' ככה בסירוגין) ינוח קצת ולא יהיה עומס יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע מה אתה צורב ולמה כל כך הרבה, אבל נשמע לי שאתה צריך פיתרון אחר כמו צורב bluray, אמנם צורב יקר ומדיות יקרות אבל לפחות בכל דיסק אתה יכול לאכסן 25GB.

או כמובן לחילופין לקנות דיסק קשיח חיצוני בתור גיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שכל הצריבות האלה הם לא שימוש לגיבוי, אתה מבין?..

יש לי כבר שתי חיצוניים, כל אחד 500 גי'גה, מחוברים בUSB.. - אבל בכל זאת אני צריך לצרוב שזה יהיה לי על דיסק, לא בתור גיבוי על איזה הארדיסק או משהו..

בלוריי לא ממש בא בחשבון, כי אני לא צריך דיסקים בכזה גודל, שאני צורב , אני צורב לרוב על מדיות של 700 מגה , ושל די וי די (4.7) לעיתים רחוקות, אז אני מניח שתבין לבד על איזה חומר מדובר. אני לא יכול להשים 6 או 7 קבצים על דיסק די וי די , או במקרה הרע איזה 35 קבצים, זה פשוט לא נוח...

אני צריך שכל דיסק, יהיה לו קובץ משלו, לשימוש עצמי נוח לשלוף מהמדף והמקייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין לך הרבה ברירות, צורבי של היום מאוד זולים וכך בהתאם החומרים מהם הם מיוצרים (אתה לא באמת מאמין שהחברות מוציאות יותר על צורב ממוצע מאשר המחיר שלו ללקוח).

אם אתה מפחד מעומס על המחשב שלך עם עוד צורבים אתה תמיד יכול ללכת על בקר SATA נפרד שתומך ביותר כניסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור מנסה להגיד לכם שהוא צריך לשכפל כמויות של דיסקים

למה שלא תלך על פתרון מהסוג הזה?

http://ordor.co.il/index.php?cookie_lang=he&page_type=1&page_data[id]=4522&type=get_page

אני בטוח שבחיפוש קל תמצא עוד הרבה מוצרים כאלו עם בקר יעודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור מנסה להגיד לכם שהוא צריך לשכפל כמויות של דיסקים

למה שלא תלך על פתרון מהסוג הזה?

http://ordor.co.il/index.php?cookie_lang=he&page_type=1&page_data[id]=4522&type=get_page

אני בטוח שבחיפוש קל תמצא עוד הרבה מוצרים כאלו עם בקר יעודי

יכול להיות דבר טוב, השאלה איך אני עובד עם המגדל שכפול הזה? (וכמה הוא בכלל עולה?)

ז''א אותו עותק באותו רגע הוא עושה לי 10 פעמים בכל הכוננים עם החוצץ והזיכרון שיש לו?

כי אני צריך לצרוב דברים שונים בכל דיסק ודיסק.

ולפתוח 10 של NEROים זה לא יהיה רעיון ממש טוב אני חושב. (ייתקע המחשב וכו', צריבות ביחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...