מחפש מסך LCD 2000 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך LCD 2000 שקל

asilbob

Recommended Posts

יש לכם המלצה על מסך LCD ??

22 אינז' (לא פחות )

מחיר בסביבות ה2000 שקל

ראיתי תמסך של הדיל ששמעתי שהוא מש מומלץ הDELL 2007 אבל הוא רק 20 אינז' וגם הרבה כסף אז לא שווהה...

אין להם מסך איכותי כמו זה באותו מחיר 22 אינז '??

וראיתי תמסך של 2253BWוSamsungו

אבל אומרים שהפנל לא טוב כן טוב לא ודע מה הולך

קיצר תמליצו לי על משהו טוב ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

22" טוב אתה יכול למצוא בפחות מ-1500.

יותר גדול מ-22" לא תמצא ב-2000.

אז חסוך את ה-500 ש"ח הנוספים ולך על משהו כמו ה- VW222u או ה-SAMSUNG 226BW/2243BW או ה- E228WFP. ה-2253BW לא נופל מהם באיכות, אבל יקר בצורה לא כדאית.

הם לא ברמה של ה-2007FP, אבל זה ליגה אחרת. אין ארוחות חינם. לו היה ל- מסך באיכות דומה ב-22", הוא גם היה עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

22" טוב אתה יכול למצוא בפחות מ-1500.

יותר גדול מ-22" לא תמצא ב-2000.

אז חסוך את ה-500 ש"ח הנוספים ולך על משהו כמו ה- VW222u או ה-SAMSUNG 226BW/2243BW או ה- E228WFP. ה-2253BW לא נופל מהם באיכות, אבל יקר בצורה לא כדאית.

הם לא ברמה של ה-2007FP, אבל זה ליגה אחרת. אין ארוחות חינם. לו היה ל- מסך באיכות דומה ב-22", הוא גם היה עולה יותר.

אני חושב ללכת על ה 2243BW זה פאנל המקורי של נכון ??? יש על המסך הרבה תגובות שהוא נחשב למסך הכי מומלץ שיש במחירים האלו ...

והDEELL בכלל לא משתלם בכלל בכללל כי אתה מקבל גם 20 אינז' וגם 2050 שקל .......... יענו שעם זה הייה 22 אינז זה הייה עולה איזה 2700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינצ' מפגר וזה לא הגודל זה האיכות.

יפסיכי אתה היחיד שאומר שהגודל קובע ...

למה המסך של גרוע עם הייה גרוע הייתי אומר אבל הוא גדול ואיכותי ביותר .. אז מה ...

בשבילי קודם כול הכי חשוב הגודל אז אני הקנה מסך 17 אינז איוכתי וזהוא מה חשוב הגודל ...

אני רוצה גודל בגלל שזה יותר יפה יותר כיף לסרטים רק בשביל זה אני קונה תמסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אבל אם כל הצבעים שטופים ואי אפשר לראות סרטים מהמיטה אז זה כבר לא כל כך כיף...

מה זה שוטפים

אני רוצה מסך גדול עם זה קטן אני כבא לא רוצה ועוד להשקיע 600 שקל זה קטן מדיי זה כאילו שאני עושה השוואה בן המסך של 20 אינז למסך הזה של DEL700

שבמחיר הזה אני יוכל לקנות 2 מסכים של .......

ולפי מה שאני מבין המסך של מסך ברמה גבוה מאודד אז זה ממש מספיק...

ואני רוצה לדעת עוד מידע על ה2243BWוSamsung מה האבדל בינו לבין הדגם היותר ישן 226BW שלפי מה שאני מבין שלא נמכר עוד ואני מבין גם שבדגם

2243BW זה אותו דגם רק יותר משופר אפשר לקוון אותו למטה למעלה וגם אין את בעיית הפנלים המסכים האלו מיוצרים על ידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק הגודל חשוב,למה לא לקנות 24 אינץ' ב2000 שקל?

אז למה שאני לא הקנה מסך 10 אינז הכי איכותי בעולם

כי לא מתאים לי 20 אינז אני יותר מתאים לי 22 אני לא ישלם על מסך 20 אינז' 2050 שקל שאני יוכל לקנות מסך של פעמים לא משתלם

עם זה הייה 22 אינז אז וואלה הייתי חושב וקונה אבל זה לא

אני קונה מסך אני מסתקל כול מה שמסביב

מחיר גודל איכות עם המסך של הסמסונג לא הייה איכותי ביותר כמו שאומרים לא הייתי קונה תמסך בכללל

אבל בגלל שאומרים שהוא ממש ממש איכותי וגם 22 אינז וגם לא עולה יקר אז למה לא לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...