הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 230 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי על כמה ביקורות במספר אתרים והתמונה שאתה מנסה להציג לא נכונה בכלל. ה GTX275 מוביל רק במשחקים שהקוד שלהם דפוק ולא תומך כמו שצריך בכרטיסי ATI (ידועים בשם משחקים NVIDIA). למשל אם אתה בודק ב CRYSIS ה GTX275 חזק בהרבה אבל אם אתה בודק ב CRYSIS WARHEAD שעל קוד מתוקן אז הכרטיסים שווים ואפילו ה ATI מוביל.

גם במשחקים ש GTX275 מוביל ברוב המקרים התוצאה משתנה אחרי OC.

הכרטיסים האלה יחסית שווים מבחינת ביצועים וביקורת אחת של אתר אחד לא יכולה להגיד שום דבר.

לכן ההבדל בביצועים אינו חשוב במיוחד (1%-5% ולא 20% כמו שיש בביקורת שנתת).

בדרך כלל כשהקוד של המשחק כמו שצריך ויש תמיכה טובה בריבוי כרטיסים של 2 החברות CF מוציא תוצאות טובות יותר מ (זה עובדה, לא ראיתי שמגיע לתוספת של 90% בביצועים וכן ראיתי CFX שמביא תוצאות כאלה).

מהסיכום של הדברים האלה במיקרה שלא מדובר במשחק דפוק, שאותם אני לא מכניס לחישוב כי הם דפוקים ולא ניתן לבדוק איתם שום דבר, ה ATI יתן תוצאות טובות יותר במערך של 2 כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהם יחסית שווים, כל אחד עם יתרון במשחק אחר. אבל, כשאתה סופר את הממוצע מתגלה תמונה כללית שמראה עדיפות מסויימת ל-275. הסיבה שקישרתי את הסיקור הזה היא לא להוכיח ש-275 יותר טוב, אלא רק כדי להמחיש ל-lol_minbet שהטענה שלו שגוייה (גם בתכלס וגם בעקרון של להתייחס לשני 275 כאל gtx295 אחד). חוץ מזה techpowerup הם בין הבודדים שמציגים ממוצע לכל המשחקים ולכל

הרזולוציות שנבדקו בגראף אחד.

ה GTX275 מוביל רק במשחקים שהקוד שלהם דפוק ולא תומך כמו שצריך בכרטיסי ATI

ישנה סתירה בטענה הזאת. קוד דפוק יהיה בלתי יעיל על כל חומרה. וגם לשפוט יעילות קוד מהצד השני של המסך זו לא חוכמה גדולה.

קוד שעבר אופטימיזציות לחומרה\ארכיטקטורה מסויימת ירוויח ביצועים ותאימות עם החומרה הזאת.

אז אנוידיה תומכת ומשתפת פעולה עם מפתחים וכתוצאה מכך הקוד יעיל יותר על כרטיסים מביתה (אם דרך הקוד המקורי או חיצונית מהדריבר).

אם אתה מחפש להפנות אצבע מאשימה, יש לי שלושה אותיות בשבילך - A T I שפחות מתמקדים בתוכנה וחבל.

וכמו שאמר מגדולי מפתחי המשחקים:

When I have a problem on an Nvidia, I assume that it is my fault.

With anyone else's drivers, I assume it is their fault. - John Carmack

CF מוציא תוצאות טובות יותר מ SLI (זה עובדה, לא ראיתי SLI שמגיע לתוספת של 90% בביצועים וכן ראיתי CFX שמביא תוצאות כאלה).

זה ש-CF מסוגל ל-Scaling רציני במקרים מסויימים זה יפה, אבל הבעייה היא עקביות.

הפוטנציאל קיים, אך לא תמיד ממומש. תחשוב במשחק אחד אתה עם ביצועים בשמיים, במשחק אחר ביצועים בריצפה.

http://www.overclockersclub.com/reviews/crossfire_vs_sli/25.htm

There were a few instances where the scaling on the HD 4850x2 and HD 4870x2 scaled close to 100% - which was a real surprise. This was the exception, and not the rule. In turn, there were games where there was no scaling whatsoever with cards in CrossFireX, while the combo scaled well

מעבר לזה, ידוע ש-CF נוהג לתת maximum גבוה אבל לא מעט מפשל במינימום fps.

להסתמך רק על ממוצע fps של משחק זה לא בהכרח משקף את חווית המשחק, גם פה "עקביות" משחקת תפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום, בלי שום קשר לויכוח הנוכחי אתה תמיד מנסה להוציא את כחברה בעלת כרטיסים משתלמים\חזקים\שקטים\קרים\חסכוניים\זולים כשהעובדות בשטח אומרות אחרת.

באחד הדיונים אמרת שה4770 הוא לא יותר ממתחרה מאוחר ל9800GT והוכיחו אותך גם כאן וגם באתרי הביקורות שזה ממש לא ככה...

גם כאן אתה מנסה להוכיח ששני כרטיסים 4890 ב CF (אגב שנתמך בכל לוח מכובד של אינטל ובכל הלוחות של AMD) פחות טוב מ SLI של (כאשר מעט מאוד לוחות תומכים בו).

כמומחה גרפיקה היתי מצפה ממך ליותר אוביקטיביות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום, בלי שום קשר לויכוח הנוכחי אתה תמיד מנסה להוציא את כחברה בעלת כרטיסים משתלמים\חזקים\שקטים\קרים\חסכוניים\זולים כשהעובדות בשטח אומרות אחרת.

אני משתדל לדבוק בעובדות ולקשר מקורות במקרה הצורך. אני לא יכול להתייחס להאשמה הזאת בכלליות. אם העובדות סותרות אותי - פרט.

אם תשים לב בכל הפעמים שאני "מוציא את .." זה תמיד בא כתגובה לאיזו טענה קיצונית לצד השני, שבמקרה אני לא מסכים איתה בכלל.

מעצם העובדה שאני (כנראה) בעיקר סותר טענות בסגנון "ATI הכי הכי", יוצא שאני "מוציא את ..." סדרתי. אני יכול לחיות עם זה.

באחד הדיונים אמרת שה4770 הוא לא יותר ממתחרה מאוחר ל9800GT והוכיחו אותך גם כאן וגם באתרי הביקורות שזה ממש לא ככה...

אני זוכר, רק הדגשתי את מה ש-ATI אמרו בעצמם בעקיפין במצגת של Innovation vs Rebrandings . זה היה סתם קטע של מצגת fail.

אתה מוציא דברים מהקשרם.

גם כאן אתה מנסה להוכיח ששני כרטיסים 4890 ב CF (אגב שנתמך בכל לוח מכובד של אינטל ובכל הלוחות של AMD) פחות טוב מ SLI של (כאשר מעט מאוד לוחות תומכים בו).

דיברנו על gtx295 "שנחצה" ל-gtx275, על 2 כרטיסים מול כרטיס 1 דו-ליבות, על CF מול בכלליות, בעיות אופטימיזציה וכו'...

אני אפילו לא יודע איך 4890 cf מתחרה עם gtx275 ראש בראש, אז להוכיח את זה בטח שלא ניסיתי. אבל בהחלט הגיוני שה- ינצח, צריך לבדוק. אגב היום כל לוח מכובד של אינטל תומך גם , ובכלליות יש לוח SLI לכל דורש, גם במחירי זנות.

כמומחה גרפיקה היתי מצפה ממך ליותר אוביקטיביות :s07:

אני מצטער שאני לא עומד בסטנדרדים שלך. אתה לא חייב להקשיב למומחה, רק תזכור שהוא רוצה בטובתך, ואין לו מניות באנוידיה (לצערו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה , איך CF או יכולים לתת 90% ביצועים , הרי זה רק עוד כרטיס , לא עוד מעבד , ולוח אם :nixweiss:

אני מבין למה אתה מתכוון אבל הכוונה היא ל90% תוספת ביצועים ביחס לכרטיס בודד.

בתור דוגמא גסה , אם כרטיס אחד נותן 60 FPS אז בCF או שניים יתנו 114 , בפועל זה לא ממש קורה (לא באופן עיקבי בכל מקרה).

אני לא חושב שזה מגיע לכאלה אחוזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בדיוק יכנס בקרוב הטכנולוגיה והפתרון של LucidLogix

שתאפשר ביצועים מעולים (כמעט לינארים לפי מה שנראה) של בניגוד למה שקורה עכשיו, שבמקום 200% מקבלים 160% נגיד.

When you scale two or more graphics cards, the HYDRA Engine helps you achieve a near-linear to above-linear increase in performance - a breakthrough for the industry.

אגב החברה יושבת בארצנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בדיוק יכנס בקרוב הטכנולוגיה והפתרון של LucidLogix

שתאפשר ביצועים מעולים (כמעט לינארים לפי מה שנראה) של בניגוד למה שקורה עכשיו, שבמקום 200% מקבלים 160% נגיד.

אגב החברה היא מישראל.

נחכה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן דיווחתי על זה ש-ATI מסרסים כרטיסים מסדרה hd48xx דרך הדריבר לתוכנת בדיקת יציבות במאמץ - Furmark

במטרה למנוע קריסות של הכרטיסים \ הורדה בטמפ' במאמץ.

אתמול שוחררה גרסא חדשה של OCCT 3.10, עם שיפורים לבדיקת היציבות של ה-GPU. ונחשו מה...

שוב, כרטיסים Radeon HD 4870, HD 4870 X2, HD 4890 עם Reference PCB סובלים מקריסות במאמץ.

סביר להניח ש-ATI יכניסו "אופטימיזצית" סירוס גם ל-OCCT בדריבר הבא. נאמר שהם סגרו דיון בפורום שלהם שנפתח בכדי להציג את הבעייה.

http://www.geeks3d.com/?p=4083

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http://www.pcinpact.com/actu/news/51011-occt-radeon-31-gpu-test.htm

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http://www.canardpc.com/news-36049-g...et_4890__.html

אומנם לא מדובר במאמץ כזה שמשחקים נוטים להגיע אליו, אבל מצד שני - אי אפשר לבדוק את הכרטיסים האילו במאמץ כי הם פשוט לא עומדים בזה.

(אני מדווח כאן כי לא רציתי "להתעלק" על הדיון הרשמי של הדריבר. ואם אני שוב פעם לא מספיק "אובייקטיבי" עבורכם - tough luck)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא אובייקטיבי, ההתרסקויות האלו קורות רק אם מארזים גנרים שלא מקוררים מספיק

עשיתי עכשיו בדיקה 10 דקות 1000X1600 עם 8AA+16AF ועבר בכיף

אעשה בדיקה של שעה יותר מאוחר עם תמונה מריבה טאנר

למה כשיש בעיות עם איזה כרטיס של ATI אתה רץ לפרסם פה וכשיש אלף בעיות עם כרטיסי NV אתה מנסה להעלים ראיות?

הינה דוגמא http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=410684.0

לא אתפלא בסוף אם אתה איזה מוכר בחנות של 192SP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא אובייקטיבי, ההתרסקויות האלו קורות רק אם מארזים גנרים שלא מקוררים מספיק

עשיתי עכשיו בדיקה 10 דקות 1000X1600 עם 8AA+16AF ועבר בכיף

אעשה בדיקה של שעה יותר מאוחר עם תמונה מריבה טאנר

למה כשיש בעיות עם איזה כרטיס של ATI אתה רץ לפרסם פה וכשיש אלף בעיות עם כרטיסי NV אתה מנסה להעלים ראיות?

הינה דוגמא http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=410684.0

לא אתפלא בסוף אם אתה איזה מוכר בחנות של 192SP

גם אתה לא אובייקטיבי.

הבנאדם בסה"כ עשה טובה לכל מי שיש לו כרטיס ATI והזהיר אותו מראש שיש בעיה עם הגרסא החדשה של OCCT.

יש בפורום הזה מספיק "ילדים" שבאים ומנסים לבדוק את הכרטיס שלהם בכל מיני תוכנות ולפעמים גורמים נזק בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. ואם זה היה קורה עם כרטיסי אנוידיה הייתי הראשון לדווח. ותסלח לי minbet אבל למכור סדרה שלמה שקורסת במאמץ מירבי ואחר כך לדאוג שהכרטיס לא יגיע למאמץ כזה ע"י סירוס מהדריבר והעלמת אשכולות תלונה בפורום הרשמי זה לא עובר על סדר יום, ואני לא מתבייש לעקוץ בעניין הזה

יש לך כרטיס reference ? לפי הבדיקות נטען ש:

if the current exceeds 83.3A, cards simply crash

better ventilation does not solve the problem, only the decrease in frequency allows to avoid it

כנראה עד שיארגנו אופטימיזציה בדריבר שתסרס מבלי להוריד תדר, כמו שעשו עם furmark.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...