אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

תשמע אני חולה על הסדרה הזאת, לא יודע כמה פעמים שיחקתי אותה, רק בשביל הצחוקים ואיך שהוא בנוי, אווירה וכולי.

סם ומקס ממש איכזבו אותי, זה הרגיש כמו משחק RPG יפני שמחשב עשה אותו עם בדיחות יבשות בקושי אם בכלל.

אז אתה שואל אותי אם עדיף החייאה? האם מטריקס היה צריך החייאה של 2 ו-3? או מלחמת הכוכבים ? לדעתי לא, אם אין לך משהו יותר טוב להגיד עדיף שתשמור את האנרגיות והכסף לדברים חדשים, אבל בטוח יהיו אנשים שישמחו רק בשביל הנוסטלגיה המרעננת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע אני חולה על הסדרה הזאת, לא יודע כמה פעמים שיחקתי אותה, רק בשביל הצחוקים ואיך שהוא בנוי, אווירה וכולי.

סם ומקס ממש איכזבו אותי, זה הרגיש כמו משחק RPG יפני שמחשב עשה אותו עם בדיחות יבשות בקושי אם בכלל.

אז אתה שואל אותי אם עדיף החייאה? האם מטריקס היה צריך החייאה של 2 ו-3? או מלחמת הכוכבים ? לדעתי לא, אם אין לך משהו יותר טוב להגיד עדיף שתשמור את האנרגיות והכסף לדברים חדשים, אבל בטוח יהיו אנשים שישמחו רק בשביל הנוסטלגיה המרעננת.

אני איתך.מסכים לגמרי.

סם ומקס עוד היו ניחא,כי אישית גם המשחק המקורי לא היה מי יודע מה בשבילי,אבל אין ספק שMONKEY ISLAND היא קלאסיקה גדולה ומכובדת הרבה הרבה יותר..קשה לי לראות את עצמי משחק ב"משחקים" החדשים,אבל עם זאת אני מבסוט שעושים רימייק למשחק הראשון בסדרה..זה באמת נהדר,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו אבל לא יודע איך ה OVERLORD ,לא שיחקת לא כלום, איך אתה יכול להגיד שזה טוב כבר?

חוץ מזה, לפי התמונות בגיימפספוט לא ממש הסגנון שלי...נראה כמו משחק לילדים בגיל הרך.

וARMA יכול להיות בסדר,בכל אופן, נגלה עוד מעט [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אי אפשר לדעת כמה טוב משחק מסויים לפני שמשחקים בו אז אי אפשר גם להגיד שיש תקופה גרועה כי אתה לא יודע אם

בואנה הנה אין משחקים טוב שיוצאים.. ז"א יש טובים, שאפשר לשחק ,אבל לא כאלה שבאמת אתה יכול להתלהב מהם ממש.

וכן שיחקתי בOVERLORD הראשון והוא היה טוב וההמשך שלו ע"י אותו יוצרים אז אפשר להסיק שהוא יהיה טוב כמו/יותר מהראשון

כנ"ל ARMA 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו אבל לא יודע איך ה OVERLORD ,לא שיחקת לא כלום, איך אתה יכול להגיד שזה טוב כבר?

ברור שאי אפשר לדעת וגם אם כן כל אחד והסגנון שלו.

יצאו שתי ביקורות לא רעות למשחק:

http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/overlord2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אי אפשר לדעת כמה טוב משחק מסויים לפני שמשחקים בו אז אי אפשר גם להגיד שיש תקופה גרועה כי אתה לא יודע אם

התכוונתי אלו שיצאו השנה עד עכשיו..

וכה סימון בטח שאתה צודק, כל אחד והסגנון שלו, אני למשל לא אהבתי אתהסגנון של OVERLORD..

המשחקים שאהבתי הם FEAR 2 , PROTOTYPE ,ASSASSINS CREED דברים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שחברות המשחקים הבינו שה-זמן להוציא משחקים לשוק הוא לקראת עונת החגים..? קרי אוקטובר-נובמבר?

וככה יוצא מצב שבו ישנם חודשים שלמים בלי משחק אחד בעל הייפ גדול באמת,ולקראת עונת החגים יש לך חודש שבו יוצאים כמה משחקים פשוט מפוצצים יחד..?(השנה,למשל,MODER WARFARE 2 וASSASINS CREED 2,ביושוק 2,BORDERLANDS כולם אמורים לצאת כולם בתוך פחות מחודש..מה תגיד על כך?)

אין מה לעשות,תתאזר בסבלנות,ותנצל את הזמן לשחק בפנינות משנים עברו שלא שיחקת בהן עדיין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...