אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

RISEN יוצא ב2 לאוקטובר בגרסא בינלאומית והתחילו את הבטא(משחק של המפתחים של גוטיק המקוריים)

http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=12522

הלוואי שזה נכון,אך אני סקפטי ביותר..כמו שגות'יק 3 נדחה "פתאום" בחצי שנה בדיוק בשבוע בו הוא היה אמור לצאת,כך גם כאן,מנסיון העבר,אני יאמין רק כשאני יראה את המשחק ממש בחנויות..

ובכלליות,מהסרטונים שני המשחקים(ארקניה-גות'יק החדש,וRISEN) נראים כבדים,מבוגבגים ולא מלוטשים..אהבתי מאוד מאוד מאוד את סדרת גות'יק אבל אם גם המשחק החדש הזה "ימשיך את המסורת" של באגים בלתי נגמרים ומוצר חצי(יותר קרוב לרבע) אפוי,אני מאוד יתבאס..

כולי תקווה,מחזיק אצבעות בידיים וברגליים,אבל עם זאת נשאר סקפטי,וממש לא אפול מהכסא אם יתגלה שמדובר באותה גברת בשינוי אדרת(פרנצ'ייז אחר ומפיצה אחרת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לבדוק עם גוטיק החדש מאחר וזה לא אותם מפתחים.

RISEN לעומת זאת הם תחת הפצה של DEEP SLIVER והמפתחים המקוריים של גוטיק, ויש להם כבר את הניסיון הזה של לפקשש עם משחק לא מוכן(מכיוון שההפצה לא הסכימה לשנות את היעד), ככה שאם ישנו את היעד נדע שזה הולך להיות עם פחות באגים(אין משחק שיוצא היום בלי איזה PATCH)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע בפירניה עברו לעבוד עם DEEP SILVER ואילו JOWOOD נשארו עם הזכויות על הפרנצ'ייז גות'יק..אבל דווקא גם SPELLBOUND,המפתחים של ARCANIA,הם סטודיו לא רע בכלל(ROBIN HOOD,CHICAGO 1930 ויש כאלו שיגידו שגם DERPERADOS היה לא רע בכלל..),ולכן יש לי תקווה לגבי שני המשחקים(כך נוכל לדעת האם הבעיות שאפפו את סדרת גות'יק אכן נבעו מלחץ בלתי מתחשב של המפיצה או בגלל בעיות של המפתחת עצמה..),במיוחד ששניהם נראים ממש אחים תאומים,מהסרטונים והתמונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שמאוד רציתי שהוא יצא השנה זה היה צפוי...

RAVEN עובדים מאוד קשה, זה ברור שהם יוציאו PATCHים ל WOLF ברגע שהוא יצא וגם יש ל יותר מידי משחקים השנה. אין להם שום סיבה להוציא IP חדש :-\ לפחות זה רק מ Q4 2009 ל Q1 2010.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...