אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

הכל נכון, אבל עובדה שה REVIEW של גיימספוט ושל שאר מרעיו IGN וכו' מתבטא בעיקר בחברות הגדולות נראה לי שהיחידים שפרצו מסצינת האינדי זה ZENO CLASH ועוד אחד עם הכדורים שיש שם פיזיקה, אין צחוק בכלל, איפה שרוב ההפקות הגדולות ככה יתבטא הפירסום שלך, ולגבי החינם, אני לא בטוח שבדקת שאתה יודע בכזאת ודאות שלא.

זה לא משנה שIGN וGS לא עושים עליך ביקורת (והם כן יעשו אם המשחק שלך שווה את זה)

ואין לי מושג מה הבעיה עם ה"חינם" באתר שהבאתי יש כמות ענקית של משתמשים וכל אחד יכול לפרסם את המשחק/מוד שלו בח-י-נ-ם(ושלא תגיד שלא ניסיתי, ניסיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כתוב שמפתחים גם המשך ל - TR

סליחה על הבורות אבל..שטו-זה?

מצחיק שיש כל כך הרבה קיצורים בתחום המשחקים..לראות איזה דיון של GOW ולנסות להבין האם מדובר בGEARS OF WAR או GOD OF WAR וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOMB RAIDER.

ולגבי GOW דווקא לא מבלבלים כי יש חלוקה מאד ברורה, אם זה במשחקי מחשב אז זה גירס ואם זה בקונסולות אז יודעים לפי הקונסולה כי כל אחד בלעדי לאחרת (יש גם SC שזה גם סטארקפט, גם סופרים קומנדר וגם ספלינטר סל ולכן אני לא משתמש בו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיש עוד כמה וכמה קיצורים שיש להם כמה פירושים שונים..

בכל מקרה,אני די בטוח שCRYSTAL DYNAMICS ימשיכו להשריץ טומב ריידרים בקצב של אחד לשנה-שנה וחצי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בוטל, חברה אחרת מפיצה אותו.

איזו חברה ?

והמשחק לא נשמע מעניין גם ככה (מה מעניין במלחמה בעירק בכלל ?)

צריך להוסיף לרשימה את המשחקים הבאים:

THIEF 4, KANE & LYNCH 2, THE CLONE WARS: REPUBLIC HEROES ו - RED DEAD REDEMPTION.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שIGN וGS לא עושים עליך ביקורת (והם כן יעשו אם המשחק שלך שווה את זה)

ואין לי מושג מה הבעיה עם ה"חינם" באתר שהבאתי יש כמות ענקית של משתמשים וכל אחד יכול לפרסם את המשחק/מוד שלו בח-י-נ-ם(ושלא תגיד שלא ניסיתי, ניסיתי)

המשחק שתעשה עם תקציב אינדי יהיה בעל סיכויים קלושים מאוד להגיע לסטנדרטים של השוק, וגם אז אני לא מבין מאיפה הבטחון שלך באתרים הגדולים שהם לא מקבלים איזה שוחד כזה או אחר, וגם אם לא0הם יהיו יותר לויאלים כלפי איפה שהכסף זורם-וזה בד"כ החברות הגדולות אטארי ושות'.

ואיזה אתר הבאת? אפשר לפרסם בכל פורום בעולם בצורה עצמאית אם אין לך יחצן שדואג לעשות את העבודה במקומך ומשלם כסף בשביל להכנס לכל חור באינטרנט שידעו שהוא קיים, אז אתה לא קיים.

לא מבין מה הפואנטה שהתחלנו ממנה כבר...\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוסיף לרשימה את המשחקים הבאים:

THIEF 4, KANE & LYNCH 2, STAR WARS THE CLONE WARS: REPUBLIC HEROES, 1943 ו - RED DEAD REDEMPTION.

ו - AGE OF PIRATES 2 נדחה ל - 26.5, ו - TRINE יוצא ביוני ו - RE 5 ביולי.

אפשר למחוק מהרשימה את DUKE NUKEM FOREVER, ELVEON, FALLOUT MMO, QUAKE LIVE, Heroes, 4X4 HUMMER.

יש מידע על גרסאות באנגלית ל: COLLAPSE, WHITE GOLD: WAR IN PARADISE ו - DIABOLIK: THE ORIGINAL SIN ?

אם אין אז צריך למחוק גם אותם.

ומה זה DYSON ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי QUAKE LIVE אני מסכים אבל BFH עדיין בבטא סגורה לחלוטין....

אכן הגרסא האחרונה של דייסון זה 1.20 אבל המפתח טוען בתוקף שזו לא הגרסאת "שחרור" אני לא בטוח אבל אולי הוא ימכור את המשחק בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...