אחרי כיבוי והדלקה של המחשב הOC נופל - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי כיבוי והדלקה של המחשב הOC נופל

DoR TnT

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מאוד תלוי במערכת שלך , אל תעלה את המתח לזכרונות , כשתראה שהמערכת מתחילה להיות בלתי יציבה רק אז תן + 0.1.

לדעתי ישנה הגדרה בלוח שלך , שכאשר קיים over voltage או lack of voltage (כלומר המערכת אינה יכולה לעלות (POST) עם נתוני ה-OC שהגדרת..מתח..FSB..ד"א טמפ' גם.) תחזור המערכת להגדרות ברירת מחדל , אם גם עכשיו יש לך את אותה הבעיה למרות שהמערכת יציבה אז אולי כדי לבדוק את ה-CMOS או הסוללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון יש פתרון נוסף (אם מה שהוצע לא היה עוזר)

איפוס ביוס > ניתוק הסוללה למשך כמה דקות+ > החזרה > עדכון לגרסא האחרונה > זה גם כן פתרון שעזר לכמה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון יש פתרון נוסף (אם מה שהוצע לא היה עוזר)

איפוס ביוס > ניתוק הסוללה למשך כמה דקות+ > החזרה > עדכון לגרסא האחרונה > זה גם כן פתרון שעזר לכמה אנשים.

אני ג'מפרתי אותו ואז עדכנתי הכי חדש לפני שבוע בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ג'מפרתי אותו ואז עדכנתי הכי חדש לפני שבוע בערך.

DOR אתה שומע אבל לא מקשיב , אם הבעיה הזאת חוזרת תעשה מה שאמר iMMoRTaL|TY , רק עוד דבר קטן אחד לפני שאתה מחזיר את הסוללה למקום תבדוק אם היא תקינה עם fluk , זרם + מתח (אמור להיות רשום על הסוללה / או בגוגל :-) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOR אתה שומע אבל לא מקשיב , אם הבעיה הזאת חוזרת תעשה מה שאמר iMMoRTaL|TY , רק עוד דבר קטן אחד לפני שאתה מחזיר את הסוללה למקום תבדוק אם היא תקינה עם fluk , זרם + מתח (אמור להיות רשום על הסוללה / או בגוגל :-) ).

יש לי את המכשיר הזה בבית משהו קצת ישן אבל עובד. אם יפול שוב אני אנסה לעשות מה שהוא אמר לי ויבדוק שהיא תקינה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיבוי של 8 שעות מספיק בשביל בדיקה או שננסה איזה 12 שעות?

עריכה:

נסיתי להעלות את הבאס ל420 והיה לי מסך כחול והדלקה מחדש אז הורדתי ל410 ואותו הדבר אז ביטלתי את זה ואני עומד על 400 עכשיו. נראה לי שאני ארד מכל העניין של לעבור את ה400 אולי בחופש יהיה לי כסף אני אקנה זיכרונות 1066 של שלא יגבילו אותי.

תודה לכל מי שעזר לי פה בימיוחד לך יוסי!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות לא מגבילים אותך בנתיים , תוריד את היחס של הזכרונות מ- 1:1 ל - 3:2 ותעלה את התדר , הזכרונות אינם אמורים לעבור את ה800 , כך אתה יכול בעצם לדעת אם מה שמגביל אותך זה הזכרונות או המעבד , כלומר אם המערכת יציבה אז הבעיה בזכרונות ואם עדיין לא אז אין שום בעיה בזכרונות ופשוט צריך להוסיף עוד מתח למעבד (ואל תשכח להחזיר ליחס של 1:1).

אם הבעיה בזכרונות תוסיף להם + 0.1 עד שהמערכת צהיה יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי, הזיכרונות הם המגבילים.

אז אני אשים להם +0.1 במתח ויעשה אותם 420*2 זאת אומרת 840.

לזיכרונות פשוטים כאלה אין סכנה רצינית בהוספת 0.1.?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק שתיזמוני הזכרונות קבועים ל4-4-3-8. על מנת שיכולו לעבוד בקונפיגורציה כזו, תן להם +0.4V.

הם דורשים 2.2V כדי שיכולו לעבוד בתיזמונים כאלה.

ומשם תמשיך עם ההמהרה שלהם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...