Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

חח אני יודע ראיתי כבר תגובות שרוטות שלו..

בסדר מי מתיחס..

TECH זה זן שאני צריך לבחור? זאת אומרת שעם SOLDIER אין לי מצב לפתוח את זה? איזה באסה...

לבנתיים לא הצלחתי בכלל..

ואני דיי בהתחלה עם החללית, יש לי את כל הדמויות למעט אחת, שזו עם השיער הקצר...לא יצא לי עדיין להשיג אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים, לא לגרור את הדיון הזה לספאם

קרירין, אני מבין שאתה לא התחברת למשחק- אחלה.

רק אל תפמפם לי כל כמה תגובות איזו הערה שלילית על המשחק, זה לא לענין.

תודה.

PYRO , לא צריך את כל הטכסטואליות השלילית.

לכל אחד יש את המעמסה האישית שלו.

אחרים, יש כאלה גם שלא התחברו למשחק- תבינו אותו.

סליחה, אותם...

ובחזרה לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני יודע ראיתי כבר תגובות שרוטות שלו..

בסדר מי מתיחס..

TECH זה זן שאני צריך לבחור? זאת אומרת שעם SOLDIER אין לי מצב לפתוח את זה? איזה באסה...

לבנתיים לא הצלחתי בכלל..

ואני דיי בהתחלה עם החללית, יש לי את כל הדמויות למעט אחת, שזו עם השיער הקצר...לא יצא לי עדיין להשיג אותה

אתה צריך שלמישהו בקבוצה שלך יהיה את היכולת לפתוח ברמה המתאימה - כלומר שתוריד את האופציה שחברי הצוות יעלו רמות באופן אוטומטי וכשהם עולים רמה תדאג לתת לשדרג להם את היכולת הרלוונטית.

ברגע שאתה מנסה לפתוח ארגז המשחק בודק האם יש למישהו בקבוצה את היכולת בצורה אוטומטית - כלומר אתה לא צריך לבקש מאיש צוות לפתוח את הארגז, זה יתבצע אוטומטית כשתנסה לפתוח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pyr0 למשחק הזה יש הרבה בעיות שלא כולם יכולים לסבול אותם כמוך

זה שאתה אוהב את המשחק לא מחייב את כל העולם לאהוב אותו

מבחינתי יש בעיות ב:

1-גרפיקה

2-AI

3-עלילה

4-משחקיות

5-וגם בצד הטכני

סתם לדוגמה אויבים לא יודעים לפתוח דלתות לבד

ואתה מוזמן לבדוק

לזה אני מצפה ממטרואיד ולא ממשחק שאמור להיות מתוחכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5-וגם בצד הטכני

סתם לדוגמה אויבים לא יודעים לפתוח דלתות לבד

ואתה מוזמן לבדוק

לזה אני מצפה ממטרואיד ולא ממשחק שאמור להיות מתוחכם

אני לא יודע על מה אתה מדבר?.. האויבים פתחו אצלי דלתות לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רק אצלך - גם אצלי הם לא פתחו דלתות והיו מסתערים בלי ממש שכל. ה במשחק הזה פשוט גרוע, גם של האויבים וגם של החברי צוות שלך (אם היה לי שקל על כל פעם שהביוטית שלי השתמשה בכח שלה על ארגז שעמד בדרך...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלמרות שממש אהבתי את MASS EFFECT וכבר סיימתי את המשחק פעמיים, חייבים להודות שיש בו כמה בעיות טכניות. הוא משחק טוב מאוד לדעתי, אבל בטח לא מושלם.

ה בכל המשחקים של נוטה להיות די מפגר, וחבל שהם מזניחים את העניין הזה. האויבים לא ממש יודעים לרדוף אחריך, בדרך כלל קל מאוד לעמוד טיפה רחוק מהם מאחורי איזה פינה ואז הם מתייאשים. ככה נצחתי הרבה קרבות ב KOTOR וגם ב MASS EFFECT פשוט על ידי טקטיקה של פגע וברח. קצת לירות באויב, ללכת טיפה רחוק ממנו, לנוח, ושוב פעם לחזור ולהלחם בו. אפילו בקרב האחרון ב ME נגד SAREN, פשוט עמדתי מאחורי הקיר בטון שיש שמה והוא לא הצליח להתקיף אותי שמה, זה כנראה היה מתוחכם מדי בשבילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שאומרים שאין השפעה לבחירות שלכם,אז תחכו להרחבות ואז תדברו,בינתיים אני מסכים שבאמת יש בעיה דיי חמורה עם הAI והAA

אבל אני מאמין שהם יסדרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בודקים משחקים שהם יוצאים לא מה יתקנו בעתיד

אין לי מושג איך גרסת ה360

ולמי שמתחיל לדחוף את לדיון אני מאוד חיכיתי לMass Effect ולפני Mass Effect גייד אמפיר

היה המשחק שלי במחשב ומאוד אהבתי אותו למרות שהוא מיושן (אותה מפתחת)

פשוט מבחינתי היה המון פוטנציאל למשחק הזה הרעיון הבסיסי מצוין

בפועל יותר מידי דברים הלכו רע וקלקלו את המשחק מבחינתי

סתם לדוגמה חוץ מהAI

הצלליות על הפנים של חלק מהדמויות

זה מרגיש לי כמו לשחק את המשחק דרך אמולטור לא גמור

במפת כוכבים יש טעינה רק כדי להיכנס למפה של קבוצת כוכבים אחרת (לא לעשות נחיתה על כוכב אלה רק לבחור

קבוצה כוכבים אחרת)

ברכב אם מתרחקים מהאויבים הם לא רודפים אחרי הרכב או עושים התקפה אחרת

בחלק הזה שמגעים ל"אימא" וחושבים שבקרוב נלחמים בבוס גדול בפועל נלחמים באויבים רגילים

ויש עוד איזה חלק דומה אם היצור ששולט על המושבה

למעשה לא נתקלתי בבוס אחד רציני במשחק

והיה לי כבר קרב אם סארן או איך שקוראים לו

יש הרבה בעיות במשחק וזה הסיבה שאני לא חושב שזה משחק טוב

אם המשחק היה בפיתוח יותר זמן היו יכולים לפתור המון בעיות ואז באמת היה יכול לצאת משחק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שאומרים שאין השפעה לבחירות שלכם,אז תחכו להרחבות ואז תדברו,בינתיים אני מסכים שבאמת יש בעיה דיי חמורה עם הAI והAA

אבל אני מאמין שהם יסדרו את זה.

ממש לא הבנתי מה אתה טוען. קודם כל נתחיל מזה שהמשחק בגרסת ה כבר כולל "הרחבה" אחת חינם (וזה לא נקרא בדיוק הרחבה, אלא "תוכן להורדה", כי באמת זה לא ממש הרחבה אלא בסה"כ תוספות קטנות למשחק)

שנית, גם ההרחבות האלה לא ממש מוסיפות אלמנטים של בחירה, אלא עוד קווסטים צדדים חביבים ולא יותר מזה.

אבל העיקר הוא שזה לא רלוונטי בכלל, שיחקתי את המשחק מההתחלה ועד הסוף (פעמיים בעצם) ופשוט הרגשתי שאני רץ במסלול מכשולים בלי אפשרות לסטות ימינה או שמאלה. מה זה משנה אם בעתיד יצאו עוד תוספות (וגם זה לא בטוח שיקרה). את החוויה של המשחק כבר מיציתי.

ניסיתי את כל הבחירות האפשריות כמעט במשחק, וב 99% מהמקרים אין לזה שום השפעה בכלל. יש רק אולי שני מקרים במשחק עצמו שאתה באמת בוחר משהו משמעותי, וחוץ מזה עוד פעם אחת בסוף שיש לך בחירה מסויימת לגבי איך כל הסיפור מסתיים, אבל גם זה לא ממש משעותי ואין הבדל תהומי בין הסופים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון להמשכים ולא לDLC

הבעיה שכרגע אין הרבה פרטים על ההמשך השני אפילו

כולם יודעים שזה נועד להיות טרילוגיה

אבל ברגע שעובר הרבה זמן מפרק לפרק שוכחים הרבה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אולי יהיה עוד בעתיד

יש את זה בתפריט אבל כרגע לא ידוע מה יקרה אם זה

כי המשחק עבר לזיכיון של EA ככה שבתאוריה הם יכולים להתרכז בפיתוח המשכים מהר יחסית על חשבון DLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...