שלום לכולם, שאלה בקשר לרשימת תפוצה במייל . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם, שאלה בקשר לרשימת תפוצה במייל .

Prophetic

Recommended Posts

אני מעוניין לשלוח לרשימת 1000 אנשי קשר אימייל זהה (לא דואר זבל), אחרי שחיפשתי מדריכים ופתרונות רבים לצערי לא מצאתי אז נאלצתי להשתמש ב"רשימת תפוצה" של -OUTLOOK 2007 .

זהו פתרון נוח אבל לא מספיק מקצועי מכיוון שהמנען רואה את שאר הרשימה, והרי לא הגיוני לשלוח אימייל לאחד אחד מאנשי הקשר.

ההתייחסות בפורום היחידה בנושא זה הוא מיזוג דואר אבל למען האמת יש שם הסבר מייגע וארוך וגם לא מובן .

אני אשמח מאוד מאוד אם תוכלו להביא לי פתרון לבעייתי בהקדם האפשרי.

תודה מראש לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אכן, לכלול אותם ב BCC במקום ב TO יספק לך את התוצאה הרצויה. (כך שאף נמען לא יראה את כתובות האחרים)

אני לא יודע איפה בדיוק חיפשת שלא מצאת, אבל יש המון פתרונות שמאפשרים שליחה מסיבית של דואר.

מילת אזהרה: אין ספק אינטרנט / דואר נורמלי, שיאפשר לך לשלוח 1000 מיילים ב session אחד,

סביר להניח שאם תעשה את זה במכה אחת, כתובת ה IP שלך תחסם לשליחת דוארע"י ספקית האינטרנט שלך,

או ע"י מנועי RBL (רשימות שחורות) ברחבי העולם, (לפרק זמן של 48 שעות בד"כ) למשלוח דואר.

בקש מאנשי התמיכה הטכנית של ספקית האינטרנט שלך, שישלחו לך נתונים לגבי הרשאות שליחת דואר דרך השרת שלהם.

(כמה נמענים מותרים מקסימום להודעה אחת, כמה הודעות אפשר לשלוח בפרק זמן מסויים, וכו')

קיימת רשימה מסודרת בכל ספקית ישראלית של הנתונים הללו, אם הנציג שעונה לך לא מכיר אותה, בקש שישאל רמה ממונה - כי זה קיים.

אגב,

ההתייחסות בפורום היחידה בנושא זה הוא מיזוג דואר אבל למען האמת יש שם הסבר מייגע וארוך וגם לא מובן.

אני מתעניין לדעת על איזה פוסט אתה מדבר בדיוק, תוכל לתת קישור בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...