רפורמה בלימוד הנהיגה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמה בלימוד הנהיגה

methodman

Recommended Posts

מצחיק שכל מי שמעביר את החוקים האלה, ובמיוחד רוב האנשים שמנהלים את משרד התחבורה הם אנשים פרימיטיבים ללא טיפת מושג במה שהם מתעסקים.

חצי שנה מלווה, טוב שהם לא עשו את זה שנה.

ועכשיו כל אזרח אמצעים אשר בקושי הוציא את רישיון הנהיגה (וגם בשביל זה רישש להורים שלו את הכיס), ישכח לגמרי כל מה שהוא למד, ושכן יעלה על , שנתיים אחרי, הוא יעשה תאונה שתעלה לו (לביטוח שלו) כמו הרשיון פעמיים, אבל יש השתתפות עצמית? יש, והטרטור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה מעפן....

מזל שעוד מעט אני מסיים עם זה... מחרתיים שיעור 22, עוד 6 שיעורים למינימום ותאריך לטסט...

החצי שנה מלווה כבר קיים כיום או שזה עדיין רק 3 חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה מעפן....

מזל שעוד מעט אני מסיים עם זה... מחרתיים שיעור 22, עוד 6 שיעורים למינימום ותאריך לטסט...

3 חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח איזה מעפן....

מצחיק אותי איך כולם משוכנעים שטסט ראשון זה הסוף של כל העניין....

להראות לך את האחוזים שאנשים עוברים לפי טסט או שאתה רוצה לשמור על התקווה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודש (מינוס יום :P) אצלי D:

ד"א, תנצלו את המלווה. 3 חודשים זה בדיוק הזמן שצריך - לא מעט ולא יותר מידי, ומשתפרים בנהיגה מכאן ועד להודעה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים יפים בחוק הזה

אבל עניין המלווה מטומטם לחלוטין

שאני קיבלתי רישיון נהיגה כמאת לא נהגתי בחודשים האלו בכלל

כל עניין המלווה מוציא את החשק וגורם לחלודה בנהיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, לדעתי אתה מדבר שטויות.

בתור אדם שיש לו רשיון רק כשנה, אני יכול בוודאות וללא ספק לקבוע כי תקופת המלווה היא תקופה חשובה ביותר!

בשיעורי הנהיגה אתה לא לומד באמת לנהוג...אתה לומד לעבור טסט - וזהו.

אתה לומד לנהוג רק על ידי נסיון על הכביש - וביחס לזמן, בתקופת המלווה לומדים הכי הרבה וגם נכון, מאדם שנמצא על הכביש יותר מאשר אתה חי.

היום רוב הנוער חושב שלדעת לנהוג זה לעשות קיקים, לנצח בפתיחות ולדעת "לתמרן" עם הרכב בין מכוניות ולעשות דריפטים וכו' וכו'..

אך ברגע שמגיעים למצב מסוכן - במקרה הטוב הנזק הוא רק לרכב. ואני מכיר כמה וכמה אנשים שלא נהגו בתקופת המלווה ונכנסו לרכב אחרי שחודשיים-שלושה לא נהגו בכלל, ובתוך זמן קצר הספיקו לעשות נזק לאוטו באלפי ועשרות אלפי שקלים בגלל תאונות של איבוד שליטה בגלל חוסר נסיון ואי ידיעה לצאת ממצבים אלו (ולא היו מעורבים שם רכבים נוספים).

כמה ש"מבאס" להיות כבול להורים ולנהוג רק כשהם נמצאים שם, רק אחרי תקופת המלווה מבינים כמה תקופה זו הייתה חשובה ומשמעותית.

מצד שני וואלה אני לא מכיר אותך ולא יודע מה גילך, אבל כיום זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבק זה מקומם ...! :pissed:

הייתי רושם עכשיו מה אני חושב על אדון מופז הנכבד אבל עדיף שלא לכתוב את זה על גבי הפורום

לא רוצה לקבל אזהרה

ונחוזר אליו אתם יודעים כול זה הולךלהיות בסוף עוד יותר גרוע תזכרו את זה טוב !!

ולמה כול עוד שיחמירו עם הוצאת הרשיון ככה יהיו ויצצו עוד מיני קומבינות איך לעקוף את זה

וזה יהיה בלתי נמנע לרוב האנשים !

אז יאללה אדון מופז לא תמשיך בדרך ה "חינוכית המופלאה שלך"

אתה תנסה לדפוק תנהגים החדשים אבל אתה תדפוק את עצמך לא אותנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...