הגה אלחוטי לPS3 ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגה אלחוטי לPS3 ?

Night

Recommended Posts

Night, אני אישית לא מכיר דגמים של הגאים אלחוטיים.

מה שאני יכול להגיד שההגהים שנחשבים לטופ כרגע הם כולם חוטיים , ככה שגם אם תמצא דגם , הוא כנראה לא יהיה איכותי במיוחד.

אם התקציב מאפשר DFP או המחליף שלו , ואם הוא פתוח לגמרי אז הG25 הוא פשוט הגה לא פחות ממושלם.

פחות מזה - הייתי מוותר ולא קונה הגה (ואני לא מגזים)

מה מיוחד בדגמים שאני דיברתי עליהם (כולם של לוג'יטק ד"א) זה מנגנון של 900 מעלות וFORCE FEEDBACK מהטובים שנוצרו.

בG25 יש גם את התוספת של קלאץ' ושיפטר 6 הילוכים שהופך את כל החוויה לריאליסטית הרבה יותר.

(מצד שני , זה הגה שכדי להנות ממנו באמת , כדאי לבנות לו עמדה עם מושב של ספורטיבי ומעמדים "נכונים" להגה ולשיפטר של ההילוכים, פחות יקר ממה שאתה חושב אבל עדיין לא זול)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Night, אני אישית לא מכיר דגמים של הגאים אלחוטיים.

מה שאני יכול להגיד שההגהים שנחשבים לטופ כרגע הם כולם חוטיים , ככה שגם אם תמצא דגם , הוא כנראה לא יהיה איכותי במיוחד.

אם התקציב מאפשר DFP או המחליף שלו , ואם הוא פתוח לגמרי אז הG25 הוא פשוט הגה לא פחות ממושלם.

פחות מזה - הייתי מוותר ולא קונה הגה (ואני לא מגזים)

מה מיוחד בדגמים שאני דיברתי עליהם (כולם של לוג'יטק ד"א) זה מנגנון של 900 מעלות וFORCE FEEDBACK מהטובים שנוצרו.

בG25 יש גם את התוספת של קלאץ' ושיפטר 6 הילוכים שהופך את כל החוויה לריאליסטית הרבה יותר.

(מצד שני , זה הגה שכדי להנות ממנו באמת , כדאי לבנות לו עמדה עם מושב של ספורטיבי ומעמדים "נכונים" להגה ולשיפטר של ההילוכים, פחות יקר ממה שאתה חושב אבל עדיין לא זול)

ליביו

בידיוק לזה היתה הקוונה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , נהגת בDRIVING FORCE PRO ומעלה? (במיוחד במשחקים שהתמיכה בהם טובה והם לכיוון הריאליסטי)

בין הגה בינוני ומטה (כל דבר מתחת לDFP) לבין הגה טוב יש הרבה מאוד הבדל בחווית משחק (לטעמי) ומול הגה בינוני אני אעדיף ג'ויסטיק או מקלדת.

ואני רציני לגמרי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחייך , אני ממש לא מסכים איתך.

השליטה היא סתם קשה ולא ריאליסטית ואני אישית לא נהנה מזה בכלל עם הגה לא איכותי.

אבל שוב , זה ענין של דעה בלבד.

קרירין, אתה טועה ובגדול:

באקט / מושב רכב עם תושבת להגה ולשיפטר + מעמד קבוע לדוושות = הרבה יותר מוצלח מכל עמדת נהיגה בארקייד.

חבר בתהליכים לבניית אחת עם G25.

(מצד שני הוא באמת לקח את זה קצת רחוק - 3 מסכים מחוברים במקביל גם בשביל המטרה הזו)

http://motorica.net/viewtopic.php?t=4277&highlight=g25

זה מהפרויקט (בשלבים מוקדמים , הבחור עצלן :) ) שתבין קצת את הכיוון וכמה אפשר לעשות יותר בבית.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו אם על הכבוד לחבר שלך

בעמדות ארקידים המשוכללות ואני לא מדבר על הזבל המיושן שיש בארץ

יש תזוזה של "הרכב"

יש נוחות מעולה

לא יודע לגבי איכות ההגה שמכניסים ולא ניסיתי את ההילוכים אף פעם

אבל אני לא רואה איך מגעים למצב טוב יותר מזה

זה פשוט כיף טהור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , העמדות היקרות ביותר מורכבות בערך מאותם רכיבים כמו של חבר שלי + תזוזה של העמדה.

אבל אלו בהחלט לא עמדות ARCADE.

העמדות ARCADE ממש לא מתקרבות למה שאתה רואה פה.

אולי רק בדאווין ובכאילו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר ש"נהגתי" בעמדה אם תזוזה

לא זוכר אם זה היה בארץ או בחול לפני טריליוני שנים

אבל אני לא רואה חוויה טובה יותר מזה לנהיגה במשחקים

ואני לא מדבר על רטט אלה תזוזה

יצא לי גם לנסות סימולטור אופנועים בעמדה אם תזוזה

וזה גם היה מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...