בדיקת טמפרטורה ב-9600GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת טמפרטורה ב-9600GT

lharpaz

Recommended Posts

היי,

התחדשתי בכרטיס מסך חדש:

Twintech 9600GT XT (גרסה עם OC קטן מהמפעל ו-512 מגה זיכרון)

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1101

הורדתי והתקנתי דרייברים מהאתר של , ומה שהותקן זה control panel (גרסה 175.16), ששונה מהתצורה הרגילה שהכרתי מהדרייברים של לפני שנה-שנתיים.

בכל מקרה, אני לא מוצא את המקום בו ניתן לבדוק את הטמפ' של כרטיס המסך...

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לראות את הטמפ' דרך הדרייברים של nvidia כמו בדרייברים הישנים יותר?

תוריד GPUZ/EVEREST

הסתכלתי כאן:

http://www.techpowerup.com/gpuz/

ולא ראיתי איפה מצויינת הטמפ' של הכרטיס ב-GPUZ

אני יכול לנסות להוריד אוורסט, אבל בעבר הרחוק התקנתי אותו והוא היה תוקע לי את המחשב משום מה.

כרטיס חיה תתחדש

אתה יכול לסחוט אותו עוד הרבה מאוד מעבר לדרישות יצרן

^^ בהצלחה

תודה, אבל הוא מגיע עם OC מהמפעל ואני לא מתכוון להתעסק עם זה כרגע, מה גם שכנראה ששאר המערכת שלי גם ככה תגביל את הכרטיס (AMD 3200+ עם ג'יגה אחד זיכרון), ובכל מקרה הדרישות שלי ממשחקים הן לא בשמיים.

מה שכן, כנראה שאני לא אוכל להריץ משחקים ברזולוציה הטבעית של הצג שלי, 1920*1200, אבל אני בספק עם OC לסחוט עוד קצת את הכרטיס יעזור בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

הסתכלתי וראיתי שהם כותבים שיש תמיכה בקריאת טמפ'. אולי זה משהו שהם הוסיפו בגרסאות מאוחרות יותר.

אגב, אתה נתת לינק לגרסה 0.2.1, והם כותבים שם שיש גרסה חדשה יותר 0.2.2 - סתם שתדע.

אפילו אם היה לך מעבד חיייתי וזכרונות וכו.. עדיין אתה לא יכול להריץ משחקים על 1920*1200. זה כבד על הכרטיס הזה .

יש בזה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה.

כן אני יודע שיש גירסה של 0.22

הבאתי לך לפחות גירסה שאפשר לראות איתה את המעלות.

אבל תראה. לי יש את הכרטיס 8800GT 512 הקליבר ויש לו צג של מעלות על הכרטיס עצמוץ למשל מצוין שם 40 מעלות ובשאר התוכנות זה גם מראה ככה חוץ מהתוכנה שהבאתי לך שהיא מראה 37 ככה.

אז תוריד ATI TOOL גם שם אפשר לראות מעלות .ותראה אם זה כמו בתוכנה GPU-Z.0.2.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

בדקתי עם GPU-Z וגם עם ATI tool וראיתי משהו מוזר - לפעמים יש הבדל של 2-3 מעלות כמו ש-rroonnii מתאר, ולפעמים הם מראים את אותה הטמפ'. מוזר מאוד.

מי שהמליץ על everest - תוכל להגיד לי איזו גרזה להוריד ומאיפה? עד כמה שהבנתי יש גרסאות חדשות בתשלום, ויש גרסה home בחינם אבל מצאתי כזו ישנה מאוד.

בנוסף - בכרטיס הקודם ועם ישנים היו שתי טמפ' - הטמפ' של הליבה והטמפ' במקום אחר בכרטיס.

מדוע עכשיו יש לי רק טמפ' אחת? (אגב הטמפ' היא סביב ה-42 מעלות במנוחה, ואני מחפש עכשיו תוכנה בשביל בדיקה במאמץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...