מבחני הביצועים האמיתיים של ה-GeForce FX 5900! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני הביצועים האמיתיים של ה-GeForce FX 5900!

DooM Man

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מרגע ההשקה של הNV30 עד להגיעו לחניות חיכינו הרבה מאוד.

הביצועים של הכרטיס בהחלט נראים מרשימים אבל אני בספק שהתמחור שלו יהיה חכם... אבל רק זמן יגיד.

לנו נשאר רק לחכות לעוד ועוד ועוד ירידות מחירים שיפור כרטיסים ויציאת ואמרו אמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בארץ הכל יקר... בטח ימכרו את רק גירסת ה-VALUE שלו ב-1500-2000 ש"ח בארץ... ושלא נדבר על שני הגירסאות האחרות... ;D

אני מאוד מקווה שהוא יהיה זול, שיצאו הרבה-הרבה ושאיכות התמונה של הכרטיס אכן תהיה טובה כמו בביקורות! :asthanos:

אמן (סתם...)! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את REDEON 9700 PRO, אתם מציעים לי לחכות לFX או שבעצם אם אני יחכה אז גם נווידיה תגיב וזה יגרר אז עדיף לקנות?

חכה לג'יפורס FX 5900. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כדאי לחקות לרוב הייתי אומר שתקנה עכשיו אבל עכשיו יש הרבה שינויים כרטיסים חדשים מגיעים ושווה לחכות ולראות

אפילו רק בשביל שהמחיר ירד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כדאי לחקות לרוב הייתי אומר שתקנה עכשיו אבל עכשיו יש הרבה שינויים כרטיסים חדשים מגיעים ושווה לחכות ולראות

אפילו רק בשביל שהמחיר ירד...

WHY??? :kopfpatsch:

חכה לג'יפורס החדש!!! הרבה יותר שווה (וכבר ראינו זאת)!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם עושים OC לREDEON 9700 PRO, אפשר להגיע לGE 5900?

אתם יודעים איך זה שמחכים לכרטיס מסך שתמיד מתפתחים חדשים אז לדעתי עדיף לקנות וגמרנו, אני לא חושב שאני יחכה לכרטיס טוב יותר שיעלה בהתאם מן הסתם במחיר גבוה בהרבה מהREDEON 9700 PRO...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם עושים OC לREDEON 9700 PRO, אפשר להגיע לGE 5900?

אתם יודעים איך זה שמחכים לכרטיס מסך שתמיד מתפתחים חדשים אז לדעתי עדיף לקנות וגמרנו, אני לא חושב שאני יחכה לכרטיס טוב יותר שיעלה בהתאם מן הסתם במחיר גבוה בהרבה מהREDEON 9700 PRO...

WTF???

הרדאון 9700 עולה בערך כמו גירסת הלא-אולטרה, והוא נותן ביצועים הרבה יותר טובים! אתה תעשה מה שאתה רוצה עם הכסף שלך, אני אני כבר אומר לך ששווה לך לחכות עד שה-NV35 יגיע לארץ!

עריכה - אני לא חושב שעם OC לרדאון אתה תגיע לרמה של FX 59000... אין סיכוי (אלא אם יש מים או אוויר, גם אז אני לא כל כך בטוח...)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון טעות - היתכוונתי לREDEON 9800 פרו אבל גם אז אני לא בטוח שהוא יכול להגיע לFX!

אני קניתי כבר את המחשב אתמול אבל אני יכול להיתקשר ולהגיד שיחליפו לי את הכרטיס(המוכר מסכים)

או במקרה הזה להוריד אותו לגמרי להישאר אם TNT 2 שיש לי עד שFX יגיע ולקנות אותו, כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני הייתי נשאר קצת עם TNT2 ומחכה ל-FX ;)

אבל מצד שני המחיר של ה-FX יהי גבוהה מאוד כי הוא רק יגיע לארץ...

אז כדאי לקחת כרטיס כמו ריאדון 9700 רגיל או 9500פרו שתיהם כרטיסים טובים ושתיהפ ירציו הכל

וזה לא ממש משנה כי עוד כמה חודשים כרטיס מסך כמו 9700 או 9800פרו לא יריצו משחקים ביותר מ-20פריימים או 10פריימים

כמו שהיה עם הטיטניום 4400,4600,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהנבתי הם לא אמורים להיות מי יודע מה כל כך יקרים מכיוון שהתשמשו בזיכרון רגיל ולא 2 אז הוא אמור לעלות פחות מה 5800?

עריכה: תגידו הגירסא VALUE של הכרטיס לאיזה רדאון משתווה בביצועים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

עדיין לא ידוע מה יהיו מהירויות השעון של הכרטיס הזה אז עדיין אי אפשר לאמר במדויק לאיזה כרטיס של ATI הוא שווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...