בעיה בכרטיס רשת - לא עובד ב-1Gb. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס רשת - לא עובד ב-1Gb.

AcidBurn10

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי Holy אז סליחה , מצטער ....

פשוט ניסיתי כל מה שאני יודע , וגם רשמתי ושוב כל מה שעשיתי ואני קורא תגובות לעשות את אותו הדבר .. :S :S

1. למה אתה עובד עם DHCP? זה סתם מסבך את הכל.. במיוחד כשאתה רוצה לשלול גורמים לבעיה..

2. חיברת במחשב אחר כבל לswitch 10/100 והוא הראה לך שאתה מחובר ב1000?

1. אז באיזה שיטה לעבוד? בכתובת סטטית ? ניסיתי לתת כתובת סטטית אבל לא הייתה תקשורת משום מה ...

2. לא מה פתאום !! חחח. עד עכשיו היה לי switch 10/100 והכל עבד טוב ויפה. חיברתי את ה-switch של ה-10/100/1000 וכמה מחשבים מחוברים ב-1Gbps ועובדים בסדר חוץ מאחד שלא מקבל כתובת IP אבל הוא מראה שהוא מחובר ב-1Gbps .

כבר ניסיתי את זה ... (ורשמתי) .

ב-device manager תמצא את הכרטיס ותבדוק מה מוגדר ב-Duplex & Speed

כרגע זה על 1Gbps והוא היה מוגדר ב-default כ- Auto Negotitation

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נותנת פרטים מלאים על יוקון ועל דרייבר שלו אני לשאול במעבדה של יוקון בגרמניה. אבל אולי הם לרצות אתה להתקין תוכנות מיוחדות

לחפס בעיה, אז רק אם את תסכים לזה אני לשאול אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי Ivan , מסכים גם לזה :)

Marvell 88E8056® PCI-E Gigabit LAN controllers

Driver Version: 10.60.6.3

זה הדרייבר האחרון מהאתר שלהם... ניסיתי גם את הקודם שהיה .. לא עבד

Holy , אין לי כבל יותר קצר מ-2 מטר ... ושיניתי ל-100Mbps , ואפילו ל-10 ועדיין לא עובד .... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לנסות בנתים אתה מנסה את Yukon Windows Diagnostic מאתר של מרול של דריברים אולי תראה משהו ושוב

אני שוב לגיד יוקון מאד רגיש לכבל ולאיכות שלו ואם לא מוצא חן כבל הוא יורד ל 100 אז לנסות כבל טוב ולא הכי זול

http://www.marvell.com/drivers/driverDisplay.do?driverId=136

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין מחשב למחשב יהיה קצב של 1gb בין מחשב למודם יהיה לך 10 או 100 תלוי בסוג המודם .לגבי המחשב שלא מצליח לקבל כתובת כנראה ה-dhcp אין מספיק כתובות לחלק נסה לנתק מחשב אחד ולבדוק מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ הדבר הראשון לעשות ומה שפותר 90% מהבעיות של כרטיסים סוררים זה לכבות את המחשב, לנתק אותו פיזית מהחשמל, לנתק את הכבל רשת, לחכות דקהף לחבר ולהדליק מחדש.

אפשר באותו הזמן לעשות אותו דבר למתג (כיבוי מלא ופיזי מהחשמל למשך הזמן שמחשב כבוי).

אם לא עוזר וIvan לא יודע לתת תשובה רשמית מהחבר'ה של אז אין מנוס מלהסיק שהכרטיס דפוק ולקנות כרטיס חדש (או לנסות אחד שהוצאת ממחשב אחר/השאלת ממישהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את כל זה... ניתקתי מהחשמל חיכיתי החזרתי לא עזר ...

זה Onboard :S:S:S:S:S

שווה לפרק את כל הלוח בשביל הכרטיס? :S

IVAN , איך אני משנה משהו ב-EPROM ?

עדכון : !!!!!!! חיברתי כבל מוצלב בין שני מחשבים ו-וואלה ! הוא עובד ב-1Gbps !!!!!! אני משתגעעעעע

הגיוני שה-Switch דפוק ?!? לא נראה לי , כי רק במחשב ספציפי אחד הוא לא עובד .. (וכן , ניסיתי להחליף פורט. :-P)

זה Switch של 3COM , 8 פורטים חדש מהאריזה. יש מצב שיש חוסר תאימות בין ה-switch הספציפי הזה לכרטיס הזה של יוקון ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...