כדאי להקיא אחרי ששותים ? (שתייה חריפה) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להקיא אחרי ששותים ? (שתייה חריפה)

navk2

Recommended Posts

להתשכר מבירה טובה זה באמת אחד הטובים.

אבל כשבמסיבה ואין זמן לזה אני שותה כמה שוטים טובים של פינלנדיה נקי. אני לא מסוגל לשתות מעורבב זה די מגעיל לדעתי. האמת שאני הכי נהנה מהטעם כשזה נקי.

אני שותה כבר שנתיים בערך ואף פעם לא הקאתי, ובקושי היו לי הנגאוברים. צריך לדעת לשלוט בעצמך. לדעת כמה אתה יכול לשתות ולדאוג תמיד לשתות הרבה מאוד מים כשמסיימים לשתות ולפני שהולכים לשתות כדי להמנע מהאנגאובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם לא שותה עם רדבול, אישית אני אוהב לערבב קצת עם מיץ תפוזים וזה יוצא טוב. רדבול עושה את זה לא פחות מגעיל, אבל זה כנראה רק הטעם שלי.

אני לא יודע אם זה מגעיל או לא כי לא טעמתי אבל רדבול מלא בקפאין וקפאין מזרים דם מהר יותר ולא נותן לישון בזמן שוודקה מרחיבה את הוריד וגורמת ליותר שינה

מה שאתם לא עושים אל תשתו וודקה עם מיץ תפוחים

למה?

גם שמעתי שמוגזים אסור אם וודקה

אבל שתיתי 2 ליטר קולה ו5 כוסות וודקה ולא היה לי כלום

חוץ מסימני שפתון על הפה וטעם לוואי {מהכ** של הבנות}היי אנסו אותי :kopfpatsch: מה אני עושה אם זה

ניסחת את דעתי בדיוק מרבי..

ד"א,אני גם לא שותה נקי .. רק עירבוב.

2/4 וודקה , 1/4 רדבול / אקסאל , 1/4 מיץ תפוזים.

מעולה![br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 19:14:39

לא מצחיק,אתה הבנת את הכוונה שלי .

אני לא יודע אם זה מגעיל או לא כי לא טעמתי אבל רדבול מלא בקפאין וקפאין מזרים דם מהר יותר ולא נותן לישון בזמן שוודקה מרחיבה את הוריד וגורמת ליותר שינה

אבל באמת מאיפה שתיתה אני יודע שיש רק פה שזה פה לאוכל לשום דבר אחר ורק אוכלים או שותים איתו אבל יש חורים אחרים ? :nixweiss:

המתכון המנצח:

בקבוק בירה חצי ליטר להתחלה

עוברים לאיזה 2-3 כוסות וודקה רדבול/מיהול אחר.

עוד איזה 3 שוטים של ייגר/אפסנט(שורף בגרון :))/ליקר כלשהו.

ומסיימים(אחרי ההשפעה כבר)עם קוקטייל הום מייד.

:yelclap: :yelclap:

קודם כול אבסנט ולא אפסנט

אבל הכי טוב בסוף בסוף לקחת ספירט נקי ולשתות אם חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 עמודים של זיוני שכל.

8 עמודים של " אני שותה ככה וככה", " אני שותה מלא" והאהוב עלי " אני לא שותה , זה רעל, פוזה וכו.."

מי שלא שותה אלכוהול הוא פלצן. או שיש לו מחסום פיזי - הריח והטעם עושה לו רע, או מחסום פסיכולוגי - משום מה יש התנגדות חזקה לאלכוהול.

אלכוהול זה בריא! כן כן, תתפלאו אבל שתיית מנה עד שתיים ביום עושות פלאים לגוף ומנועת שלל מחלות, החל מסרטן ועד מחלות כלי דם, אבל שוב, הכל במידה.

אין כל פסול להשתכר מידי פעם, לשחרר את הראש, לשמח לבב אנוש. " אחרת נגמור בתור גיקים עם רוליס רויס בחניה ופחד מבנות". חחחח

לצערי משרד החינוך מתעלם לגמרי מהעובדה שבני נוער שותים, ובמקום לשלוח אנשי מקצוע להרצאות בבתי הפסר על שתייה נכונה, הם מעדיפים למלא את הראש של הילדים באידיאולוגיה שקרית ומסע השמצות נגד סמים. אבל היי, ממתי אפשר לסמוך על משרד החינוך שידאג לחינוך של הילדים בכל תחומי החיים? שהיתי בתיכון , ביטלו את השיעורים של החינוך המיני מחוסר תקציב וזמן, והעדיפו להשתמש במשבצות הריקות להכניס בנו עוד חומר לבחינות הבגרות.

אז מה הפלא שילדים בני 16 מגיעים למיון אחרי לילה של שתייה, ובבוקר מגלים שיש להם הרפס על הזין ותינוק בעריסה?

אני חייב לזוז, את המשך ההודעה אכתוב מחר, אני חייב לזוז לעבודה.... אל תחשבו שאני פוסל, ההמשך ידבר על השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל המלצות הברמנים שמסתובבים פה, אבל רק דבר אחד להוסיף - בחיים אל תלכו לישון כשבא לכם להקיא.

אם אתה רוצים להקיא, תקיאו, ולכו לישון.

אחרת קיים סיכוי קטן ככל שיהיה להיחנק בזמן שינה בגלל קיא שעלה אבל לא יצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל המלצות הברמנים שמסתובבים פה, אבל רק דבר אחד להוסיף - בחיים אל תלכו לישון כשבא לכם להקיא.

אם אתה רוצים להקיא, תקיאו, ולכו לישון.

אחרת קיים סיכוי קטן ככל שיהיה להיחנק בזמן שינה בגלל קיא שעלה אבל לא יצא...

כוכב ידוע נהרג מזה אם זכור לי נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתכון המנצח:

שוטים של אבסנט נקי ? שתיין אבסנט היה הורג אותך על המילים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקי!? תשמע, לא יודע מה אתה יודע על אבסינט, אבל שתיית אבסנט זה אשכרה טקס! יש אפילו כפות מיוחדות...

כן אה חבל רק שלא הרבה מקיימים את הטקס הזה. (אצלינו בפאב אין אפילו כפות של אבסנט) איזה באסה צריך למצוא מקום ולחוות את החוויה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתכון המנצח:

שאני אבין, את הקוקטייל אתה שותה בערב למחרת?

כי לאדם ממוצע ששוקל 70-80 קילו יקח בסביבות ה14 שעות לפרק את כל כמות האלכוהול הזאת.

בוא נגיד שאם אתה לא איזה יאקזונה, אני לא רואה אותך שותה את הקוקטייל הזה תוך פחות מ10 שעות מתחילת הערב (בתקווה שעדיין לא הקאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקי!? תשמע, לא יודע מה אתה יודע על אבסינט, אבל שתיית אבסנט זה אשכרה טקס! יש אפילו כפות מיוחדות...

כן הסיפור של האבסנט שלוקחים איזה

כפית לוקחים סוכר אם הכפית

טובלים את הסוכר אם האבסנט שורפים עד שנהיה שרף

מכבים את האש ומערבבים אם אבסנט

וכן על כול כוסית מחדש

שאני אבין, את הקוקטייל אתה שותה בערב למחרת?

כי לאדם ממוצע ששוקל 70-80 קילו יקח בסביבות ה14 שעות לפרק את כל כמות האלכוהול הזאת.

בוא נגיד שאם אתה לא איזה יאקזונה, אני לא רואה אותך שותה את הקוקטייל הזה תוך פחות מ10 שעות מתחילת הערב (בתקווה שעדיין לא הקאת)

אני לא רואה בעיה אם זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה חבל רק שלא הרבה מקיימים את הטקס הזה. (אצלינו בפאב אין אפילו כפות של אבסנט) איזה באסה צריך למצוא מקום ולחוות את החוויה הזאת.

....האמת שבכל מקום שמכבד את עצמו מתקיים ה"טקס" הזה. רק חבל שתרבות השתיה הישראלית (שנוצרה ע"י ילדים כמוך וכמו פותח הת'רד) שתומכת ב"כמה שיותר אלכוהול, לדפוק ראש יותר מהר" יודעת להרוס גם מנהגים כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...