מארז ב-350 שקל מ-IQPC - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ב-350 שקל מ-IQPC

Screw_Master

Recommended Posts

יש לי את זה, וזו הסיבה שלא הלכתי אז עם חצי פורום ושדרגתי את ה-GTSים הישנים ל-8800GT. מה אני צריך להוסיף עוד כסף אם יש לי כבר כרטיס מסך שמסתדר עם המסך שלי?

מקודם הבנתי שהמחשב לאח שלך, ולא לך.

לגבי הכרטיס מסך. שמע לי במחשב הראשון יש FX5200, זה שהוא מסתדר עם המסך אין סיבה שלא (כי אני לא משחק משחקים).

השאלה אם הוא מסתדר עם המסך במשחקים שאתה משחק בהם, כי אם כן אז באמת אין טעם להחליף. אם לא זו שאלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע עם אחד מקדימה ומקום ל 120 מאחורה. מאווררים של TT? לא בשבילי :P

שקול אותו, הוא באמת אחלה. ספקים שלהם זה דבר אחד, אבל כל השאר עושה רושם ששווה משהו.

מקודם הבנתי שהמחשב לאח שלך, ולא לך.

לגבי הכרטיס מסך. שמע לי במחשב הראשון יש FX5200, זה שהוא מסתדר עם המסך אין סיבה שלא (כי אני לא משחק משחקים).

השאלה אם הוא מסתדר עם המסך במשחקים שאתה משחק בהם, כי אם כן אז באמת אין טעם להחליף. אם לא זו שאלה אחרת.

לזה התכוונתי כשאמרתי שהוא מסתדר עם המסך ;)

ולדיון - אז אני לוקח Chakra ומאוורר אגזוז. המאוורר הזה טוב, מכיוון שאם הוא כמו שצריך מול גוף הקירור של המעבד (אחי לא עושה , וגם אם הוא כן, ה-Freezer 7 PRO של AC מספיק), המאוורר של גוף הקירור יצטרך להסתובב לאט יותר, מכיוון שהאגזוז כאילו מסתובב במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקול אותו, הוא באמת אחלה. ספקים שלהם זה דבר אחד, אבל כל השאר עושה רושם ששווה משהו.

למה? הסדרה ToughPower שלהם מצויינת ואחלה מחירים.

ולדיון - אז אני לוקח Chakra ומאוורר אגזוז. המאוורר הזה טוב, מכיוון שאם הוא כמו שצריך מול גוף הקירור של המעבד (אחי לא עושה , וגם אם הוא כן, ה-Freezer 7 PRO של AC מספיק), המאוורר של גוף הקירור יצטרך להסתובב לאט יותר, מכיוון שהאגזוז כאילו מסתובב במקומו.

מה הכוונה מאוורר אגזוז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...