מארז ב-350 שקל מ-IQPC - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ב-350 שקל מ-IQPC

Screw_Master

Recommended Posts

אולי LIAN LI?

אפשר לדחות בכמה ימים את הקניה אם הם יגיעו ל-IQPC, ויעלו שם עד 400 שקל (במקרה שלהם אני מוכן לחרוג קצת ;))

HUSH שקט אבל חם.

GIGABYTE TRITON 180/POSEIDON גם אמורים להיות שקטים.

הכרטיס מסך של המפרט (שלא מיועד לי, אלא לאחי הקטן) הוא ה-ALPHA DOG EDITION של XFX, שכפי שאתם יודעים מגיע עם קירור רגיל של , ולכן חשוב לי מארז שיכול לקרר גם אותו, יש כזה? ה-Chakra של ENERMAX גם נראה לי אחלה, השאלה היא אם הוא טוב יותר מהמארזים האחרים שהוצעו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצ'אקרה סבבה, רק שתצטרך להוסיף מאוורר 120 נוסף מאחור, ואולי לעשות מוד 7 וולט למאוורר הקדמי (הוא די שקט, אבל שקט זה עניין יחסי :)). הגיגבייט גם סבבה. לא מת על המארזים של .[br]פורסם בתאריך: 23.05.2008 בשעה 11:29:51

דרך אגב, שלא אטעה אותך. המאוורר של הצ'אקרה לא רועש יותר משל ה 180.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט יש לך 3D AURORA 570 Black , מה אתה צריך יותר?

ובכלל, מחשב חדש שיש לך את זה? לא כדאי שתחכה ל"נהלם"?

יש לי את זה, וזו הסיבה שלא הלכתי אז עם חצי פורום ושדרגתי את ה-GTSים הישנים ל-8800GT. מה אני צריך להוסיף עוד כסף אם יש לי כבר כרטיס מסך שמסתדר עם המסך שלי?

הצ'אקרה סבבה, רק שתצטרך להוסיף מאוורר 120 נוסף מאחור, ואולי לעשות מוד 7 וולט למאוורר הקדמי (הוא די שקט, אבל שקט זה עניין יחסי :)). הגיגבייט גם סבבה. לא מת על המארזים של .[br]פורסם בתאריך: 23.05.2008 בשעה 11:29:51

דרך אגב, שלא אטעה אותך. המאוורר של הצ'אקרה לא רועש יותר משל ה 180.

גם אני לא מת על , זה נראה כאילו מתחת ל-LEXA המקורית (לא ה-BlackLine) אין להם משהו איכותי. הבנתי מהחבר'ה ב-IQPC שהמאוורר הקדמי שלהם הוא לא 120MM רגיל, ושצריך להקריב שקט וקצת להתעסק איתו בשביל להכניס לשם מאוורר 120 רגיל. השאלה שלי היא האם ה-120 מאחורה הוא 120 רגיל או שצריך להתחיל להתעסק גם איתו?

כשאתה אומר 180, אתה מתכוון ל-P180 של או למשהו אחר?

יש זמן עד יום ראשון, אולי אפילו יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא לא מגיע כבר עם אחד מובנה?

כעיקרון יצא לי לעבוד עם ה-Silent cat של TT, שלא שומעים אותם גם אם מצמידים אליהם את האוזן ודוחפים כמות יפה מאוד של אוויר, ואותם אני מתכוון להכניס למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...