צריך חוות דעת על Cannon A580 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על Cannon A580

iem

Recommended Posts

הדגם המדוייק הוא:

Cannon power shot A580

האם הזום הוא סבבה ? חשוב לי זום טוב בעיקר (רק אופטי הכוונה, דיגיטלי לא משחק תפקיד מבחינתי).

ובנוסף איך האחריות של קרט בארץ ?

תודה לעונים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקנייה תהיה בחו"ל כנראה... בארץ לא כ"כ אידיאלי מבחינת מחיר... באותו מחיר בארץ אני מקבל

בחו"ל הרבה יותר....

אז אם אני מחפש ב-200 - 250$ בחו"ל ללא התחשבות בכרטיס נרתיק וסוללות. מה המצלמה האידיאלית ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה מצלמה אידאלית. יש מצלמות שונות שאידאליות למשתמשים שונים עם צרכים שונים (ולא פירטת מה הם הצרכים שלך).

מה שכן אפשר להגיד זה ה-TZ4 של פנסוניק (ואחותה הגדולה, ה-TZ5) מתאימה לאחוז גדול מהמשתמשים שקונים קומפקטיות. קשה לי לחשוב על קומפקטיות מוצלחות יותר בתקציב הזה. אולי פוג'י F50 יכולה להיות אופציה ששווה לשקול אם איכות תמונה מעט טובה יותר עדיפה לך על פני הפונקציונליות של ה-TZ4 (שכוללת עדשה עם טווח שימושי יותר + צד רחב וכו'). באופן אישי הייתי הולך על הפנסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים הם צילומי חובבנים בטיולים בחו"ל... :)

כאשר אני מניח שאזדקק לעדשה של 28מ"מ לפחות... אם אתה סבור שעלי להגדיל את התקציב אקח את הצעתך בחיוב רק תנקוב במחיר 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ווידאו משופר ומסך גדול ואיכותי יותר, אז שווה להוסיף כמה עשרות דולרים עבור ה-TZ5.

השקעה אחרת שכדאי מאוד לעשות היא קנייה של חצובת כיס. בעיני מדובר באביזר חובה לטיולים. חצובה כזו מאפשרת צילום נופים ליליים מרשימים מאוד שפשוט לא ניתן לצלם מהיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...